Zemplín Michalovce Slovensko - Zemplín Michalovce - Zprávy

Žilina sa výsledkovo trápi, nad jej sily boli aj Michalovce

Desiate kolo Fortunaligy prinieslo ďalšiu prehru donedávna úspešnej Žiliny, ktorá na pôde MFK Zemplín Michalovce prehrala 0:1 (0:0).

Žilina sa o výsledkové prebudenie pokúsi na Zemplíne

Sobotná časť programu desiateho kola Fortunaligy spojí domáci MFK Zemplín Michalovce a MŠK Žilina.

Sereď podlehla Zemplínu, jediným gólem rozhodl Popovits

Dimitrios Popovits se stal hlavní hvězdou utkání mezi Seredí a Zemplínem Michalovce. Zápas dlouho směřoval k bezbrankovému výsledku, ale deset minut před koncem rozhodl ve prospěch hostů řecký záložník.

Michalovce pocestujú do Trnavy za Sereďou

ŠKF iClinic Sereď privíta v deviatom kole Fortunaligy na svojom trávniku MFK Zemplín Michalovce.

Zlaté Moravce u súperov stále bez bodu, neuspeli ani na východe republiky

MFK Zemplín Michalovce hostil v sobotňajšej časti programu ôsmeho kola Fortunaligy FC ViOn Zlaté Moravce. Východniari si so súperom, ktorý v aktuálnej sezóne neuhral na ihriskách súperov ešte ani bod, poradili v pomere 2:1. O všetkom sa rozhodlo ešte v prvom polčase.

Na Zemplíne skrížia pomyselné meče tabuľkoví susedia Michalovce a Zlaté Moravce

MFK Zemplín Michalovce čaká ďalší duel na domácej tráve. Vo ôsmom kole Fortunaligy za ním na východ republiky pricestuje celok FC ViOn Zlaté Moravce.

Spartak skazil Zemplínu oslavy a rozhodol penaltou

Oslavujúce Michalovce nestačili na mierne favorizovaný Spartak Trnava a na Zemplíne podľahli hosťom 1:2 (0:1) gólom v samom závere.

Na Zemplín po repre pauze vycestoval trnavský Spartak

MFK Zemplín Michalovce zabojuje v siedmom kole o ďalšie fortunaligové body proti ambicióznemu Spartaku Trnava.

Zemplínčania na Liptove vydolovali bezgólový bod

MFK Ružomberok potvrdzuje remízovú povesť z minulého ročníka. Na domácom ihrisku si s Michalovcami podelil body po výsledku 0:0.

Na Liptov prídu Zemplínčania a zvedú boj dvoch šesťbodových

MFK Ružomberok privíta v šiestom kole Fortunaligy MFK Zemplín Michalovce. Ten sa naposledy tešil po dlhej dobe z druhého víťazstva v aktuálnom ročníku.

Nováčik neuspel na východe, Michalovce sa chytili

Po trojzápasovom pôste zabral MFK Zemplín Michalovce opäť naplno a v piatom kole Fortunaligy zdolal MFK Tatran Liptovský Mikuláš na východe republiky 2:1 (0:0).

Súboj dvoch trojbodových na východe nemá favorita

V piatom kole Fortunaligy hostia na Zemplíne Michalovce nováčika z Liptovského Mikuláša.

Slovan predĺžil michalovskú šnúru prehier na tri

ŠK Slovan Bratislava potvrdil úlohu veľkého favorita duelu a MFK Zemplín Michalovce zdolal v sobotu večer na Tehelnom poli 3:1 (1:1). Rozhodujúce góly úradujúceho majstra však prišli až po polčasovej prestávke.

Zemplín ťahá v Bratislave desaťzápasovú sériu prehier

Vo štvrtom kole Fortunaligy vyzve úradujúci šampión slovenskej najvyššej súťaže ŠK Slovan Bratislava Zemplín Michalovce. Favorit zápasu je jasný, hostia môžu iba prekvapiť.

Michalovce zabudli na skvelý úvod ročníka, nad ich sily bol Trenčín

MFK Zemplín Michalovce si pokazil výborné renomé z prvého kola dvomi prehrami v rade. Tú druhú mu v treťom kole na východe republiky uštedril AS Trenčín.