AEL Limassol Kypr - AEL Limassol - Zprávy

Další články

Preview: AEL Limassol - Olympique Marseille

Zatímco AEL Limassol možná neměl tak vysoké ambice a předčasné vypadnutí ze soutěže pro ně není nějakou výraznou tragédií, Marseille si určitě myslelo na víc. Realita je však taková, že oba celky se v závěrečném zápase utkají už pouze o čest.

Borussia Mönchengladbach - AEL Limassol 2:0

Již v předposledním kole základní skupiny si Borussia Mönchengladbach zajistila postup do jarní části EL. Hříbata sice jen s velkou námahou udolala na svém trávníku kyperského outsidera z Limassolu, po skončení utkání se však mohla radovat z příznivé zprávy z Marseille, kde triumfovalo turecké Fenerbahce. Protože mají borci ze Severního Porýní s francouzským klubem pozitivní bilanci vzájemných zápasů, budou závěrečné duely ve skupině C odehrány takřka z povinnosti.

Hříbata chtějí postupový cíl podpořit výhrou nad Limassolem

Důležitý zápas čeká také na Borussii Mönchengladbach, která by si ráda své účinkování v Evropské lize protáhla i do vyřazovací části - základním stavebním kamenem však bude tříbodový zápis proti Limassolu.

Fenerbahçe SK - AEL Limassol 2:0

Bez komplikací a s naprostým přehledem získalo Fenerbahce povinné tři body nad AEL Limassolem. Na čele tabulky má nyní deset bodů, před druhou Marseille a třetím Mönchengladbachem drží pohodlný náskok pěti bodů a již nyní téměř jistě postupuje. O vítězství 2:0 se postarali Kuijt se Sowem.

Preview: Fenerbahçe SK - AEL Limassol

Souboj prvního s posledním se odehraje v Istanbulu. Na hřiště lídra skupiny C, Fenerbahce, přijíždí kyperský mistr AEL Limassol, který po polovině odehraných zápasů kouká na záda všem třem protivníkům.

AEL Limassol - Fenerbahçe SK 0:1

Jorge Costa nezaznamenal úspěšný debut. Novic na lavičce AEK Limassol musel strpět nejtěsnější porážku před domácími fanoušky - kyperský mistr totiž prohrál s tureckým velkoklubem Fenerbahce 0:1.

Preview: AEL Limassol - Fenerbahçe SK

Bude to pořádný test. Kyperský AEL Limassol přivítá v Evropské lize slavné Fenerbahce, a zraky domácích fanoušků budou mimo jiné upřeny i na nového trenéra Jorge Costu, který převzal mužstvo doslova hodiny před zápasem.

Olympique Marseille - AEL Limassol 5:1

Bez větších komplikací zvládla Marseille své první domácí představení v Evropské lize proti papírově nejslabšímu účastníkovu skupiny C z Limassolu a díky pěti brankám z tohoto utkání vede tabulku o skóre před druhým Fenerbahce. Hosté zaznamenali jen jeden světlý moment, a to když skóroval Edwin Ouon.

Preview: Olympique Marseille - AEL Limassol

Fotbalisté Marseille utrpěli o víkendu svou první porážku v sezóně. Byť Ligue 1 i tak po sedmi kolech vládnou, asi těžko někdo čekal, že by ve Valenciennes padli vysoko 1:4. Teď budou chtít v rámci Evropské ligy vše napravit doma proti kyperskému Limassolu, papírově nejslabšímu účastníkovi skupiny.

AEL Limassol - Borussia Mönchengladbach 0:0

Borussia Mönchengladbach byla na Kypru lepším týmem, ale heroický výkon domácího gólmana Matíase Degry a zahozená penalta Oscara Wendta odsoudila německý klub k bezbrankové remíze.

Die Fohlen čeká na rozjezd utkání na Neo GSP Stadium

Netradičně hned čtyři německé celky se představí ve skupinové fázi Evropské ligy. Do vybrané smetánky zapadl také Mönchengladbach, jenž hned na úvod čeká výlet na daleký Kypr, kde se utká s místním AEL Limassol.

Uhrin mladší se stal trenérem fotbalistů AEL Limassol

Dušan Uhrin mladší se stal trenérem kyperského celku AEL Limassol. Smlouvu podle dostupných zdrojů podepsal na dva a půl roku a v novém působišti už vedl večerní trénink. Dvaačtyřicetiletý kouč, který před Vánocemi skončil v Mladé Boleslavi, si vyzkouší angažmá v týmu, kde získal už v sezoně 1988/89 pohárovou trofej jeho otec Dušan Uhrin starší.

Limassol získal Čontofalského

Slovenský brankář Kamil Čontofalský přestoupil ze Zenitu Petrohrad do kyperského klubu AEL Limassol, který by měl převzít český trenér Dušan Uhrin mladší. Podle slovenských médií se jedenatřicetiletý rodák z Košic dohodl s novým zaměstnavatelem už 23. prosince na smlouvě do léta 2011.

Uhrin míří na Kypr, povede AEL Limassol

Trenér Dušan Uhrin mladší zřejmě získá nové angažmá v zahraničí. Dvaačtyřicetiletý kouč, který před Vánocemi skončil v Mladé Boleslavi, by měl podepsat smlouvu s kyperským klubem AEL Limassol.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele