02.12.2017 14:00 CET
0 : 0
(0:0)

Tatran Prešov - DAC Dunajská Streda 0:0

Ani druhý vzájomný duel medzi Prešovom a Dunajskou Stredou v tomto ročníku nepriniesol gól. Po prvom meraní síl sa rovnaký výsledok 0:0 zrodil aj v odvete v Poprade. Spokojnejší určite budú domáci hráči, hostia potvrdili mizériu smerom dopredu a tento výsledok zaknihovali už tretíkrát za sebou.

Všetko bolo dané celkom jasne, hostia prišli po tri body a Tatran sa im to snažil znepríjemniť. Čakal na brejky a chybu súpera, pričom skúsil staviť všetko na jednu, defenzívnu kartu. Veľa sa toho pred bránami v chladnom počasí a pred hrozivo nízkou návštevou nedialo, zaujala aspoň 10. minúta a center Miliutina. Wiezik však naň nedočiahol a potom Macej nedal priestor na radosť Adekunleho. Prácu mal aj Slančík po dvadsiatich minútach, lenže nedopustil zmenu skóre po strele Ljubičiča. To isté sa zopakovalo päť minút pred prestávkou, skóre sa nemenilo po ďalšej strele tohto hráča.

Uzimení diváci si na svoje neprišli ani po zmene strán, obraz hry sa príliš nezmenil. K videniu bolo ešte menej šancí, no ak sa nejaké našli, stáli za to. Veľké problémy si narobil chybou po rohovom kope Slančík, ale Kalmár jeho kiks nepotrestal. Do vedenia snažil dostať Prešov, ale v 68. minúte Streňo vo výhodnej pozícii pred prihrávkou Adekunlemu volil strelu, ktorou však prestrelil bránku. Nič na priebehu hry už nezmenili ani ďalšie minúty a striedania, preto sa v druhom vzájomnom dueli týchto tímov v aktuálnom ročníku gól nepadol.

Autor: Ľubomír Hudačko