Karlsruher SC Německo - Karlsruher SC - Zprávy

Další články

Hamburger SV zvládl penaltový rozstřel a zahraje si semifinále DFB-Pokalu

Až do penaltové loterie došlo čtvrtfinálové utkání mezi Hamburgerem SV a Karlsruhe. Po devadesáti minutách skončilo utkání 2:2 a protože v prodloužení branka nepadla, přišly na řadu pokutové kopy. Hamburg je nezačal dobře, kapitán Sebastian Schonlau neproměnil, jenomže pak Fernandes chytil tři penalty a zajistil domácím postup.

Do semifinále DFB-Pokalu postoupí Hamburger SV nebo Karlsruher SC

Hamburger SV předloni opustil nejvyšší německou soutěž, přesto má možnost bojovat o evropské poháry. Severoněmecký celek potřebuje zdolat ještě tři překážky a tu první bude ve středu představovat Karlsruher SC.

Hasenhüttl se rozloučí s Ingolstadtem a převezme RB Lipsko

S novým trenérem půjde do další sezony bundesligový Ingolstadt. Na lavičce německého klubu v létě skončí úspěšný Ralph Hasenhüttl, který má namířeno do RB Lipsko, jeho nástupcem se pak stane Markus Kauczinski...

Hamburk po prodloužení otočil zápas a zůstává mezi elitou

Hamburk znovu utekl hrobníkovi z lopaty a stále o něm můžeme říci, že nikdy z 1. Bundesligy nesestoupil. V obrovské dramatu měli nejprve mírně navrch hosté, jenomže dvanáct minut před koncem rozradostnil celý stadion Yabo. V nastaveném čase však krásným gólem z přímého kopu vyrovnal Díaz a v prodloužení rozhodl střídající Müller...

Karlsruhe zbývá udělat poslední krok, v cestě stojí HSV

Poslední šance pro hrdý Hamburg. Příběh celku z přístavního města se v posledních dvou letech omílal tolikrát, že už se stává pomalu folklorem - pojednává o tom, kterak HSV (jako jediné) ještě nikdy nesestoupilo z Bundesligy, a o hodinách v Imtech Areně, které až do okamžiku historicky prvního pádu poběží stále kupředu. Barážová odveta na půdě Karlsruhe však favorizuje spíše domácí..

Hamburk v prvním duelu baráže pouze remizoval s Karlsruhe

Úctyhodná bilance Hamburku coby jediného klubu, který v dějinách Bundesligy dosud nepoznal sestup o patro níže, je po dnešku opět o něco nahnutější. Domácí dnes vybíhali na hřiště v pozici jasného favorita, místo toho ale už po čtyřech minutách prohrávali - trefil se totiž Rouwen Hennings. Až po změně stran jim Ivo Iličević vystřelil alespoň remízu 1:1..

Repete: Hamburk se o záchranu tentokráte popere s Karlsruhe

Hamburger SV si po roce znovu zahraje baráž o setrvání v Bundeslize. První zápas s ambiciózním Karlsruher SC je přitom na programu už dnes, druhý se uskuteční v pondělí večer. Bude i poté HSV jediným klubem, který od založení německé nejvyšší soutěže v roce 1963 nikdy nesestoupil?

DFB-Pokal - souhrn osmifinále

Poslední slovo před vánočními svátky si na německé scéně již tradičně zabralo osmifinálové kolo DFB-Pokalu, kde si během úterý vybojovaly čtvrtfinálovou místenku Freiburg, Mainz, třetiligový Offenbach a také Bayern. Osmičku vyvolených ve středu doplnila mužstva Wolfsburgu, Bochumi, Stuttgartu a také obhájce prvenství Dortmundu.

DFB-Pokal - souhrn 2. kola

DFB-Pokal má za sebou druhé kolo, v němž svou pouť pohárem ukončily další dva bundesligové celky. Dál jdou jak poslední vítěz Schalke, aktuální mistr Dortmund a současný lídr bundesligové tabulky Bayern Mnichov. Svou úlohu v německém národním poháru sehráli také čeští fotbalisté, z nichž někteří výraznou měrou dopomohli svému týmu k postupu.

Hoheneder v nejbližších dnech odejde ze Sparty do Karlsruhe

Rakouský obránce Niklas Hoheneder opustí pražskou Spartu a přestoupí do Karlsruhe hrajícího druhou německou ligu. Kluby jsou již téměř domluveny, přestup by měl být uzavřen na začátku příštího týdne.

Karlsruher SC - Hertha BSC 4:0

Extrémně důležitý zápas pro obě strany nakonec skončil neslavně jak pro Karlsruhe, tak i pro Herthu. Domácí sice vrátili soupeři podzimní porážku a zvítězili 4:0, jenže i přesto se bádenský celek s bundesligou loučí. Na druhé straně promrhali hosté šanci dostat se do Ligy mistrů.

Preview: Karlsruher SC - Hertha BSC

Karlsruher SC a Hertha BSC jsou spřátelené kluby, tentokrát to ovšem bude souboj na ostří nože. Důvod je jednoduchý, domácí hrají o záchranu, respektive o baráž, zatímco hosté mají po pěti letech opět velikou šanci na Ligu mistrů.

Werder Brémy - Karlsruher SC 1:3

Poslední celek Karlsruhe zaskočil favorita z Brém a díky výhře 3:1 na jeho hřišti dál živí naději na záchranu. Stindl zařídil první dvě branky už v první půli a Jašvili přidal deset minut po přestávce třetí, na což už domácí Werder stačil odpovědět jen trefou aktivního Almeidy. A to ještě už ve třetí minutě spálil penaltu hostující Engelhardt.

Preview: Werder Brémy - Karlsruher SC

Karslruhe je jednou nohou v druhé lize, ovšem ještě není nic definitivní a tak se musí snažit za každých okolností. Ztráta je sice čtyřbodová, avšak naděje alespoň na baráž žije a pokud se podaří uspět v předposledním kole, doma na závěr může vypuknout neočekávaná, naprosto senzační euforie. Ovšem soupeř proti nim stojí hodně těžký - Brémy. Ano ty, které se dostaly do finále Poháru UEFA, a naposledy vykradly stánek ve Frankfurtu v poměru 0:5.