23.11.2019 14:00 CET
0 : 0
(0:0)

FC Nitra - MŠK Žilina 0:0

Ani jeden gól diváci nevideli v Nitre, kde sa prekvapujúco zrodila v stretnutí domácich so Žilinou remíza 0:0.

Po desiatich minútach sa ako prvá dostala k slovu Žilina, ale takú šancu, ktorá by znamenala presný zásah si nevypracovala. Aktívny Boženík Šípoša takisto neprekonal o niečo neskôr. Paur potom po zmätkoch nedal v šanci a prestrelil. Obraz hry sa do konca prvého polčasu nezmenil. Viac sa toho v prvom dejstve neudialo a tímy čakali na svoju príležitosť až do zmeny strán.

Druhý polčas začal šancou Kašu, ale jeho hlavička mierila do brvna. Bola to pritom veľká príležitosť. O sedem minút neskôr sa opäť zo štandardnej situácie dostal do zakončenia Fazlagić. Jeho strela si však miesto medzi troma domácimi žrďami nenašla. Po hodine hry mali veľkú šancu Nitrania, no hoci sa Podhorin dostal do možnosti, v zakončení mu to nešlo. O pár minút na to šošoni pohrozili Boženíkom, ktorý však mieril svoju ranu len do brankára. Aj Holec mal prácu, dvadsať minút pred koncom kryl šancu Ristovského. Hostia mali ešte štandardku v poslednej minúte, ale Nitra sa ubránila a tak si tímy body podelili.

Autor: Ľubomír Hudačko