Omonia Nikósie Kypr - Omonia Nikósie - Expres Zprávy

06.08.202100:22

Lecjaks asistoval na vítězný gól Omonie

Omonia Nikósie na úvod 3. předkola Evropské ligy porazila Floru Tallinn, na čemž měl výrazný podíl Jan Lecjaks. Český obránce asistoval na jediný gól Marinose Tzionise.

13.07.202122:09

Omonia vítězem Superpoháru na Kypru

Výsledek zápasu Kyperského Superpoháru: Omonia - Anorthosis 2:1 po penaltách (13. Šćepović - 43. Chrysostomou).

07.12.202020:14

Lüftner přispěl k výhře Omonie

Omonia Nikósie zvládla derby na půdě APOELu, vyhrála 3:0 a svůj podíl na tom měl i Michael Lüftner. Český obránce odehrál 3:0, ve 38. minutě navíc otevřel skóre.

30.10.202017:44

Gómezův rekordní gól je hitem

Gól kapitána Omonie Nikósie Jordiho Gómeze z vlastní poloviny hřiště ve čtvrtečním zápase Evropské ligy proti PSV Eindhoven (1:2) se stal hitem sociálních sítí. Pětatřicetiletý španělský záložník si ve 29. minutě všiml, že gólman Yvon Mvogo stojí daleko od branky a povedeným nákopem z 54 metrů jej přeloboval. Gómez napodobil útočníka Glasgow Rangers Kemara Roofea, který minulý týden podobným způsobem skóroval na hřišti Standardu Lutych (2:0) a jemuž rekord soutěže ve vzdálenosti, z jaké padl gól, vydržel jen sedm dní. Hráči PSV sice proti Gómezově gólu protestovali, protože po nařízení přímého kopu byl míč v době kopu v pohybu, u rozhodčího ale s protesty neuspěli. Ještě do poločasu nicméně zásluhou Donyella Malena vyrovnali a v druhé nastavené minutě stejný hráč rozhodl o vítězství nizozemského celku.

ČTK
23.10.202000:58

Asistence Lecjakse pomohla Omonii

Omonia Nikósie remizovala 1:1 na hřišti PAOKu Soluň, na čemž se podílel Jan Lecjaks. Český obránce asistoval u vedoucího gólu Erica Bauthéaca.

16.09.202017:36

Lüftner se trefil v Lize mistrů

Český obránce Michael Lüftner otevřel skóre utkání 3. předkola Ligy mistrů, ve kterém jeho kyperská Omonia Nikósie hostí Crvenou Zvezdu Bělehrad. Domácí stoper měl po zakrouceném rohu pořádný kopec štěstí a míč se od něj odrazil do sítě.

19.08.202019:48

Lecjaks a Lüftner postupují

Čeští obránci Jan Lecjaks a Michael Lüftner se radují z postupu z prvního předkola Ligy mistrů. V utkání na půdě arménského Araratu Jerevan musel duel jejich Omonie Nikósie po bezbrankové remíze do prodloužení. V něm se podařilo hráčům kyperského celku nakonec vstřelit rozhodující gól a po výsledku 1:0 po prodloužení postupují dál.

01.02.202022:09

Trnava si vypůjčila obránce Pereiru

Posilu na pravý okraj obrany má Spartak Trnava, na hostování z kyperského celku Omonia Nikósie přišel Joel Pereira. Slovenský klub si zajistil i opci na trvalý přestup.

profutbal.sk
05.09.201910:35

Hubočan si zahraje kyperskou ligu

Tomáš Hubočan po minulé sezoně ukončil své angažmá v Marseille a nyní si našel nového zaměstnavatele. Slovenský obránce se uchýlí na Kypr, plácl si s tamní Omonií Nikósie.

sme.sk
25.07.201917:11

Bauthéac přestoupil na Kypr

Dres Omonie Nikósie bude oblékat Eric Bauthéac.Jednatřicetiletý ofenzivní hráč byl po odchodu z Brisbane Road bez angažmá a na Kypru podepsal smlouvu na tři roky.

lequipe.fr
25.07.201910:01

Bautheac míří na Kypr

Francouzský křídelník Éric Bautheac by se měl stát posilou kyperské Omonie Nikósie, za kterou bude v této sezoně nastupovat i český obránce Michael Lüftner. Jednatřicetiletý Bautheac se s klubem dohodl na tříleté smlouvě a podle francouzských médií se má stát nejlépe placeným hráčem kyperské ligy. Naposledy hrál Bautheac v Austrálii za Brisbane.

getfootballnewsfrance.com
04.07.201918:22

Mejías se vrací do Middlesbrough

Brankář Tomás Mejías se po roce stráveném na Kypru v Omonii Nikósie vrací do anglického Middlesbrough. Třicetiletý fotbalista, který je produktem akademie Realu Madrid, podepsal dvouletou smlouvu.

skysports.com
08.06.201918:20

Henning Berg v čele Omonie

Omonia Nikósie má na další dva roky nového trenéra, alespoň nám to sděluje čerstvě podepsaný kontrakt trenérem Henningem Bergem, který doposud trénoval norský Stabæk.

dagbladet.no
02.01.201912:44

Kolovos dohraje sezonu na Kypru

Dimitrios Kolovos předčasně končí působení ve Willemu II, kde se nedokázal prosadit a nizozemský klub ukončil původně roční hostování. Řecký záložník se vrátil do Mechelenu a následně znovu odešel, pro zbytek sezony byl zapůjčen do kyperské Omonie Nikósie.

vi.nl
24.09.201713:50

Benteke zkusí štěstí na Kypru

Jonathan Benteke, mladší bratr útočníka Christiana, byl v červnu propuštěn z Crystal Palace a teprve nyní, v září, si našel nového zaměstnavatele. Dále bude prorážet v nikósijské Omonii.

goal.philenews.com
22.07.201717:08

Olomouc - Omonia Nikósie 2:0

Přípravné uktání v Opalenici v Polsku (hráno 2x35 minut):
Sigma Olomouc - Omonia Nikósie 2:0 (0:0).
Branky:
45. a 70. obě z pen. Chorý.
Sestava Olomouce:
I. poločas:
Reichl - Zahradníček, Škerle, Jemelka, Vepřek - Moulis, Houska, Radakovič, Plšek, Falta - Linhart.
II. poločas: Reichl - Sladký, Radakovič, Polom, Hála - Manzia, Romero, Kalvach, Texl, Buchvaldek - Chorý. Trenér: Jílek.

ČTK
20.07.201722:57

Maduro zkusí štěstí na Kypru

Na Kypr se po odchodu z Groningenu uchýlil Hedwiges Maduro, defenzivně laděný nizozemský fotbalista se dohodl na spolupráci s Omonií Nikósie.

vi.nl
15.08.201619:58

Romaric zamířil do Indie

Indickou nejvyšší soutěž si vyzkouší Romaric. Bývalý reprezentant Pobřeží slonoviny, který naposledy oblékal dres Omonie Nikósie, se dohodl na angažmá s North East United.