Borussia Mönchengladbach Německo - Borussia Mönchengladbach - Zprávy

Mohuč proti Gladbachu dokázala alespoň vyrovnat

Tenhle duel sliboval zajímavou podívanou. Domácí se v posledních týdnech zvedli a atakují pozici zaručující účast v Lize mistrů. Hříbata se pro změnu stále vezou na vlně euforie, kterou vyvolal pohárový výprask Bayernu. Diváci a divačky navíc mohli doufat, že nebudou chybět góly. Hned pětkrát z posledních šesti setkání těchto soupeřů totiž padly minimálně tři.

Mönchengladbachu se venku nedaří. Uspěje v páteční předehrávce na půdě Mohuče?

Zdá se, že Mohuč se dostává do dobré pohody, jakou prožívala vlastně zkraje sezóny, po třech prohrách v řadě následně skolila Augsburg i Bielefeld, navíc přidala v DFB-Pokalu postup do další fáze, a v Bundeslize se tak opětovně nachází na předních pozicích. Teď nicméně narazí na protivníka, který je aktuálně též ve velmi slušném rozpoložení, a to na Mönchengladbach.

Mönchengladbach vyhrál o gól nad Bochumí, které v závěru sahala po bodu

Mönchengladbach vyhrál nad Bochumí poměrem 2:1. Hostům se podařilo v závěru zápasu snížit, v prodloužení dokonce sahali po bodu.

Gladbach odstřelil Bayern, teď si brousí zuby na Bochum

Borussia Mönchengladbach letos podává hodně nevyrovnané výkony a její výsledky mají kolísavou frekvenci, v týdnu ale Hříbata oslnila a v Pokalu smetla Bayern. Pohodu si chtějí přenést do ligové soutěže, kde hostí Bochum.

Hertha si po zápase s Gladbachem připisuje na konto všechny tři body

Klub z hlavního města Německa měl na kontě po sedmi kolech hned pět porážek. Následně však dokázal dvakrát zvítězit, díky čemuž se posunul o rovných šest bodů na sestupové pásmo. Naopak Hříbata po třech utkáních nebodovala a rovněž jim patří pozice v dolní polovině tabulky.

Souboj Herthy a Mönchengladbachu uzavře sobotní program 9. kola Bundesligy

Oba celky se po osmi odehraných kolech nacházely v dolní polovině tabulky, a zatímco Hertha by se ráda posunula aspoň o kousek výše, aby se oddálila co nejvíce od sestupového pásma, Mönchengladbach by se chtěl posunout na příčky zaručující evropské poháry. Loňské dva vzájemné duely skončily plichtou a vlastně se vyrovnané utkání dá předpokládat rovněž nyní.

Mönchengladbach se rozešel se Stuttgartem smírně

Opět se potvrdilo, že Mönchengladbach umí zaskočit německé velikány, jenže na papírově slabší celky vyzrát úplně neumí. Stuttgart do Severního Porýní-Vestfálska určitě neodjížděl v roli favorita, přesto uzmul velmi cenný bod. O všem podstatném se rozhodovalo už během první půle, Jonas Hofmann i Konstantinos Mavropanos přitom vyprodukovali umné střely.

Sobotní program Bundesligy završí Mönchengladbach duelem se Stuttgartem

Může se zdát, že Mönchengladbach vykazuje poněkud zvláštní výkonnost na startu této sezóny, lépe řečeno před říjnovou reprezentační přestávkou tomu tak skutečně mohlo být. Svěřenci trenéra Adiho Hüttera dokázali remizovat s Bayernem, porazit Dortmund nebo Wolfsburg, ale body ztráceli jinde. A je tak vlastně otázkou, jak si povedou proti Stuttgartu.

Eberl: K podpisu Zakarii a Gintera nám mohou pomoci fanoušci

Borussia Mönchengladbach se momentálně nachází ve svízelné situaci a vážně jí hrozí, že za několik měsíců bez nároku na odstupné přijde o dvě velké opory. Momentálně přitom dle sportovního ředitele Maxe Eberla klub není v pozici, aby Denisi Zakariovi a Matthiasi Ginterovi nabídl adekvátní smlouvy, což ale mohou změnit rostoucí výdělky ze vstupenek...

Gladbach uštědřil Wolfsburgu první domácí porážku

Wolfsburg nestačil doma na Mönchengladbach. Není pochyb, že Hříbatům výrazně pomohly dvě brzké trefy, a poté ještě vyloučení Maxence Lacroixe patnáct minut před koncem řádné hrací doby. Klub z Borussia-Parku tak navázal na týden staré těsné vítězství nad Dortmundem, zatímco Vlci podruhé v řadě prohráli.

"Hříbata" se pokusí navázat na důležité vítězství. V cestě jim stojí Wolfsburg

Domácí Wolfsburg by rád zastavil sérii utkání bez výhry, když ve středu remizoval 1:1 se Sevillou v Lize mistrů. Hostující Mönchengladbach se naopak bude snažit potvrdit cenné vítězství nad Borussií Dortmund.

Gladbach přetlačil v souboji dvou Borussií Dortmund

V duelu dvou Borussií zvítězil domácí Mönchengladbach, který porazil Dortmund 1:0. "Hříbata" vedla od 37. minuty, kdy se trefil Zakaria. O tři minuty později byl navíc za řeči hloupě vyloučen hostující Dahoud. Domácí po poločase však neproměnili ani jednu ze svých příležitostí a v závěru ještě mohli litovat. Hostující Hazard ovšem v tutovce trestuhodně minul prázdnou branku a přisoudil soupeři vítězství.

Rose se vrací do Mönchengladbachu a jde si pro výhru

Německou Bundesligu zítra čeká atraktivní duel dvou Borussií - Dortmund zavítá na hřiště Mönchengladbachu. Zatímco Dortmund zatím pálí ostrými, domácí se topí na 16. místě tabulky. Zápas bude mít zvláštní příchuť pro hostujícího trenéra Marca Roseho.

Gintera a Zakariu chceme v Gladbachu udržet, prohlásil Eberl

Borussia Mönchengladbach neprožívá vydařený vstup do sezony, fanoušky navíc straší odchody klíčových hráčů obránce Matthiase Gintera a záložníka Denise Zakarii, kterým po sezoně končí smlouvy. Podle sportovního ředitele Maxe Eberla ale porýnský klub udělá maximum, aby oba hráče udržel...

Augsburg zdolal Gladbach nejtěsnějším možným rozdílem

Po dvou dosavadních remízách si tak připisuje na konto první vítězství. Naopak pro Hříbata jde už o třetí porážku v nové sezoně, takže sestupové pásmo jest nepříjemně blízko.