Litsingi míří ze Sparty na hostování do tureckého Gaziantepu BB

Francis Litsingi po půlroce opouští pražskou Spartu. Devětadvacetiletý konžský ofenzivní záložník odchází do tureckého druholigového týmu Gaziantep BB, kde bude hostovat do konce sezony. Podle internetových stránek letenského klubu je součástí kontraktu i opce na případný přestup.  
07.01.2016 | Aktuality | 143 komentářů
15.07.2017 Gaziantep BB má posílit útočník Dalé
Junior Dalé si vyzkouší angažmá v Turecku. Útočník Nancy, kde má smlouvu ještě do konce nadcházející sezóny, by měl zamířit do druholigového Gaziantepu BB. (lequipe.fr)
01.01.2015 Ameobi v Gaziantepu skončil
Shola Ameobi již není hráčem celku Gaziantep BB. Třiatřicetiletý nigerijský útočník s tureckým klubem rozvázal kontrakt, který měl platit do konce sezóny. (transfermarketweb.com)
12.08.2014 Ameobi bude hrát za Gaziantep
Shola Ameobi, který po čtrnácti letech odešel z Newcastlu, našel nového zaměstnavatele. Zkušený nigerijský útočník podepsal roční smlouvu s druholigovým tureckým klubem Gaziantep BB. (fifa.com)
18.02.2010 V Turecku zatkli sedm fotbalistů
Turecká policie zatkla 76 lidí včetně sedmi fotbalistů kvůli nelegálnímu internetovému sázení. Nejmenovaní hráči působí v klubech Gaziantepspor a Gaziantep BB.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Zápasy
klub momentálně nehraje v žádné soutěži vedené v naší databázi
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci