04.03.2023 16:30 CET
0 : 0
(0:0)

Fanúšikovia Michaloviec a Zlatých Moraviec sa gólu nedočkali

V poslednom, 22. kole základnej časti Fortunaligy diváci na východe republiky gól nevideli. Domáci MFK Zemplín Michalovce remizoval s ViOn-om Zlaté Moravce 0:0.

V piatej minúte strieľal spred pokutového územia Tibor Slebodník. Jeho tiahly pokus skončil tesne vedľa vzdialenejšej žrde. V siedmej minúte sa k lopte dostával Volanakis, ale obranca nedokázal zakončiť presne a skóre sa ani tentoraz nemenilo. V deviatej minúte sa Slebodník ocitol úplne osamotený na bielom bode a zakončil ľavačkou z prvej. Úspešne však zasiahol Lukáč. V nadstavenom čase prvého polčasu strieľal cez obrancu z rovnakého miesta Ikugar. Jeho zakončenie smerovalo do stredu bránky, kde sa nachádzal Száraz.

V 53. minúte vyslal pas na spoluhráča Jánošík. Lukáč ho posunul pred seba a nechal odkrytú bránku. Tú chcel trafiť Volanakis, no veľmi dobrý blok predviedol Bednár. Po dvoch nadstavených minútach zápas skončil. MFK Zemplín Michalovce predĺžil úspešnú sériu s ViOn-om Zlaté Moravce na domácej tráve bez prehry, keď si s ním v sobotu podelil body po bezgólovej remíze 0:0.

Autor: Dušan Guman / sport.sk