Liga národů UEFA - Liga národů 2022/2023 - výsledky, rozlosování, tabulky

Liga A - skupina 1

03.06.2022
20:45
Chorvatsko
0:3
Rakousko
Osijek
03.06.2022
20:45
Francie
1:2
Dánsko
Paříž - Saint-Denis
06.06.2022
20:45
Chorvatsko
1:1
Francie
Split
06.06.2022
22:15
Rakousko
1:2
Dánsko
Vídeň
10.06.2022
20:45
Rakousko
1:1
Francie
Vídeň
10.06.2022
20:45
Dánsko
0:1
Chorvatsko
Kodaň
13.06.2022
20:45
Dánsko
2:0
Rakousko
Kodaň
13.06.2022
20:45
Francie
0:1
Chorvatsko
Paříž - Saint-Denis
22.09.2022
20:45
Chorvatsko
2:1
Dánsko
Záhřeb
22.09.2022
20:45
Francie
2:0
Rakousko
Paříž - Saint-Denis
25.09.2022
20:45
Rakousko
1:3
Chorvatsko
Vídeň
25.09.2022
20:45
Dánsko
2:0
Francie
Kodaň
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Chorvatsko
6
4
1
1
8 : 6
13
2
Dánsko
6
4
0
2
9 : 5
12
3
Francie
6
1
2
3
5 : 7
5
4
Rakousko
6
1
1
4
6 : 10
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Dánsko
3
2
0
1
4 : 1
6
2
Chorvatsko
3
1
1
1
3 : 5
4
3
Francie
3
1
0
2
3 : 3
3
4
Rakousko
3
0
1
2
3 : 6
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Chorvatsko
3
3
0
0
5 : 1
9
2
Dánsko
3
2
0
1
5 : 4
6
3
Rakousko
3
1
0
2
3 : 4
3
4
Francie
3
0
2
1
2 : 4
2

Liga A - skupina 2

02.06.2022
20:45
Česko
2:1
Švýcarsko
Praha
02.06.2022
20:45
Španělsko
1:1
Portugalsko
Sevilla
05.06.2022
20:45
Česko
2:2
Španělsko
Praha
05.06.2022
20:45
Portugalsko
4:0
Švýcarsko
Lisabon
09.06.2022
20:45
Portugalsko
2:0
Česko
Lisabon
09.06.2022
20:45
Švýcarsko
0:1
Španělsko
Ženeva
12.06.2022
20:45
Španělsko
2:0
Česko
Málaga
12.06.2022
20:45
Švýcarsko
1:0
Portugalsko
Ženeva
24.09.2022
20:45
Česko
0:4
Portugalsko
Praha
24.09.2022
20:45
Španělsko
1:2
Švýcarsko
Zaragoza
27.09.2022
20:45
Portugalsko
0:1
Španělsko
Braga
27.09.2022
20:45
Švýcarsko
2:1
Česko
St. Gallen
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Španělsko
6
3
2
1
8 : 5
11
2
Portugalsko
6
3
1
2
11 : 3
10
3
Švýcarsko
6
3
0
3
6 : 9
9
4
Česko
6
1
1
4
5 : 13
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Portugalsko
3
2
0
1
6 : 1
6
2
Švýcarsko
3
2
0
1
3 : 2
6
3
Španělsko
3
1
1
1
4 : 3
4
4
Česko
3
1
1
1
4 : 7
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Španělsko
3
2
1
0
4 : 2
7
2
Portugalsko
3
1
1
1
5 : 2
4
3
Švýcarsko
3
1
0
2
3 : 7
3
4
Česko
3
0
0
3
1 : 6
0

