02.04.2016 17:00 CET
0 : 0
(0:0)

Spartak Myjava - MŠK Žilina 0:0

Na kopaniciach sa zrodila bezgólová remíza. V 25. kole Fortunaligy remizoval Spartak Myjava so Žilinou 0:0.

V 5. minúte strelu hostí stečovali domáci zadáci tesne nad bránu. O dve minúty Králik loptu sklzom usmernil na Volešáka. V 9. minúte vhadzoval Spartak. Machovec poslal loptu až do šestnástky. Tam ju hlavou na Sládeka predĺžil Pekár a zblízka hlavičkoval na bránu. Volešák jeho pokus eliminoval. V 17. minúte Pekár, tiesnený obrancom Žiliny, zakončil tesne vedľa. V 18. minúte niektorí diváci už kričali gól pri Kóňovej strele, no lopta letela tesne nad brvno. V 25. minúte strelila Myjava gól, ktorý pre ofsajd Sládeka neplatil.

V 55. minúte Volešák vyrazil na roh. V 63. minúte odcentroval Daniel. Loptu pred bránou jemne nadvihol Kolár a trafil ľavú tyč. V 66. minúte opakovanú strelu Hruška vyrazil nad. V 69. minúte Pekár prebral prihrávku loptu prebral a trafil pravú tyč. V 72. minúte Daniel obohral Mazáňa pri čiare a vybral sa smerom k bráne. Snažil sa pred ňou nájsť spoluhráča. Volešák vybehol a loptu chytil. V 74. minúte Kóňa nacentroval na zadnú tyč, odkiaľ hlavičkoval Banovič. Volešák si s týmto pokusom poradil. V 77. minúte to zdiaľky skúsil Daniel. Volešák loptu opäť skrotil. V 86. minúte do šestnástky odcentroval Mabouka. Do lopty sa hlavou oprel Paur, ale nenarobil Hruškovi problémy. Rozhodca nadstavil dve minúty a v samom závere hlavičkoval ešte Škvarka. Jeho zakončenie letelo tesne nad.

Spartak Myjava remizoval s MŠK Žilina bez gólov 0:0.

Autor: Dušan Guman / onlajny.eu