Tipsport liga Tipsport liga - expres zprávy

11.01.201215:28

TL: Sokolov - Dukla Praha 2:1

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina B (Beroun): Sokolov - Dukla Praha 2:1 (1:0). Branky: 14. Vaněček, 57. Geňo - 85. Engelman. Rozhodčí: Franěk. Sestava Dukly: Kučera - Hašek (46. Pospíšil), Vorel, Švejdík (46. Šmíd), Vrzal (46. Šiml) - Nečas (46. Podrazký), Přeučil, Malý - Tenkl (46. Engelman), Lietava (46. Marič), Pázler (46. Markovič). Trenér: Kozel.

11.01.201214:58

TL: Slovácko - Jihlava 0:1

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina D (Brno): Slovácko - Jihlava 0:1 (0:0). Branka: 88. Tecl. Sestava Slovácka: I. poločas: Filipko - Kubáň, Košút, Trousil, Reinberk - Valenta, Kordula, Volešák, Pavelka - Došek, Ondřejka. II. poločas: Matalyha - Kubáň, Kordula, Trousil, Reinberk - Valenta, Daníček, Volešák, Ondřejka (60. Hlúpik), Pavelka (65. Jeleček) - Došek (60. Kerbr).

08.01.201215:18

TL: Zbrojovka Brno - Slovácko 1:1

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina D (Brno): Zbrojovka Brno - 1. FC Slovácko 1:1 (0:1). Branky: 52. Doležal - 40. Trousil. Rozhodčí: Možíš. Sestava Slovácka: Heča - Jeleček, Trousil (46. Kubáň), Košút, Reinberk - Kerbr (46. Valenta), Perůtka (46. Daníček), Franta, Hlúpik (46. Kovář) - Ondřejka (55. Pavelka), Lukáš (46. Volešák). Trenér: Soukup.

08.01.201215:15

TL: Roudnice nad Labem - Teplice 2:3

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina C (Děčín): Roudnice nad Labem - FK Teplice 2:3 (0:1). Branky: 51. Hrdlička, 61. Laušman - 14. a 90.+1 Mujagič, 84. Vachoušek. Rozhodčí: Kalenda. Sestava Teplic: Grigar - Matula, Smejkal, Jablonský, Berg - Krátký, Siva (58. Čajič), Vachoušek, Šraga - Melunovič (65. Jindráček), Mujagič. Trenér: Rada.

08.01.201212:51

TL: Jihlava - Zlaté Moravce 1:0

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina D (Brno): Vysočina Jihlava - Zlaté Moravce 1:0 (0:0). Branka: 85. Sedláček. Rozhodčí: Býma.

07.01.201216:06

TL: Žižkov - České Budějovice 1:4

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina A (Satalice): Žižkov - České Budějovice 1:4 (0:2). Branky: 58. Čermák - 23. Sandro, 32. Horejš, 66. Ondráček, 83. Němec. Rozhodčí: Příhoda. Sestavy: Žižkov: Boháč (46. Ticháček) - Bartl (46. Lafrance), Kiidron, Procházka, Čermák - Radosavljevič (50. Franěk), Koryta, Tenno, Guajak (19. Folearczny) - Bálek (46. Šťastný), Sivrič. Trenér: Nádvorník. České Budějovice: I. poločas: Delač - Riegel, Horejš, Lengyel, Novák - Klesa, Rakovan, Javorek, Sandro - Naumov, Veverka. II. poločas: Křížek - Rakovan, Riegel, Novák, Pecka - Němec, Otepka, Rýdel, Hudson - Ondrášek, Naumov. Trenér: Cipro.

07.01.201215:25

TL: Sezimovo Ústí - Sokolov 1:0

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina B (Beroun): Sezimovo Ústí - Sokolov 1:0 (0:0). Branka: 89. Kafka. Rozhodčí: Hrubeš.

07.01.201214:36

TL: Hradec Králové - Jablonec 1:3

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina A (Satalice): Hradec Králové - Jablonec 1:3 (1:2). Branky: 33. Štěpán - 15. Třešňák, 18. Piták z pen., 55. Jarolím. Sestavy: Hradec Králové: I. poločas: Lindr - Plašil, Hochmeister, Chleboun, Poděbradský - Jedunov, Šisler, Janoušek, Štěpán - Černý, Dvořák. II. poločas: Koubek - Pávek, Hochmeister, Chleboun (63. Schwarz), Poděbradský - Fischer, Jedunov (63. Petrášek), Holeš - Malinský, Hodas, Rezek. Trenér: Kotal. Jablonec: I. poločas: Špit - Krajčík, Krejčí, Noska, Novák - Vukadinovič, Loučka, Jurča, Vošahlík - Piták, Třešňák. II. poločas: Valeš - Eliáš, Beneš, Štochl, Novák - Vošahlík, Jarolím, Pavlík, Piták - Lafata, Třešňák. Trenér: Komňacký.

07.01.201214:20

TL: Zlaté Moravce - Olomouc 2:4

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina D (Brno): Zlaté Moravce - Sigma Olomouc 2:4 (1:0). Branky: 32. Paur, 88. Pinter - 57., 62. a 65. Podaný, 73. Murin. Sestava Olomouce: Zlámal (46. Šustr) - Janotka, Murin, Škerle, Vepřek - Pospíšil, Rossi, Podaný (71. Varadi) - Schulmeister, Heinz (46. Navrátil), Vašíček. Trenér: Uličný.

07.01.201213:21

TL: Ústí nad Labem - Teplice 0:8

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina C (Děčín): Ústí nad Labem - Teplice 0:8 (0:4). Branky: 22. a 44. Mahmutovič, 32. a 41. Zoubele, 68. a 79. Stožický, 73. a 78. Jindráček. Rozhodčí: Váňa. Sestava Teplic: Slavík - Vondrášek, Lukáš, Rosa, Ježdík - Stožický, Ljevakovič, Čajič, Zoubele - Jindráček, Mahmutovič. Trenér: Rada.

07.01.201212:58

TL: Sigma Olomouc - Znojmo 2:0

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina D (Brno): Sigma Olomouc - Znojmo 2:0 (1:0). Branky: 45. Varadi, 48. Bajer. Sestava Olomouce: Blaha - Vavřík, Dreksa, Kučera, Koutný - Bajer, Nepožitek (46. Navrátil), Hořava, Tomeček (66. Přikryl, 80. Murin) - Klesnil, Varadi (46. Ordoš). Trenér: Uličný.

07.01.201212:52

TL: Dukla Praha - Vlašim 2:0

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina B (Beroun): Dukla Praha - Vlašim 2:0 (1:0). Branky: 13. Markovič, 89. Pázler. Rozhodčí: Kovařík. Sestava Dukly: Rada - Šmíd, Švejdík (46. Hanousek), Radoš, Pospíšil - Marič (46. Tenkl), Šiml (46. Přeučil), Malý (46. Svatonský) - Nečas (46. Pázler), Markovič (46. Hašek), Sklenář (46. Marek). Trenér: Kozel.

30.01.201115:48

Tipsport ligu vyhrála Olomouc

Zimní Tipsport liga - finále (Praha-Eden): FC Zlaté Moravce - Sigma Olomouc 1:3 (0:1). Branky: 57. Náther z pen. - 44. Hála, 51. Schulmeister, 53. Doležal. Rozhodčí: Kovařík. Sestava Olomouce: Drobisz - Hála (54. Janotka), Murin, Škerle, Machalický - Hořava, Bajer (52. Rossi) - Přikryl, Pospíšil (71. Navrátil), Tomeček (46. Schulmeister) - Doležal (79. Koutný). Trenér: Psotka.

30.01.201112:44

TL: Jablonec - Ústí nad Labem 3:0

Zimní Tipsport liga - zápas o 3. místo (Praha): FK Baumit Jablonec - FK Ústí nad Labem 3:0 (1:0). Branky: 2. Vaněk, 48. Zábojník, 79. Vošahlík. Rozhodčí: Hrubeš. Sestavy: Jablonec: Frydrych - Zábojník, Huber (46. Krajčík), Pavlík, Jablonský - Vaněk (46. Lafata), Eliáš (46. Loučka), Jarolím (46. Kocourek), Haurdič (23. Kovařík) - Vošahlík, Pekhart (80. Vukovič). Trenér: Komňacký. Ústí: Kovář (46. Novák) - Doležal, Polák (46. Zachariáš), Valenta (46. Dvořák), Benčík - Franc, Lamešič, Martykán (46. Volek), Gibala - Holek, Veverka (46. Svátek). Trenér: Habanec.

29.01.201119:17

Nejlepší střelci Tipsport ligy

Tabulka střelců zimní Tipsport ligy:
7 - Lafata (Jablonec)
5 - Nezmar (Liberec)
4 - Pavelka (Zlaté Moravce)
3 - Lietava (Žilina), Janotka, Doležal (oba Olomouc), Gibala (Ústí), Melunovič (Teplice), Stráský (České Budějovice).

29.01.201115:48

TL: Ústí nad Labem - Olomouc 0:2

Tipsport liga, semifinále: Ústí nad Labem - Olomouc 0:2 (0:1). Branky: 42. Schulmeister, 48. Martin Doležal. Rozhodčí: Jílek - Urban, Jech. Sestavy: Ústí: Kovář (46. Kučera) - Polák, Zachariáš, Valenta, Dvořák - Michal Doležal (46. Gibala), Vrtělka, Martykán (46. Lamešič), Benčík (46. Volek) - Svátek (46. Holek), Veverka (46. Franc). Trenér: Habanec. Olomouc: Blaha - Janotka, Koutný, Murin (46. Škerle), Vepřek (54. Machalický) - Přikryl (46. Martin Doležal), Hořava (71. Pospíšil), Rossi, Bajer, Navrátil - Schulmeister (77. Hála). Trenér: Psotka.

29.01.201112:39

TL: Jablonec - Zlaté Moravce 2:3

Semifinále zimní Tipsport ligy v Praze-Edenu: Jablonec - Zlaté Moravce 2:3 (17. Lafata, 58. Vukovič - 10. a 52. Pavelka, 85. Janečka). Rozhodčí: Jech - Urban, Jílek. Sestava Jablonce: Špit - Krajčík (46. Michálek), Zábojník, Drsek (70. Huber), Jablonský - Haurdič (46. Vošahlík), Loučka (46. Eliáš), Piták (46. Jarolím), Kovařík - Lafata, Pekhart (46. Vukovič).

26.01.201121:41

TL: Žilina - Zlaté Moravce 1:2

Tipsport liga, čtvrtfinále (Žilina): MŠK Žilina - Zlaté Moravce 1:2 (18. Almeida - 29. Náther, 43. Babic).

26.01.201116:34

TL: České Budějovice - 1. FK Příbram 2:0

Tipsport liga, skupina B: Dynamo České Budějovice - 1. FK Příbram 2:0 (2:0). Branky: 19. Černák, 42. Stráský. Rozhodčí: Lerch. Diváci: 100. Sestavy: Č. Budějovice: I. poločas: Křížek - Laštovka, Horejš, Riegel, Mach - Nitrianský, Černák, Benát, Mezlík - Stráský, Ondrášek. II. poločas: Křížek - Nitrianský, Riegel, Lengyel, Žižka - Stráský, Rakovan, Otepka, Mach (60. Kadula) - Ondrášek, Pecka. Trenér: Šilhavý. Příbram: Rondzik - Plašil, Kvída, J. Štochl, Divíšek (60. Pleško) - Pilík, Krameš (46. Tarczal), Videgla (60. Macek), Koukal - Huňa, Jurdík. Trenér: Nádvorník.

25.01.201119:45

TL: Varnsdorf - Liberec 0:3

Tipsport liga, skupina B (Děčín): Varnsdorf - Liberec 0:3 (6. Hadaščok, 17. Štajner, 22. Vulin). Liberec: Hosman - Zeman (46. Holeňák), Kelič, Vulin, Fleišman (46. Janů) - Martan, Papoušek, Gebre Selassie, Štajner (46. Nezmar), Dočkal (46. Vlasko) - Hadaščok.