Liga A - skupina 3

04.06.2022
18:00
Maďarsko
1:0
Anglie
Budapešť
04.06.2022
20:45
Itálie
1:1
Německo
Bologna
07.06.2022
20:45
Německo
1:1
Anglie
Mnichov
07.06.2022
20:45
Itálie
2:1
Maďarsko
Cesena
11.06.2022
20:45
Anglie
0:0
Itálie
Wolverhampton
11.06.2022
20:45
Maďarsko
1:1
Německo
Budapešť
14.06.2022
20:45
Anglie
0:4
Maďarsko
Wolverhampton
14.06.2022
20:45
Německo
5:2
Itálie
Mönchengladbach
23.09.2022
20:45
Německo
0:1
Maďarsko
Lipsko
23.09.2022
20:45
Itálie
1:0
Anglie
Milán
26.09.2022
20:45
Anglie
3:3
Německo
Londýn
26.09.2022
20:45
Maďarsko
0:2
Itálie
Budapešť
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Itálie
6
3
2
1
8 : 7
11
2
Maďarsko
6
3
1
2
8 : 5
10
3
Německo
6
1
4
1
11 : 9
7
4
Anglie
6
0
3
3
4 : 10
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Itálie
3
2
1
0
4 : 2
7
2
Německo
3
1
1
1
6 : 4
4
3
Maďarsko
3
1
1
1
2 : 3
4
4
Anglie
3
0
2
1
3 : 7
2
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Maďarsko
3
2
0
1
6 : 2
6
2
Itálie
3
1
1
1
4 : 5
4
3
Německo
3
0
3
0
5 : 5
3
4
Anglie
3
0
1
2
1 : 3
1

Liga A - skupina 4

01.06.2022
18:00
Polsko
2:1
Wales
Wrocław
03.06.2022
20:45
Belgie
1:4
Nizozemsko
Brusel
08.06.2022
20:45
Belgie
6:1
Polsko
Brusel
08.06.2022
20:45
Wales
1:2
Nizozemsko
Cardiff
11.06.2022
20:45
Nizozemsko
2:2
Polsko
Rotterdam
11.06.2022
20:45
Wales
1:1
Belgie
Cardiff
14.06.2022
20:45
Nizozemsko
3:2
Wales
Rotterdam
14.06.2022
20:45
Polsko
0:1
Belgie
Varšava
22.09.2022
20:45
Belgie
2:1
Wales
Brusel
22.09.2022
20:45
Polsko
0:2
Nizozemsko
Varšava
25.09.2022
20:45
Nizozemsko
1:0
Belgie
Amsterdam
25.09.2022
20:45
Wales
0:1
Polsko
Cardiff
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Nizozemsko
6
5
1
0
14 : 6
16
2
Belgie
6
3
1
2
11 : 8
10
3
Polsko
6
2
1
3
6 : 12
7
4
Wales
6
0
1
5
6 : 11
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Nizozemsko
3
2
1
0
6 : 4
7
2
Belgie
3
2
0
1
9 : 6
6
3
Polsko
3
1
0
2
2 : 4
3
4
Wales
3
0
1
2
2 : 4
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Nizozemsko
3
3
0
0
8 : 2
9
2
Belgie
3
1
1
1
2 : 2
4
3
Polsko
3
1
1
1
4 : 8
4
4
Wales
3
0
0
3
4 : 7
0

Liga A - play off - semifinále

14.06.2023
20:45
Nizozemsko
2:4e
Chorvatsko
Rotterdam
15.06.2023
20:45
Španělsko
2:1
Itálie
Enschede

Liga A - play off - o 3. místo

18.06.2023
15:00
Nizozemsko
2:3
Itálie
Enschede

Liga A - play off - finále

18.06.2023
20:45
Chorvatsko
0:1p
Španělsko
Rotterdam

Liga B - skupina 1

04.06.2022
15:00
Arménie
1:0
Irsko
Jerevan
08.06.2022
20:45
Skotsko
2:0
Arménie
Glasgow
08.06.2022
20:45
Irsko
0:1
Ukrajina
Dublin
11.06.2022
15:00
Ukrajina
3:0
Arménie
Łódź (NP)
11.06.2022
18:00
Irsko
3:0
Skotsko
Dublin
14.06.2022
18:00
Arménie
1:4
Skotsko
Jerevan
14.06.2022
20:45
Ukrajina
1:1
Irsko
Łódź (NP)
21.09.2022
20:45
Skotsko
3:0
Ukrajina
Glasgow
24.09.2022
15:00
Arménie
0:5
Ukrajina
Jerevan
24.09.2022
20:45
Skotsko
2:1
Irsko
Glasgow
27.09.2022
20:45
Irsko
3:2
Arménie
Dublin
27.09.2022
20:45
Ukrajina
0:0
Skotsko
Kraków
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Skotsko
6
4
1
1
11 : 5
13
2
Ukrajina
6
3
2
1
10 : 4
11
3
Irsko
6
2
1
3
8 : 7
7
4
Arménie
6
1
0
5
4 : 17
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Skotsko
3
3
0
0
7 : 1
9
2
Irsko
3
2
0
1
6 : 3
6
3
Ukrajina
3
1
2
0
4 : 1
5
4
Arménie
3
1
0
2
2 : 9
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Ukrajina
3
2
0
1
6 : 3
6
2
Skotsko
3
1
1
1
4 : 4
4
3
Irsko
3
0
1
2
2 : 4
1
4
Arménie
3
0
0
3
2 : 8
0

Liga B - skupina 2

02.06.2022
?
Albánie
neh.
Rusko
02.06.2022
20:45
Izrael
2:2
Island
Haifa
06.06.2022
?
Izrael
neh.
Rusko
06.06.2022
20:45
Island
1:1
Albánie
Reykjavík
10.06.2022
?
Rusko
neh.
Island
10.06.2022
20:45
Albánie
1:2
Izrael
Tirana
13.06.2022
?
Rusko
neh.
Albánie
13.06.2022
20:45
Island
2:2
Izrael
Reykjavík
24.09.2022
?
Island
neh.
Rusko
24.09.2022
20:45
Izrael
2:1
Albánie
Tel-Aviv
27.09.2022
20:45
Albánie
1:1
Island
Tirana
27.09.2022
20:45
Rusko
neh.
Izrael
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Izrael
4
2
2
0
8 : 6
8
2
Island
4
0
4
0
6 : 6
4
3
Albánie
4
0
2
2
4 : 6
2
4
Rusko
0
0
0
0
0 : 0
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Izrael
2
1
1
0
4 : 3
4
2
Island
2
0
2
0
3 : 3
2
3
Albánie
2
0
1
1
2 : 3
1
4
Rusko
0
0
0
0
0 : 0
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Izrael
2
1
1
0
4 : 3
4
2
Island
2
0
2
0
3 : 3
2
3
Albánie
2
0
1
1
2 : 3
1
4
Rusko
0
0
0
0
0 : 0
0

Liga B - skupina 3

04.06.2022
18:00
Finsko
1:1
Bosna a Herc.
Helsinky
04.06.2022
20:45
Černá Hora
2:0
Rumunsko
Podgorica
07.06.2022
18:00
Finsko
2:0
Černá Hora
Helsinky
07.06.2022
20:45
Bosna a Herc.
1:0
Rumunsko
Zenica
11.06.2022
20:45
Černá Hora
1:1
Bosna a Herc.
Podgorica
11.06.2022
20:45
Rumunsko
1:0
Finsko
Bukurešť
14.06.2022
20:45
Bosna a Herc.
3:2
Finsko
Zenica
14.06.2022
20:45
Rumunsko
0:3
Černá Hora
Bukurešť
23.09.2022
20:45
Bosna a Herc.
1:0
Černá Hora
Zenica
23.09.2022
20:45
Finsko
1:1
Rumunsko
Helsinky
26.09.2022
20:45
Černá Hora
0:2
Finsko
Podgorica
26.09.2022
20:45
Rumunsko
4:1
Bosna a Herc.
Bukurešť
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Bosna a Hercegovina
6
3
2
1
8 : 8
11
2
Finsko
6
2
2
2
8 : 6
8
3
Černá Hora
6
2
1
3
6 : 6
7
4
Rumunsko
6
2
1
3
6 : 8
7
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Bosna a Hercegovina
3
3
0
0
5 : 2
9
2
Rumunsko
3
2
0
1
5 : 4
6
3
Finsko
3
1
2
0
4 : 2
5
4
Černá Hora
3
1
1
1
3 : 3
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Finsko
3
1
0
2
4 : 4
3
2
Černá Hora
3
1
0
2
3 : 3
3
3
Bosna a Hercegovina
3
0
2
1
3 : 6
2
4
Rumunsko
3
0
1
2
1 : 4
1

