21.09.2019 19:00 CET
0 : 0
(0:0)

ŠKF Sereď - FC Zlaté Moravce 0:0

Sobotňajší duel slovenskej najvyššej súťaže medzi celkami FK Senica a FC ViOn Zlaté Moravce priniesol napokon len bezgólovú remízu 0:0.

V druhej minúte pohrozili hostia Ďubekom. Úvod bol celkovo z oboch strán veľmi opatrný. Sereď nechávala Moravce tvoriť, no hostia hernú prevahu nevedeli využiť. Viac vzruchu priniesla konečne 31. minúta. Zo sedemnástich metrov vypálil Rojič a poriadne vystrašil Pindrocha. Aj keď gólman napokon zasahovať nemusel, pretože lopta presvišťala ponad brvno. Prvý polčas celkovo veľa zaujímavého nepriniesol. Diváci videli po jednej pološanci na oboch stranách. Jarovičova hlavička mierila mimo brány, na opačnej strane neuspel zblízka Louka.

Už dve minúty po obrátke Švec peknou prihrávkou našiel Jaroviča, ktorý bol chrbtom k bráne. Dokázal však zakončiť: strela letela do stredu brány, kde bol pripravený Iliev. V 64. minúte Ďubek posielal strieľanú prihrávku pred bránu, no jeho spoluhráčom sa loptu zblízka nepodarilo dostať za bránkovú čiaru. Oba celky zvýšili útočnú aktivitu. Aj ku koncu zápasu sa však hra odvíjala najmä medzi šestnástkami a napokon počas celého duelu došlo iba k jedinej strele na bránu. I preto sa zápas deviateho kola Fortunaligy medzi Sereďou a Zlatými Moravcami skončil bezgólovou remízou 0:0.

Autor: Dušan Guman / onlajny.eu