12.09.2009 19:30 CET
0 : 1
(0:0)

MFK Dubnica - MŠK Žilina 0:1

Včera sa na Mestkom štadione v Dubnici odohral zápas medzi Dubnicou a hosťami zo Žiliny. V tomto zápase mali prevahu hostia, domáci nemali skoro žiadnu šancu.

V 7. minúte sa po obrovskej chybe domáceho záložníka Šuleka dostal do šance Lietava, ale v šanci nepochodil. O šesť minút neskôr sa Jež pokúsil skorovať strelou z diaľky, ale tesne minul bránu Durča. V 15. minúte po rohovom kope Šuleka sa Michal Filo ml. dostal do šance, ale hlavičkoval tesne nad. O tri minúte neskôr sa domáci Obert preštrikoval cez obranu hostí, ale nedokázal prekonať brankára hostí Dúbravku. V 31. minúte sa hosťujúci Kobylík dostal do pokutového územia, ale strieľal vysoko nad. Do konca polčasu sa už nič zaujímavé neudialo.

V druhom polčase začali lepšie hostia. V 47. minúte sa zranil domáci hráč Ľupták, nahradil ho Lukáš Zápotoka. Od tejto chvíle sa začali hostia viac ťahať do útoku. V 63. minúte sa Piaček dostal po rohovom kope Ježa do šance, ale hlavou mieril tesne vedľa. O desať minút prišiel tlak hostí, domáci boli donútený stiahnuť sa viac dozadu. V 78. minúte sa hostia dočkali golu, po chybe domáceho obrancu Jánošíka sa Lietava dostal do šance, ktorú bez problémov premenil - 0:1. Hostia sa od tohto golu stiahli na vlastnú polovicu. Naopak domáci sa snažili vyrovnať, ale neúspešne.

Autor: Filip Kubaliak / futbalportal.sk