UD Las Palmas Španělsko - UD Las Palmas - Zprávy

Boateng se rozhodne až po sezoně, říká agent ghanského záložníka

Závěr sezony a následně rozhodování o další budoucnosti před sebou má Kevin-Prince Boateng. Ghanský záložník loni podepsal jednoletou smlouvu s Las Palmas a španělský klub stojí o prodloužení spolupráce, ve hře je ovšem hned několik možností...

Athletic Bilbao - UD Las Palmas 5:1

Athletic se vůbec nerozpakoval a doma nadělil Las Palmas pětibrankový příděl. Baskové předvedli v úvodní čtvrthodině gólovou smršť, kterou ve druhém dějství ještě dvěma góly vylepšili. Po šedesáti minutách byl zápas rozhodnut a skóre se ze stavu 5:1 už nezměnilo.

Preview: Athletic Bilbao - UD Las Palmas

Baskické Bilbao se po minulé porážce ocitlo v hodně nevýhodné pozici a kleslo na průběžné osmé místo. V páteční předehrávce víkendového programu LaLigy bude mít další možnost dostat se opět nahoru, protože Las Palmas je pro něj hratelným soupeřem.

UD Las Palmas - Real Betis 4:1

Las Palmas znovu ukázalo, že před vlastními fanoušky body ztrácí opravdu minimálně, a po dvou venkovních porážkách si výrazně spravilo chuť proti Betisu. Domácím musela vadit snad jen inkasovaná branka v závěru. Hostům se anglický týden vůbec nepovedl, nezískali během uplynulých tří kol ani bod a zůstali v tabulce na nudném patnáctém místě.

Preview: UD Las Palmas - Real Betis

Nedělní program LaLigy zakončí duel mezi Las Palmas a Betisem, celků z dolní poloviny tabulky, které určitě nejsou přímo ohrožené sestupem, ale ještě by si přece jenom záchranu rády co nejrychleji pojistily. A navíc jejich současné postavení není kdovíjaké. Pro oba je jasným cílem stanout na konci sezóny na co nejvyšší příčce.

SD Eibar - UD Las Palmas 3:1

Do bojů o evropské poháry opravdu výrazně začíná promlouvat také Eibar. O víkendu na půdě Villarealu dokázal zaznamenat tři vstřelené branky, což se mu podařilo i nyní, a opět si vysloužil vítězství. Las Palmas potvrdilo, že venku se mu obecně vůbec nedaří, a stejně jako v pondělní dohrávce na půdě Celty Vigo prohrálo naprosto totožným způsobem.

Preview: SD Eibar - UD Las Palmas

Eibar je ve velmi slušné formě a potřeboval by potvrdit, že jeho vítězství na půdě silného Villarealu nebylo vinou nějaké náhody. Pořád má totiž šanci bojovat alespoň o Evropskou ligu. Las Palmas je přitom soupeřem, který venku příliš hrát neumí. Všudy všeho letos na cizích hřištích získal jen šest bodů, pouze jednou přitom zvítězil.

Celta Vigo - UD Las Palmas 3:1

Hattrick Giuseppeho Rossiho pomohl Celtě Vigo k poměrně snadnému vítězství nad Las Palmas. Souboj dvou celků ze středu tabulky, které by ještě čistě teoreticky mohly zabojovat alespoň o Evropskou ligu, nabídl podobně jako v letech minulých poměrně ofenzivní fotbal plný gólových šancí a zajímavých momentů.

Preview: Celta Vigo - UD Las Palmas

Tradiční pondělní dohrávku ve španělské nejvyšší soutěži obstarají celky Celty Vigo a Las Palmas. Půjde o bitvu dvou sousedů ze středu ligové tabulky. Celta je jedenáctá jen o tři body před svým dnešním soupeřem.

Na lavičce Las Palmas po sezoně skončí trenér Setién

Nového trenéra může pomalu začít hledat vedení Las Palmas. Na lavičce španělského klubu po letošní sezoně skončí Quique Setién, který se s vedením nedohodl a už ani nedohodne na podmínkách prodloužení spolupráce...

UD Las Palmas - Villarreal CF 1:0

Villarreal překvapivě ztratil na Kanárských ostrovech všechny tři body, když se mu utkání nevratně zkomplikovalo už po dvaceti minutách. Las Palmas totiž nejenže dalo rychlý gól, ale ještě v prvním poločase se dostalo vyloučením Victora Ruize do početní převahy, která vydržela až do konce utkání.

Preview: UD Las Palmas - Villarreal CF

V pátek večer se odehraje první duel 28. kola španělské LaLigy a jeho dějištěm se stane Estadio Gran Canaria v Las Palmas. Ambiciózní tým domácích bude čelit výzvě v podobě zlepšujícího se Villarrealu.

Espanyol Barcelona - UD Las Palmas 4:3

Pořádně divokou přestřelku, která nabídla celkem sedm branek, viděli diváci v Barceloně, kde hrál místní Espanyol s Las Palmas. Domácí v zápase pokaždé vedli a třem bodům se výrazně přiblížili až když odskočili na rozdíl dvou branek, protože hosté pak už stačili jen snížit.

Preview: Espanyol Barcelona - UD Las Palmas

Páteční předehrávka 27. kola LaLigy svede dohromady domácí Espanyol, který v Barceloně uvítá Las Palmas. Tým z Kanárských ostrovů v Barceloně ještě nikdy nevyhrál, ale poslední dobou má dobrou formu.

UD Las Palmas - CA Osasuna 5:2

V pořádnou přestřelku nakonec vyústil duel mezi Las Palmas a Osasunou. Domácí, kteří před pár dny uhráli senzační remízu na půdě Realu, během posledních dvaceti minut vsítili tři branky, a vítězství strhli na svou stranu. Hosté nebyli daleko od úspěchu, nakonec jim ale nepomohly ani dvě branky Kenana Kodra.