US Lecce Itálie - US Lecce - Zprávy

US Lecce - AC Milán 0:1

AC Milán ztratil tři body až ve třetí minutě nastavení, když se trefil Andrea Esposito. Rossoneri celý zápas bušili do obrany soupeře, což se jim povedlo deset minut před koncem díky trefě Ronaldinha. Remíza 1:1 znamená pro Milán ztrátu prvního místa, tam se posunul městský konkurent Inter.

Preview: US Lecce - AC Milán

Vedoucí celek Serie A, milánské AC, zajíždí na jih Itálie, kde se střetne s Lecce. Domácím zatím patří titul "remízového krále" a bod by brali určitě i v souboji s Milánem. Ten však drží osmi zápasovou šňůru bez porážky a z tohoto utkání chce získat za každou cenu tři body.

Teplice rozhodnou o Vaščákovi

Minimálně do ledna bude mimo hru slovenský reprezentant Blažej Vaščák. Ten v září zamířil z italského druholigového Lecce do Teplic, vzápětí se ale u něj objevily problémy s kolenem a nakonec zamířil na operační stůl. To ovšem příchod čtyřiadvacetiletého hráče notně komplikuje, protože Severočeši musejí na jeho přestup brzy využít opci.

Atalanta BC - US Lecce 0:0

Atalanta dokázala i přes vyloučení Jaime Valdese udržet bezbrankovou remízu s Lecce. Bergamasca se tak drží stále o bod před svým dnešním soupeřem a marně se snaží navázat na dobré výkony ze začátku sezóny.

Preview: Atalanta BC - US Lecce

Na svém stadiónu Atleti Azzurri D’Italia se pokusí Atalanta Bergamasca Calcio nají ztracenou formu proti nováčkovi z Lecce. Bergamaschi jsou nyní desátí, Salentini se nacházejí o dvě příčky pod nimi s tříbodovým deficitem.

US Lecce - Città di Palermo 1:1

Nováček z Lecce dlouho v domácí utkáním s Palermem vedl, jenže v závěru inkasoval červenou kartu a hostům se v poslední minutách nakonec podařilo vyrovnat. S remízou ale určitě nejsou po víkendových prohrách ani v jednom táboře spokojeni.

Preview: US Lecce - Città di Palermo

Vložené středeční kolo italské Serie A nám nabídne plnou porci zápasů a jeden z nich se odehraje na Stadio Via del Mare, tamní Lecce přivítá Palermo. Obě mužstva se musejí oklepávat z víkendových porážek, které utrpěla. Domácí nováček se může v případě výhry na svého soupeře dotáhnout, v opačném případě může klesnout až na sestupovou pozici.

Reggina Calcio - US Lecce 2:0

Reggina si připsala první výhru v letošní sezoně proti Lecce zásluhou dvou proměněných pokutových kopů Bernarda Corradiho. Klub z Kalábrie i přesto zůstal poslední, ovšem má stejný počet bodů jako předposlední FC Turín.

Preview: Reggina Calcio - US Lecce

Souboj dvou týmu druhé poloviny tabulky obstará duel domácí Regginy s nováčkem z Lecce. Kalábrijský klub se potácí na samotném dně tabulky a jeho situace je více než kritická. Hosté jsou na tom mnohem lépe, jedenácté místo na nováčka je slušným počinem.

US Lecce - Udinese Calcio 2:2

Střet Udinese s Lecce skončil čtyřbrankovou remízou. Friuliani se v průběhu zápasu zvedli a dokázali srovnat rozdíl dvou branek. Lecce se tak udržuje na svém středu tabulky, Udinese se díky bodu zatím dostalo do čela.

Preview: US Lecce - Udinese Calcio

Nováček US Lecce přivítá na Stadio Via Del Mare tým z předních pozic – Udinese. Lecce i Udinese mají v současnosti pověst jedněch z nejlépe bránících týmů. V tomto duelu se tedy střetnou dvě velmi pevné obrany a dalo by se očekávat málo branek.

SS Lazio - US Lecce 1:1

Simone Inzaghi se prosadil v předposlední minutě a zachránil tak pro vedoucí celek Serie A alespoň bod. Celých 90 minut odehrál David Rozehnal. Nyní je tah na Interu, který se může v případě úspěchu na Lazio bodově dotáhnout. Lecce opět potvrdilo nedobytnost své obrany.

Preview: SS Lazio - US Lecce

V úvodním duelu šestého kola Serie A se představí SS Lazio Řím a US Lecce. Biacocelesti mají letos skvělou formu a zatím vedou ligu. Zastavit Lazio, především pak nejlepšího kanonýra ligy Maura Zárateho, bude pro nováčka velmi těžký úkol.

US Lecce - Cagliari Calcio 2:0

Nováček US Lecce si zatím vede v Serii A nadmíru dobře. V pátém kole porazil trápící se Cagliari 2:0 a usídlil se tak na desátém místě. Tým ze Sardinie je stále bez jediného bodu. O branky se postarali Guillermo Giacomazzi a Jose Ignacio Castillo.

Preview: US Lecce - Cagliari Calcio

Na stadionu Via Del Mar přivítá nováček z Lecce poslední celek soutěže Cagliari. Domácí zatím ještě před vlastním publikem neprohráli, hosté zase ještě nezískali jediný bod.