Debreceni VSC Maďarsko - Debreceni VSC - Zprávy

Preview: UC Sampdoria - Debreceni VSC

Zápas Sampdorie Janov a maďarského Debrecínu má jasného favorita, jsou jím domácí Italové. Ti po slibné remíze chtějí tři body a přiblížit se postupu. Maďaři nemají v Janově co ztratit, přesto ale chtějí alespoň částečně odčinit obrovskou ostudu z minulého kola.

Debreceni VSC - Metalist Charkov 0:5

Metalist Charkov si odváží drtivé vítězství z půdy maďarského Debrecínu. Hostující mužstvo již v poločase vedlo 2:0 a po obrátce přidalo i díky vyloučení Petera Kabata další tři branky.

Preview: Debreceni VSC - Metalist Charkov

PSV Eindhoven a Sampdoria jsou favority skupiny I, o to důležitější bude utkání mezi Debrecínem a Metalistem Charkov. Oba podceňované celky mají nyní velkou příležitost poskočit po prvním utkání do popředí tabulky.

Debrecín podezřelý z manipulace LM

Evropská fotbalová unie UEFA podezírá maďarského mistra VSC Debrecín, že jeho hráči zmanipulovali minimálně jedno utkání tohoto ročníku Ligy mistrů. Případem se už začala zabývat disciplinární komise UEFA.

Lyon rozstřílel Debrecín, přesto postupuje z druhého místa

Olympique Lyon doma rozstřílel maďarský Debrecen 4:0, ale ani to na první místo ve skupině nestačilo. Fiorentina totiž vyhrála na Anfiled Road a postupuje z prvního místa. Lyon si brankové situace rozdělili rovnoměrně, v každé půli vstřelil dvě branky.

Preview: Olympique Lyon - Debreceni VSC

Lyon se už dávno prokousal do osmifinále Ligy mistrů, když ze čtyř zápasů ztratil pouze jeden bod za remízu s Liverpoolem. Proti Debrecínu bude na dálku bojovat o první místo ve skupině s Fiorentinou.

Liverpool vyhrál, přesto v Lize mistrů končí

První horký favorit na celkové vítězství v Lize mistrů je venku! Na těsnou výhru Liverpoolu v Maďarsku zareagovala Fiorentina čtvrtým vítězstvím v řadě a zařídila nejhorší výsledek Reds v jejich šestileté sérii působení v nejlepší evropské klubové soutěži. Debrecín v dnešním zápase svému soupeři nestačil, pozornou obranou však ubránil nízkou prohru.

Preview: Debreceni VSC - Liverpool FC

Maďarská metropole dnes večer uvidí soupeře z kategorie nejslavnějších, outsider soutěže VSC Debreceni se utká v nuceném vyhnanství na stadionu Ference Puskáse s Liverpoolem, patrně nejvíce se trápícím velikánem evropské klubové kopané v letošním ročníku Ligy mistrů.

ACF Fiorentina - Debreceni VSC 5:2

Fiorentina doma dle očekávání porazila maďarský Debrecen a vykročila za postupem. Italové přestříleli svého soupeře zejména ve druhém poločase, když během devíti minut nasázeli tři branky. Skóre se nakonec zastavilo na čísle 5:2, velké problému bude mít v této skupině Liverpool.

Preview: ACF Fiorentina - Debreceni VSC

Celkem snadné utkání by mělo čekat Fiorentinu. Ta však nesmí nechat nic v náhodě, protože na domácí půdě přivítá maďarský Debrecín, který určitě bude chtít italský celek pozlobit.

Fiorentina v sedmigólovém zápase vyloupila Budapešť

Fotbalisté italské Fiorentiny zvládli sedmigólový thriller na hřišti maďarského Debrecínu a stále se tak drží na druhém místě tabulky za vedoucím Lyonem, který si po výhře na Anfield Road prakticky zajistil účast v osmifinále.

Debrecín zatím nedal ani gól. Potrápí doma Fiorentinu?

Outsider skupiny E - maďarský Debrecín - zatím nezískal při své premiérové účasti v Lize mistrů ani bod a nevstřelil doposud branku. Po Liverpoolu a Lyonu ho nyní nečeká o nic přijatelnější soupeř. Pokud chce italská Fiorentina postoupit do další fáze, nesmí v Maďarsku za žádnou cenu ztratit.

Debreceni VSC - Olympique Lyon 0:4

Debrecín ve svém prvním vystoupení dlouho odolával Liverpoolu a z Anfield Road si nakonec odvezl příjemnou porážku 0:1, premiéra před vlastními fanoušky už tak dobře nedopadla. Maďarský mistr doma rozdílem třídy prohrál s Lyonem, který si v klidu zatrénoval a vyhrál 4:0.

Debrecen čeká další těžká zkouška, přivítá Lyon

V minulém zápase Debrecen překvapil. S Liverpoolem se čekal jasný výsledek, maďarský celek ale poměrně dlouho na Anfield Road odolával, nakonec prohrál 0:1. Dnes do Budapešti přiletí první věhlasný soupeř - francouzský Lyon.

Kuijt rozhodl o výhře jediným gólem

Liverpool splnil první povinnost a porazil maďarský Debrecen, ovšem výhra se nerodila lehce. Outsider skupiny Liverpoolu vzdoroval, nakonec podlehl pouze 0:1. Výhru na Anfield Road zařídil jedinou trefou Dirk Kuyt.