Liga B - skupina 4

02.06.2022
20:45
Srbsko
0:1
Norsko
Bělehrad
02.06.2022
20:45
Slovinsko
0:2
Švédsko
Lublaň
05.06.2022
20:45
Srbsko
4:1
Slovinsko
Bělehrad
05.06.2022
20:45
Švédsko
1:2
Norsko
Solna
09.06.2022
20:45
Norsko
0:0
Slovinsko
Oslo
09.06.2022
20:45
Švédsko
0:1
Srbsko
Solna
12.06.2022
18:00
Norsko
3:2
Švédsko
Oslo
12.06.2022
20:45
Slovinsko
2:2
Srbsko
Lublaň
24.09.2022
18:00
Slovinsko
2:1
Norsko
Lublaň
24.09.2022
20:45
Srbsko
4:1
Švédsko
Bělehrad
27.09.2022
20:45
Norsko
0:2
Srbsko
Oslo
27.09.2022
20:45
Švédsko
1:1
Slovinsko
Solna
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Srbsko
6
4
1
1
13 : 5
13
2
Norsko
6
3
1
2
7 : 7
10
3
Slovinsko
6
1
3
2
6 : 10
6
4
Švédsko
6
1
1
4
7 : 11
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Srbsko
3
2
0
1
8 : 3
6
2
Slovinsko
3
1
1
1
4 : 5
4
3
Norsko
3
1
1
1
3 : 4
4
4
Švédsko
3
0
1
2
2 : 4
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Srbsko
3
2
1
0
5 : 2
7
2
Norsko
3
2
0
1
4 : 3
6
3
Švédsko
3
1
0
2
5 : 7
3
4
Slovinsko
3
0
2
1
2 : 5
2

Liga C - skupina 1

04.06.2022
18:00
Litva
0:2
Lucembursko
Vilnius
04.06.2022
20:45
Turecko
4:0
Faerské ostrovy
Istanbul
07.06.2022
20:45
Faerské ostrovy
0:1
Lucembursko
Tórshavn
07.06.2022
20:45
Litva
0:6
Turecko
Vilnius
11.06.2022
18:00
Faerské ostrovy
2:1
Litva
Tórshavn
11.06.2022
20:45
Lucembursko
0:2
Turecko
Luxembourg
14.06.2022
20:45
Lucembursko
2:2
Faerské ostrovy
Luxembourg
14.06.2022
20:45
Turecko
2:0
Litva
Izmir
22.09.2022
20:45
Litva
1:1
Faerské ostrovy
Vilnius
22.09.2022
20:45
Turecko
3:3
Lucembursko
Istanbul
25.09.2022
20:45
Faerské ostrovy
2:1
Turecko
Tórshavn
25.09.2022
20:45
Lucembursko
1:0
Litva
Luxembourg
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Turecko
6
4
1
1
18 : 5
13
2
Lucembursko
6
3
2
1
9 : 7
11
3
Faerské ostrovy
6
2
2
2
7 : 10
8
4
Litva
6
0
1
5
2 : 14
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Turecko
3
2
1
0
9 : 3
7
2
Faerské ostrovy
3
2
0
1
4 : 3
6
3
Lucembursko
3
1
1
1
3 : 4
4
4
Litva
3
0
1
2
1 : 9
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Lucembursko
3
2
1
0
6 : 3
7
2
Turecko
3
2
0
1
9 : 2
6
3
Faerské ostrovy
3
0
2
1
3 : 7
2
4
Litva
3
0
0
3
1 : 5
0

Liga C - skupina 2

02.06.2022
18:00
Kypr
0:2
Kosovo
Larnaka
02.06.2022
20:45
Severní Irsko
0:1
Řecko
Belfast
05.06.2022
18:00
Kypr
0:0
Severní Irsko
Larnaka
05.06.2022
20:45
Kosovo
0:1
Řecko
Priština
09.06.2022
20:45
Řecko
3:0
Kypr
Volos
09.06.2022
20:45
Kosovo
3:2
Severní Irsko
Priština
12.06.2022
15:00
Severní Irsko
2:2
Kypr
Belfast
12.06.2022
20:45
Řecko
2:0
Kosovo
Volos
24.09.2022
18:00
Severní Irsko
2:1
Kosovo
Belfast
24.09.2022
20:45
Kypr
1:0
Řecko
Larnaka
27.09.2022
20:45
Řecko
3:1
Severní Irsko
Atény
27.09.2022
20:45
Kosovo
5:1
Kypr
Priština
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Řecko
6
5
0
1
10 : 2
15
2
Kosovo
6
3
0
3
11 : 8
9
3
Severní Irsko
6
1
2
3
7 : 10
5
4
Kypr
6
1
2
3
4 : 12
5
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Řecko
3
3
0
0
8 : 1
9
2
Kosovo
3
2
0
1
8 : 4
6
3
Severní Irsko
3
1
1
1
4 : 4
4
4
Kypr
3
1
1
1
1 : 2
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Řecko
3
2
0
1
2 : 1
6
2
Kosovo
3
1
0
2
3 : 4
3
3
Severní Irsko
3
0
1
2
3 : 6
1
4
Kypr
3
0
1
2
3 : 10
1

Liga C - skupina 3

03.06.2022
16:00
Kazachstán
2:0
Ázerbájdžán
Nur-Sultan
03.06.2022
20:45
Bělorusko
0:1
Slovensko
Novi Sad (NP)
06.06.2022
20:45
Bělorusko
0:0
Ázerbájdžán
Novi Sad (NP)
06.06.2022
20:45
Slovensko
0:1
Kazachstán
Trnava
10.06.2022
18:00
Ázerbájdžán
0:1
Slovensko
Baku
10.06.2022
20:45
Bělorusko
1:1
Kazachstán
Novi Sad (NP)
13.06.2022
16:00
Kazachstán
2:1
Slovensko
Nur-Sultan
13.06.2022
18:00
Ázerbájdžán
2:0
Bělorusko
Baku
22.09.2022
16:00
Kazachstán
2:1
Bělorusko
Nur-Sultan
22.09.2022
20:45
Slovensko
1:2
Ázerbájdžán
Trnava
25.09.2022
18:00
Ázerbájdžán
3:0
Kazachstán
Baku
25.09.2022
18:00
Slovensko
1:1
Bělorusko
Bačka Topola (NP)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Kazachstán
6
4
1
1
8 : 6
13
2
Ázerbájdžán
6
3
1
2
7 : 4
10
3
Slovensko
6
2
1
3
5 : 6
7
4
Bělorusko
6
0
3
3
3 : 7
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Kazachstán
3
3
0
0
6 : 2
9
2
Ázerbájdžán
3
2
0
1
5 : 1
6
3
Bělorusko
3
0
2
1
1 : 2
2
4
Slovensko
3
0
1
2
2 : 4
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Slovensko
3
2
0
1
3 : 2
6
2
Ázerbájdžán
3
1
1
1
2 : 3
4
3
Kazachstán
3
1
1
1
2 : 4
4
4
Bělorusko
3
0
1
2
2 : 5
1

Liga C - skupina 4

02.06.2022
18:00
Gruzie
4:0
Gibraltar
Tbilisi
02.06.2022
18:00
Bulharsko
1:1
Severní Makedonie
Razgrad
05.06.2022
18:00
Gibraltar
0:2
Severní Makedonie
Gibraltar
05.06.2022
20:45
Bulharsko
2:5
Gruzie
Razgrad
09.06.2022
20:45
Gibraltar
1:1
Bulharsko
Gibraltar
09.06.2022
20:45
Severní Makedonie
0:3
Gruzie
Skopje
12.06.2022
18:00
Gruzie
0:0
Bulharsko
Tbilisi
12.06.2022
18:00
Severní Makedonie
4:0
Gibraltar
Skopje
23.09.2022
18:00
Gruzie
2:0
Severní Makedonie
Tbilisi
23.09.2022
20:45
Bulharsko
5:1
Gibraltar
Razgrad
26.09.2022
20:45
Gibraltar
1:2
Gruzie
Gibraltar
26.09.2022
20:45
Severní Makedonie
0:1
Bulharsko
Skopje
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Gruzie
6
5
1
0
16 : 3
16
2
Bulharsko
6
2
3
1
10 : 8
9
3
Severní Makedonie
6
2
1
3
7 : 7
7
4
Gibraltar
6
0
1
5
3 : 18
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Gruzie
3
2
1
0
6 : 0
7
2
Bulharsko
3
1
1
1
8 : 7
4
3
Severní Makedonie
3
1
0
2
4 : 4
3
4
Gibraltar
3
0
1
2
2 : 5
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Gruzie
3
3
0
0
10 : 3
9
2
Bulharsko
3
1
2
0
2 : 1
5
3
Severní Makedonie
3
1
1
1
3 : 3
4
4
Gibraltar
3
0
0
3
1 : 13
0

