18.03.2023 15:00 CET
0 : 0
(0:0)

Michalovce a posledný Liptovský Mikuláš nepotešili divákov žiadnym gólom

MFK Zemplín Michalovce nepotvrdil vysoké víťazstvo 5:2 z pôdy Zlatých Moraviec a v druhom nadstavbovom kole Fortunaligy iba remizoval s posledným Liptovským Mikulášom 0:0.

V šiestej minúte mal Zemplín možnosť priameho kopu. Zakončenie michalovského hráča bolo tečované múrom a nasledoval iba rohový kop. V 20. minúte hosťujúci Laura posunul loptu Dedičovi, no ten netrafil odkrytú michalovskú bránku. V 26. minúte Zemplín rozvlnil sieť Liptákov, gól ale neplatil. Žofčákov pas z ľavej strany umiestnil do siete Qose, ktorý sa nachádzal v ofsajde. V 30. minúte Qose a Žofčák predviedli efektnú narážačku, no peknej akcii chýbalo zakončenie. V 32. minúte Magda prudko hlavičkoval na bližšiu tyč. Vydarený zákrok vytiahol Polaček.

V 59. minúte strieľal z prvej spoza 16-ky Jendrišek. Jeho pokus pravou nohou chytil Száraz. V 88. minúte Polaček čelil prudkej hlavičke, ktorú zneškodnil až na bránkovej čiare. Domáci v zápase držali loptu 61 % hracieho času. Na rohy východniari zvíťazili 7:1, na strely prehrali 3:5. Michalovce remizovali s Mikulášom bez gólov 0:0.

Autor: Dušan Guman / sport.sk