FC Ingolstadt 04 Německo - FC Ingolstadt 04 - Zprávy

Další články

FC Ingolstadt 04 - Schalke 04 1:1

Oba celky, které letos neprožily povedenou sezónu, se na závěr rozloučily smírným výsledkem. Zatímco Ingolstadt byl již předem odsouzen k pádu do nižší soutěže, Schalke letos nevybojovalo evropské poháry, a nakonec v tabulce zůstalo na desátém místě. Hosty poslal do vedení Donis Avdijaj, za domácí srovnával Pascal Gross.

Preview: FC Ingolstadt 04 - Schalke 04

Ingolstadt už nemůže dohnat ani Hamburk, takže je už od minulého kola jasné, že po remíze s Freiburgem doprovodí Darmstadt do 2. Bundesligy. Schalke vlastně dohromady už taky o nic nejde, tudíž se dá očekávat, že si obě strany budou chtít zápas hlavně užít.

SC Freiburg - FC Ingolstadt 04 1:1

Freiburg remizoval s Ingolstadtem, takže die Schanzer jistojistě doprovodí Darmstadt do 2. Bundesligy. Naopak nejlepší šance na postup mezi elitu mají Stuttgart, Braunschweig a Hannover.

Preview: SC Freiburg - FC Ingolstadt 04

Před utkáním Freiburgu s Ingolstadtem jsou karty rozdány jasně. Pokud vyhrají domácí, udělají veliký krok k evropským pohárům. Pokud prohrají hosté, čeká je v příštím roce 2. Bundesliga.

FC Ingolstadt 04 - Bayer Leverkusen 1:1

Ingolstadtu patří sedmnácté místo a všeobecně se očekává, že doprovodí už jistého sestupujícího, kterým je Darmstadt, do druhé nejvyšší soutěže. Mezi adepty na sestup však překvapivě figuruje i Leverkusen - ambiciózní porýnský celek a osmifinalista Ligy mistrů nedosáhnul pod Rogerem Schmidta na příčky, kam Werkself patří, což nyní už bývalý kouč Bayeru odnesl ztrátou místa.

Preview: FC Ingolstadt 04 - Bayer Leverkusen

Ingolstadt musí zabrat, aby se v Audi-Sportparku hrála Bundesliga i v příští sezoně. Díky vzájemnému souboji Hamburku a Mohuče bude však definitivně jasno nejdříve v příštím kole. Trápící se Leverkusen je rozhodně tým k poražení.

RB Lipsko - FC Ingolstadt 04 0:0

FC Ingolstadt bude nadále patřit mezi neoblíbené soupeře RB Lipsko. První vzájemný zápas die Roten Bullen prohráli, a teď remizovali. Díky tomu není, co řešit - Bayern Mnichov obhájil titul!

Preview: RB Lipsko - FC Ingolstadt 04

Na první pohled se klání mezi RB Lipsko a FC Ingolstadt jeví býti jednoznačnou záležitostí. Oba týmy se vlastně nachází na druhém místě (jeden z čela, druhý od konce). Přitom to byli právě die Schanzer, kdo v prosinci připravil Rudým býkům první porážku v sezoně, která zároveň znamenala nucené přepuštění vedoucí pozice Bayernu Mnichov, který si ji od té doby drží (a už nepustí).

FC Ingolstadt 04 - Werder Brémy 2:4

Ingolstadt prohrál důležitý duel s Brémami, protože v jejich dresu odehrál životní zápas Max Kruse, který vsítil čtyři branky. Ještě nedávno odepisovaný Werder tedy míří do evropských pohárů.

Preview: FC Ingolstadt 04 - Werder Brémy

Werder Brémy od poloviny února neprohrál a svou sérii bude chtít prodloužit v utkání proti Ingolstadtu. Kdyby se podařilo zvítězit, mohl by se klub Theodora Gebre Selassieho klidně vyšplhat až na pohárové příčky.

VfL Wolfsburg - FC Ingolstadt 04 3:0

Jeden z klíčových soubojů o záchranu zvládl daleko lépe Wolfsburg, který si v dubnu připsal své první vítězství, předposlednímu Ingolstadtu vsítil hned tři branky a odpoutal se od svého protivníka na rozdíl pěti bodů. Hosté naopak v tomto měsíci předvedli asi nejhorší výkon a po třech výhrách za sebou tentokráte odcházeli ze hřiště s prázdnou.

Preview: VfL Wolfsburg - FC Ingolstadt 04

Hodně důležitý souboj svedou Wolfsburg a Ingolstadt. Pokud vyhrají die Schanzer, mohou se konečně vyhrabat ze sestupových vod. V takovém případě by do nich zahučeli Vlci.

FC Ingolstadt 04 - SV Darmstadt 3:2

Beznadějně poslední celek Bundesligy měl vlastně jakousi poslední možnost, jak nějakým způsobem oživit své naděje na záchranu. Zajížděl totiž na půdu Ingolstadtu, který se nacházel jen o příčku výše. Po celkově dvacáté první porážce v sezóně ale nyní v Hesensku věří asi málokdo, že by se Darmstadt i druhý rok po sobě ještě udržel v nejvyšší soutěži.

Preview: FC Ingolstadt 04 - SV Darmstadt

Oba soupeři, již se dnes potkají v závěrečném utkání sedmadvacátého bundesligového víkendu, mají leccos společného. Oba hrají svou druhou sezonu mezi německou klubovou elitou, oba postoupily před dvěma lety přímou cestou a u obou bylo tak trochu překvapení, že se mezi nejlepšími osmnácti mužstvy loni poměrně s přehledem udrželi.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele