12.09.2009 17:30 CET
0 : 1
(0:1)

MFK Ružomberok - FK Senica 0:1

V sobotu sa na štadione Pod Čebraťom odohral zápas medzi Ružomberkom a Senicou. V tomto zápase prekvapivo vyhrali hostia zo Senice.

Obe mužstvá nemali v úvodných 15. minútach žiadnu zaujímavú šancu. Prvá vážnejšia šanca prišla až v 18. minúte, ked tečovaná strela záložníka domácich Jána Masla skončila len na žrdi Kameschovej brány. Od týchto chvíľ sa mužstvá pohybovali len na polovica ihriska. V 42. minúte sa hostia hned z prvej šance radovali z golu, ked striedajúci Samb ušiel cez obranu hostí, ten prihral na Faldynu, Faldyna nahral na Pirosku, a ten prehodil domáceho brankára Penksu - 0:1. Do konca polčasu sa už nič vážne neudialo.

Na začiatku druhého polčasu sa opäť hralo len na polovici ihriska. Domáci chceli vyrovnať, hostia chceli naopak udržať výsledok. V 60. minúte sa do šance dostal Števko, ale v šanci nepochodil. Od týchto chvíľ sa začali domáci fanúšikovia búriť, na svojich hráčov začali vypiskovať. V 76. minúte mohli vyrovnať domáci, ale Sivčevič pálil vysoko nad. Obe mužstvá sa už do konca zápasu nedostali do žiadnej šance, hostia prekvapivo vyhrali v Ružomberku 0:1. Nový tréner domácich František Straka nemal najlepší den, ked hned v prvom zápase trénovania za Ružomberok prehral na domácej pôde, dokonca ho domáci fanúšikovia vypískali.

Autor: Filip Kubaliak / futbalportal.sk