10.04.2010 17:30 CET
1 : 1
(1:0)

MFK Dubnica - DAC Dunajská Streda 1:1

V sobotu o 17:30 Dubnica privítala Dunajskú Stredu. V zápase sa zrodila očakávaná remíza 1:1, ale zápas mohol skončiť úplne inak.

Domácim vyšiel úvod nad očakávanie. Už v 5. minúte otvoril skóre domáci kanonier Michal Filo - 1:0. V 17. minúte mali hostia obrovskú šancu, ale peknú akciu zakončil Kazlauskas "nožničkami" tesne vedľa. O päť minút neskôr domáci Vavrík pekne nahral na Poliačeka, ale jeho strela mierila nad. Domáci mali tesne po polhodine hry veľkú šancu, ale Vavrík v akcii zlyhal. V závere to bol len futbal medzi šestnástkami, polčas sa len dohrával. Domáci tak po prvom polčase odchádzali do šatne za jednogólového náskoku.

V druhom polčase hra domácich mierne upadla, zápas do rúk prevziali hostia. V 55. minúte zahrával priamy kop Seelaus, lopta sa odrazila k Kazlauskasovi, ktorý už nemal problém vyrovnať - 1:1. Tesne po hodine hry sa hostia oslabili, keď bol vylúčený Pajič. Odvtedy sa hostia takpovediac stiahli a uspokojili sa s jedným bodom. Domácim sa už aj napriek snahe nepodarilo skórovať a na domácej pôde len remizovali 1:1.

Autor: Filip Kubaliak