08.08.2015 19:00 CET
2 : 1
(1:1)

Zemplín Michalovce - FC Zlaté Moravce 2:1

MŠK Zemplín Michalovce privítal na svojom trávniku ViON Zlaté Moravce a po záverečnom hvizde si za víťazstvo 2:1 (1:1) pripísal prvé tri body v súťaži.

Vo 4. minúte po priamom kope strieľa z hranice päťky Hamuľák, Ranilović dokázal loptu vytesniť na roh. V 7. minúte Mance zakončil akciu prízemnou strelou, ktorú Kira vyrazil nohami. V 11. minúte Regáli hľadal na zadnej tyči niektorého zo spoluhráčov, ale lopta iba čo skončila mimo hracej plochy. Kunca v 13. minúte strelil tesne mimo ľavej žrde. Po centri Kuncu zakončoval Regáli, hostia loptu odkopli. V 26. minúte si na loptu nabehol Danko a strelou spoza šestnástky rozvlnil sieť - 1:0 pre Michalovce. Tri minúty pred polčasom sa Hamuľákovi odrazila lopta na hranici jedenástky a strelou trafil rukavice Ranilovića. V závere polčasu strieľal vedľa Regáli. V poslednej minúte 1. dejstva po centri z ľavej strany zahlavičkoval Mance do zeme a lopta skončila za chrbtom Kiru - 1:1.

Presne po hodine hry Podhorín unikol ofsajdovej pasci a skúsil vystreliť. Podarilo sa mu to tesne nad bránu. O 4 minúty dostal červenú kartu po druhej žltej Dejan Školnik z ViON-u. Paradoxne bol to do tohto momentu jediný hráč na ihrisku, ktorý vôbec žltú kartu mal. Už o dve minúty zbehol do šestnástky na center z ľavej strany Regáli a strelou z prvej prekonal gólmana hostí - 2:1. V 69. minúte vystrelil z prvej Hamuľák a minul. Danko, zvnútra šestnástky nepremenil šancu v 72. minúte. V závere uvidel červenú kartu Zlatomoravčan Milojević. Domáci jednogólové víťazstvo ustrážili.

MŠK Zemplín Michalovce porazil ViON Zlaté Moravce 2:1 (1:1) a na dne tabuľky sa tak ocitli práve hostia.

Autor: Dušan Guman / onlajny.sk