CA Osasuna Španělsko - CA Osasuna - Zprávy

Troufalá Osasuna chce přibrzdit vedoucí Real Madrid

O víkendu slavila Osasuna cenné vítězství na Mestalle proti Valencii a nyní si brousí zuby na vedoucí Real Madrid. Los Rojillos potrápili lídra už v prvním zápase na Santiago Bernábeu (0:0) a slavného jména se rozhodně nezaleknou. Real bude samozřejmě chtít udělat další krok na cestě za titulem.

Valencia doma nestačila na Osasunu

Valencia už se spíše budou koncentrovat na finále Copa del Rey, které pro ni bude zcela zásadní. V lize už na evropské poháry nedosáhne a tím spíše, když doma podlehla Osasuně 1:2. Hosté zároveň přeskočili Valencii v tabulce a patří jim deváté místo.

Osasuna se ve Valencii pokusí zlomit prokletí Mestally

Valencia sice od konce února v lize neprohrála, ale s momentální formou moc spokojená být nemůže. Tým trenéra Pepeho Bordaláse v posledních dvou duelech bral vždy jen bod a doufá, že v sobotu navečer se mu konečně povede ukořistit body tři.

Alavésu se po prohře v Pamploně komplikuje záchrana

Blízko alespoň jednoho bodu bylo Deportivo Alavés. Bodu, který by mu mohl přiblížit vysněnou záchranu, jenomže ve druhé minutě nastavení rozhodl o výhře Osasuny Ante Budimir. Domácí ještě v prvním poločase neproměnili pokutový kop. Brankáře Pacheca nepřekonal Rubén García.

Jak bude v Pamploně mést nové koště Deportiva?

Deportivo Alavés reaguje na negativní sérii a mění trenéra. Téměř nemožnou misi zachránit tým v první lize přijal nový kouč, Julio Velázquez. Prvním duelem na lavičce se pro něj v neděli odpoledne stane výlet do Pamplony, kde ho očekává Osasuna.

Betis nedal Osasuně šanci a drží se na pátém místě

Real Betis si doma připsal jasné a důležité vítězství nad Osasunou. Pro pátý celek tabulky to znamená, že osm kol před koncem zůstává ve hře o Ligu mistrů. Verdiblancos si rozdělili branky do obou poločasu - v první části úřadoval dvoubrankový Juanmi a po změně stran se přidali i Carvalho i Moreno. Čestný úspěch hostů měl na svědomí Budimir.

Béticos vítají oblíbeného soupeře z Pamplony

Realu Betis se vysněná Liga mistrů vzdaluje, ale boj o ni ještě zdaleka nevzdává. Další tři body do sbírky by si Béticos rádi přidali v neděli odpoledne, kdy se na Estadio Benito Villamarín ukáže Osasuna. A s ní mají Béticos skvělou bilanci.

Osasuna si snadno poradila s Levante, nasázela mu tři branky

Levante je zase o krok blíž pádu do druhé ligy. Dnes večer schytalo od Osasuny tři branky a opět odešlo bez bodů. Celek z Pamplony naopak stále drží pozice v první desítce a to především díky zlepšené hře ve druhé půli.

Poslední Levante potřebuje začít vyhrávat. Uspěje na poli Osasuny?

Levante stále bojuje o zachování prvoligové příslušnosti a jeho boj bude pokračovat v sobotu navečer. Podívá se totiž na stadion El Sadar, kde své domácí zápasy hraje Osasuna. A celek z Pamplony rozhodně nebude snadnou kořistí.

Barcelona rozstřílela Osasunu čtyřmi góly

Barcelona předvedla Osasuně tornádo, na jaké v Pamploně nejspíš ještě dlouho nezapomenou. Jen za prvních 28 minut se totiž Blaugranas prosadili třikrát! To jim logicky dalo do zbytku utkání možnost v klidu dohrát zápas a přidat na závěr ještě jednu trefu.

Barcelona může proti Osasuně natáhnout sérii neporazitelnosti

Už na dvanáct ligových zápasů může natáhnout sérii neporazitelnosti Barcelona. Katalánský obr vyzve v neděli večer na Camp Nou Osasunu, se kterou v prvním zápase senzačně ztratil. Barcelona usiluje o udržení postavení v první čtyřce, které je pro ní naprosto klíčové.

Villarreal padl, Osasuna doma zvítězila gólem Ávily

Žlutá ponorka tentokrát padla a z Pamplony se vrací s nepořízenou. Svěřenci trenéra Emeryho měli velkou územní převahu, ale ta jim nebyla nic platná. Ezequiel Ávila po hodině hry vstřelil jediný gól zápasu a Osasuna se díky tomu posunula na průběžné deváté místo.

Osasuna doma uvítá účastníka Ligy mistrů z Villarrealu

Villarreal se stále snaží udržet se blízko k pohárům, i když ani letos konkurence nijak nepolevuje. "Žlutá ponorka" bude chtít získat tři body v Pamploně, kam se vydá v sobotu odpoledne. Domácí Osasuna má co napravovat, protože už ve dvou minulých duelech prohrála.

Těžký týden zakončil Sociedad vítězně, Osasunu skolil netradiční střelec

Realu Sociedad se ve 26. kole LaLigy podařilo odčinit hrůzostrašný týden, když porazil Osasunu těsně 1:0. O vítěznou branku se postaral krátce po změně stran bek domácích Aritz Elustondo.