21.06.2020 17:00 CET
2 : 2
(0:2)

ŠKF Sereď - FK Pohronie 2:2

V druhom kole letnej nadstavby Fortunaligy neudržal FK Pohronie na pôde súpera ani dvojgólový náskok a s domácou Sereďou iba remizoval 2:2 (2:0).

Úvod bojovného stretnutia vyšiel lepšie hosťom. V desiatej minúte na ideálny center Hatoka vyskočil Weir a presnou hlavičkou otvoril skóre duelu - 0:1. O päť minút nato sa číslo na ukazovateli menilo opäť. Po rohu sa na hranici veľkého vápna dostal k lopte Pavlík a strelou pod brvno zvýšil na 2:0 pre Pohronie. V 27. minúte po závare v pokutovom území Serede z troch krokov prestrelil bránu Jacko. O minútu Matičova prudká rana lízala brvno Kanuričovej bránky. V 29. minúte spálili hostia tri tutovky. Dvakrát sa pritom zaskvel Kanurič a následne z bránkovej čiary odpratal loptu Ba. Na opačnej strane hlavičkoval v 32. minúte Hučko do brvna. V 36. minúte po Ivánovom centri namieril hlavou do ľavej žrde. V závere prvého dejstva po centri Mečiara hlavičkoval v páde tesne vedľa Ba.

V 54. minúte Pavlíkov pokus z prvej preletel tesne mimo. Na opačnej strane Iván vysunul Jaroviča, ktorý zoči-voči Jenčovi namieril do jeho nôh. V 58. minúte išiel Matič sám na bránku, no Kanurič jeho strelu z uhla vytesnil na roh. Po hodine hry Pankaričan z hranice 16-ky napálil loptu pod brvno - 1:2. V 82. minúte Blahútov center striedajúci Tandir hlavou nenamieril medzi žrde. V 83. minúte zahrával priamy voľný kop Mečiar a vyrovnal na konečných 2:2. Sereď s posledným Pohroním si tak v nedeľu večer body podelili.

Autor: Dušan Guman / sport.sk