24.03.2010 17:30 CET
2 : 0
(2:0)

MFK Dubnica - MFK Petržalka 2:0

V stredu o 17:30 Dubnica na vlastnom trávniku hostila Petržalku. V zápase nakoniec zvíťazili domáci 2:0 a pripisujú si na účet tri cenné body.

Úvod vyšiel domácim ideálne. Už v 5. minúte zužitkoval rohový kop Šulek a hlavičkou prekonal brankára hostí Jenča - 1:0. O tri minúty neskôr prerušil Obert prienik Dos Santosa, onedlho nepresne strieľal Machovec. Vyrovnať v 20. minúte mohol Machovec, ale jeho strela skončila vysoko nad. V 30. minúte sa domácim podarilo zvýšiť, keď svoj druhý zásah pridal Šulek - 2:0. Do konca polčasu domáci do šatní odchádzali s dvojgólovým náskokom.

Domáci boli aj v druhom polčase naďalej aktívny, ale nedokázali premeniť svoje šance. V 70. minúte zahodil domáci kanonier Michal Filo svoju najväčšiu tutovku, po skvelej prihrávke Poliačeka netrafil do prázdnej bránky. Desať minút pred riadnym hracím časom dvakrát pohrozili hostia, ale Bajza bol pozorný. Domáci si tak udržali svoje vedenie a pripisujú si tri cenné body.

Autor: Filip Kubaliak