Rayo Vallecano Španělsko - Rayo Vallecano - Zprávy

Rayo Vallecano těsně porazilo Elche, rozhodl střídající Nteka

Byly to docela nervy, protože Rayo doma velmi brzy prohrávalo. Ale s Elche nakonec dokázalo duel otočit ke svému prospěchu, o což se postarali Mario Hernández a Randy Nteka.

Rayo Vallecano přivítá Elche

Už od 14 hodin se v Madridu na stadionu Teresa Rivero odehraje utkání mezi Rayem Vallecano a Elche. Domácí mají velmi dobrou formu a navzdory porážce v minulém kole zůstávají proti Elche papírovým favoritem.

Osasuna porazila Rayo jedinou trefou Sáncheze

Osasuna dlouho bojovala s Rayem Vallecano a dlouho se zdálo, že jeho obranu nedokáže předčít. Nakonec se to ale domácím povedlo v nastaveném čase celého utkání, kdy se prosadil Manu Sánchez.

Překvapení z Raya hodlá pokračovat ve skvělé formě i v Pamploně

Z nováčka působícího v obvodu Puente de Vallecas na okraji Madridu se zatím klube nejpříjemnější překvapení LaLigy. Rayo totiž vytrvale poráží jednu prognózu za druhou a momentálně v tabulce směřuje za poháry! Vytrvá jeho optimismus i po sobotní návštěvě Pamplony?

Vallecano si došlo pro další výhru a je páté

Čtvrtou výhru z posledních pěti zápasů slaví Rayo Vallecano. Madridský celek po příchodu Radamela Falcaa pookřál a i s jeho přispěním porazil Cádiz. Vedle kolumbijského snajpra se prosadili také Álvaro García a Isaac Palazón.

Rayo má skvělou fazonu. Přibrzdí ji Cádiz?

Loňský nováček LaLigy jede v neděli navečer do Madridu, aby se zde utkal s domácím Rayem Vallecano. Na Estadio Teresa Rivero ho ale čeká velmi složitá práce, protože současný nováček je v úchvatné formě.

Bilbao překvapivě padlo, tři body díky Falcaovi získalo Rayo

Radamel Falcao může slavit a s ním i celé Rayo Vallecano. Nováček soutěže totiž potvrdil stoupající formu z posledních týdnů a překvapivě si poradil s domácím Bilbaem! Vděčí za to právě veteránovi Falcaovi, který mu vystřelil tři body v šesté nastavené minutě!

Athletic stále neprohrál, poradí si i s Rayem?

Úterní utkání mezi Athleticem a Rayem slibuje zajímavou podívanou. Když se totiž oba celky potkaly naposledy, byla z toho pětigólová přestřelka. Oba aktéři jsou ve formě, Athletic neprohrál, zatímco Rayo má z posledních tří kol sedm bodů a úžasné skóre 7:1.

Vallecano přejelo v madridském derby Getafe 3:0

Pozice Getafe začíná být čím dál kritičtější. Azulones tentokrát nezvládli madridské derby na půdě Raya Vallecana a v tabulce LaLigy zůstávají bez bodu. A aby toho nebylo málo, pro zranění kolene nedohrál ani český záložník Jakub Jankto. Rayo se prosadilo už v první půli prostřednictvím pokutového kopu Treja a až čtvrthodinu před koncem zvyšovali Ciss a nová akvizice Falcao.

Rayo Vallecano přivítá v madridském derby Getafe

Už od 14 hodin je na programu "malé" madridské derby mezi Vallecanem a Getafe. Domácí už dokázali nasbírat čtyři body, ovšem hosté na první zisk teprve čekají. Po čtyřech porážkách chtějí zabrat ve Vallecanu, kde to ale nebude vůbec jednoduché.

Levante v nastavení přišlo o výhru nad Rayem

Levante šlo v první půli utkání s Rayem Vallecano do vedení, které ale nakonec neudrželo. Na konečných 1:1 srovnal Sergi Guardiola až ve třetí minutě nastavení!

Levante doufá proti Vallecanu v první vítězství

Levante doufá, že mu reprezentační přestávka pomůže zmobilizovat síly a dosáhnout prvního vítězství v sezoně. Ve třech zápasech se to valencijskému celku nepovedlo, ale proti Rayu věstí velkou šanci. Levante s ním doma neprohrálo takřka sedm let!

Rayo potvrdilo příchod Falcaa, který se musel vyvázat z kontraktu

Radamel Falcao se ve svých 35 letech definitivně vrací na místo činu. Když naposledy působil v hlavním městě Španělska, nasázel v barvách Atlétika Madrid úctyhodných 70 branek v 91 startech. Teď už to asi bude o něčem jiném, přesto se jedná o velkou posilu Raya z madridského sousedství Vallecas...

Falcao má nové angažmá, bude nastupovat za Vallecano

Rayo Vallecano získalo ostřílenou posilu do útoku v podobě Radamela Falcaa. Kolumbijský reprezentant byl volným hráčem a madridskému klubu se upsal na dva roky...

Rayo překvapivě snadno zatočilo s Granadou

Nečekaný výsledek se zrodil na Estadio de Vallecas v Madridu. Rayo Vallecano rozdrtilo papírovějšího favorita Granadu 4:0. Prakticky hotovo bylo už o poločase, to se totiž Los Franjirrojos prosadili třikrát.