1 : 1 (1:1)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.85 - 3.50 - 5.02

Osasuna si jen dělí body s aktivním Elche

Ante Budimir (© AFP)

Elche v pondělní dohrávce trochu překvapivě dokázalo ukořistit bod proti Osasuně. Tu dostal už po sedmi minutách hry do vedení proměněnou penaltou Ante Budimir, ale hostům se přeci jen povedlo o pár minut později srovnat.

Budimir byl hodně aktivním hráčem od začátku utkání a v šesté jeho minutě dokonce napálil dělovkou břevno. Akce poté pokračovala a Fidel trefil soupeře do obličeje rukou, což sudí okamžitě rozeznal jako penaltový zákrok. K nařízené exekuci se postavil právě Budimir a nemýlil se.

Fidel ale brzy svůj prohřešek odčinil a to tím nejlepším možným způsobem. V 19. minutě si totiž naskočil na skvěle rozehraný rohový kop a poslal hlavou s pomocí vzdálenější tyče míč do sítě! Později se musel zaskvět brankář Herrera, který likvidoval samostatný únik nabíhajícího Lucase Péreze.

Po změně stran se málem prosadilo Elche, konkrétně mladík Lucas Boyé, jenže jeho zakončení v 55. minutě zamířilo jen do tyče! Bravurní Herrera držel šance svého klubu nad vodou i v 76. minutě, kdy vyškrábl z brankové čáry zakončení Josana.
Autor: Ondřej Pražák / goal.com, onlajny.com