Hertha BSC Německo - Hertha BSC - Zprávy

Preview: Borussia Dortmund - Hertha Berlín

Souboj týmů, které živí naději na pohárovou Evropu, uvidí v pátečním předkrmu 23. kola dortmunský Signal-Iduna Park. Domácí Borussia, toho času na třinácté příčce, ztrácí na pátou pozici zajišťující Pohár UEFA osm bodů, berlínská Hertha je na tom o chloupek lépe, na svého dnešního soupeře má dva body a dvě příčky náskok.

Hertha Berlín - MSV Duisburg 2:0

Hertha BSC si doma poradila s ofenzivně naprosto neškodným Duisburgem 2:0. Obě branky padly už v první půli, v rozmezí tří minut se o ně postarali Raffael a Pantelič.

Preview: Hertha Berlín - MSV Duisburg

Páteční předehrávku uvidí berlínský Olympiastadion, na kterém se v souboji rozjetých týmů střetne domácí Hertha BSC s duisburským MSV.

VfL Wolfsburg - Hertha Berlín 0:0

22 tisíc diváků ve Volkswagen-Areně se gólu nedočkalo a domácí Wolfsburg si tak s berlínskou Herthou po výsledku 0:0 body rozdělil. Přesto hra tak nudná, jak by se na první pohled mohlo zdát, rozhodně nebyla.

Preview: VfL Wolfsburg - Hertha Berlín

Krotit euforii. Tak zní hlavní úkol jak pro trenéra Herthy Luciena Favreho, tak hlavně pro lodivoda Wolfsburgu Felixe Magatha. Jeho tým je zatím na jaře stoprocentní, ve špatné formě ale rozhodně nejsou ani hosté z Berlína, kteří z posledních dvou utkání ukořistili šest bodů.

Hertha Berlín - Arminia Bielefeld 1:0

Až gólem z poslední minuty porazila berlínská Hertha na domácí půdě Bielefeld. Domácí byli po celou hrací dobu lepším týmem, proti pasivní Arminii je ale spasila až branka Raffaela ze třetí minuty nastavení.

Preview: Hertha Berlín - Arminia Bielefeld

První jarní body se bude snažit získat Arminia Bielefeld, zajíždí ovšem do Berlína na půdu Herthy BSC, která doma mnohokrát neprohrává a po minulém kole má i patřičné sebevědomí.

VfB Stuttgart - Hertha Berlín 1:3

Velmi cenou výhru si na svůj účet připsala berlínská Hertha, po skvělém výkonu vyhrála na hřišti Stuttgartu 3:1. Tři body pro "Blau-weissen" zařídili dvěma góly Pantelič a jedním Raffael, za domácí VfB se trefil pouze Gomez.

Preview: VfB Stuttgart - Hertha Berlín

Dva týmy, jenž si v prvním jarním kole připsaly na svá konta debakly a v tabulce klesly shodně o jedno místo, se střetnou na stadionu Gottlieba Daimlera. Napravit si reputaci u fanoušků se pokusí domácí Stuttgart a berlínská Hertha.

Fenin hattrickem sestřelil Herthu

Český reprezentační útočník Martin Fenin ve své bundesligové premiéře vstřelil hattrick, čímž zajistil Frankfurtu triumf nad Herthou Berlín 3:0. Ex-teplický forvard i přesto, že nastoupil netypicky na pravém okraji zálohy, měl i další šance, celkově 8 střel na bránu Jaroslava Drobného a 50 kontaktů s míčem.

Preview: Hertha Berlín - Eintracht Frankfurt

Utkání mezi Herthou a Eintrachtem na berlínském Olympiastadionu bude i přímým soubojem dvou Čechů – domácí brankář Jaroslav Drobný bude čelit útokům frankfurtského Martina Fenina.

Tottenham nakonec přece jenom angažoval Gilberta

Hodně aktivní byl na přestupovém trhu Tottenham. Řada hráčů kabinu Spurs opustila, několik významných nových tváří ovšem do týmu přišlo. Tou poslední se stal Brazilec Gilberto...

Skácel míří na hostování do Herthy Berlín

Rudolf Skácel si nejspíš poprvé v kariéře vyzkouší německou bundesligu. Osmadvacetiletý středopolař opouští po roce a půl druholigový anglický Southampton a míří do Herthy Berlín. Do dvanáctého týmu tabulky by měl přijít na půlroční hostování s následnou opcí na přestup. ČTK o tom informoval Pavel Zíka ze společnosti Sport Invest, která Skácela zastupuje.

Gilberto neprošel prohlídkou, přestup do Tottenhamu se ruší

Manažer Tottenhamu Juande Ramos bude mít i nadále starosti, koho postavit na levý okraj obrany. Tento rébus měl vyřešit příchod brazilského reprezentanta Gilberta z Herthy Berlín, hráč však neprošel vstupní lékařskou prohlídkou a celý transfer byl zrušen...