Liga C - baráž - 1. zápasy

21.03.2024
18:00
Gibraltar
- : -
Kypr
21.03.2024
18:00
Litva
- : -
Bělorusko

Liga C - baráž - odvety

24.03.2024
18:00
Kypr
- : -
Gibraltar
24.03.2024
18:00
Bělorusko
- : -
Litva

Liga D - skupina 1

03.06.2022
18:00
Lotyšsko
3:0
Andorra
Riga
03.06.2022
20:45
Lichtenštejnsko
0:2
Moldavsko
Vaduz
06.06.2022
18:00
Lotyšsko
1:0
Lichtenštejnsko
Riga
06.06.2022
20:45
Andorra
0:0
Moldavsko
Andorra la Vella
10.06.2022
18:00
Moldavsko
2:4
Lotyšsko
Kišiněv
10.06.2022
20:45
Andorra
2:1
Lichtenštejnsko
Andorra la Vella
14.06.2022
18:00
Moldavsko
2:1
Andorra
Kišiněv
14.06.2022
20:45
Lichtenštejnsko
0:2
Lotyšsko
Vaduz
22.09.2022
18:00
Lotyšsko
1:2
Moldavsko
Riga
22.09.2022
20:45
Lichtenštejnsko
0:2
Andorra
Vaduz
25.09.2022
15:00
Andorra
1:1
Lotyšsko
Andorra la Vella
25.09.2022
15:00
Moldavsko
2:0
Lichtenštejnsko
Kišiněv
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Lotyšsko
6
4
1
1
12 : 5
13
2
Moldavsko
6
4
1
1
10 : 6
13
3
Andorra
6
2
2
2
6 : 7
8
4
Lichtenštejnsko
6
0
0
6
1 : 11
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Lotyšsko
3
2
0
1
5 : 2
6
2
Moldavsko
3
2
0
1
6 : 5
6
3
Andorra
3
1
2
0
3 : 2
5
4
Lichtenštejnsko
3
0
0
3
0 : 6
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Lotyšsko
3
2
1
0
7 : 3
7
2
Moldavsko
3
2
1
0
4 : 1
7
3
Andorra
3
1
0
2
3 : 5
3
4
Lichtenštejnsko
3
0
0
3
1 : 5
0

Liga D - skupina 2

02.06.2022
18:00
Estonsko
2:0
San Marino
Tallinn
05.06.2022
15:00
San Marino
0:2
Malta
Serravalle
09.06.2022
20:45
Malta
1:2
Estonsko
Ta' Qali
12.06.2022
20:45
Malta
1:0
San Marino
Ta' Qali
23.09.2022
18:00
Estonsko
2:1
Malta
Tallinn
26.09.2022
20:45
San Marino
0:4
Estonsko
Serravalle
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Estonsko
4
4
0
0
10 : 2
12
2
Malta
4
2
0
2
5 : 4
6
3
San Marino
4
0
0
4
0 : 9
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Estonsko
2
2
0
0
4 : 1
6
2
Malta
2
1
0
1
2 : 2
3
3
San Marino
2
0
0
2
0 : 6
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Estonsko
2
2
0
0
6 : 1
6
2
Malta
2
1
0
1
3 : 2
3
3
San Marino
2
0
0
2
0 : 3
0

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele