21.08.2021 18:00 CET
0 : 0
(0:0)

Trnava na Liptove s bodom a vedením v tabuľke

Ružomberok ani Trnava v piatom kole Fortunaligy priaznivcov futbalu veľmi nepotešili. Medzi celkami sa zrodila bezgólová remíza 0:0.

V tretej minúte mohli vsietiť gól domáci. Prihrávku Kostadinova do pokutového územia Spartaka zachytil rukou Mikovič a kopala sa jedenástka. Avšak gólman Dominik Takáč Brenkusovu penaltu vystihol a skóre sa nemenilo. O šesť minút nato zakončil Dalibor Takáč, no veľmi dobre zasiahol Takáčov menovec medzi trnavskými žrďami.

V dvanástej minúte sa podobným spôsobom, no na opačnej strane ihriska, prezentoval Krajčírik. Stalo sa tak po tom, čo ľavačkou pálil Bamidele. V 33. minúte sa brankár MFK zapotil po prudkej rane Ristovského, ktorý strieľal z otočky. V 40. minúte poriadne natiahol Takáča ďalekonosný priamy kop J. Masla.

V 54. minúte prihral Kostadinov do šestnástky Spartaka a nabiehajúci Gerec v páde zblízka prekopol bránu. V 70. minúte z bezprostrednej blízkosti zakončil Bamidele, no Liptákov zratoval J. Maslo. Po následnom rohovom kope mierila tesne vedľa Twardzikova hlavička. Hrdinom sa vzápätí mohol stať Grič, ale ponuku odmietol. V závere Bukata trafil brvno ružomberskej brány. Slušne útočný zápas medzi Ružomberkom a Trnavou skončil napokon bez zmeny skóre 0:0.

Autor: Dušan Guman / sport.sk