30.11.2019 14:00 CET
0 : 0
(0:0)

FC Zlaté Moravce - FK Senica 0:0

V sedemnástom kole najvyššej slovenskej súťaže si diváci v zápase Zlatých Moraviec a FK Senica na svoje neprišli. Domáci celok remizoval so Záhorákmi bez gólov 0:0.

Veľkú gólovú šancu sledovali fanúšikovia v 25. minúte. Lopta z pravej strany priletela do vápna domácich a Frank Castaňeda zakončil tesne vedľa ľavej žrde. Hosťujúci strelec bol vôbec do týchto chvíľ veľmi aktívny. V 36. minúte naservíroval Brašeň peknú loptu do šestnástky a ešte krajšie na ňu nabehol Švec. Strela na bránu síce mierila, ale nemala potrebnú razanciu. Domáci hráč akoby sa bol zakončenia zľakol. Už o dve minúty nato vytiahol výnimočný zákrok Vorel. Pintér vyslal gólovú hlavičku, avšak brankár Senice vytesnil loptu, ktorá smerovala pod brvno, na ďalší rohový kop.

Po 50-tich minútach bezgólovej hry zaujala aspoň štatistika faulov, ktorá bola v tejto chvíli 14 - 9 pre domáci tím. Po hodine hry napriahol spoza šestnástky Brašeň. Jeho pokus mal gólové parametre. Vorel predviedol vydarený zákrok, keď vyrazil loptu na rohový kop len končekmi prstov. Krátko nato sa o slovo prihlásili i Seničania: Cvek poslal prudkú loptu z hranice šestnástky do brankára Pindrocha. V nadstavenom čase prišlo zlé zakončenie, po ktorom sa lopta odrazila od Ramiréza do tyče a následne aj do brvna, no to už sa pískal faul. Zlaté Moravce remizovali so Senicou bez gólov 0:0.

Autor: Dušan Guman / onlajny.eu