Třetiligový italský klub z Modeny zkrachoval

Italské fotbalové vody už dále nebude brázdit klub Modena FC, alespoň tedy ne ve své původní podobě. Dějiny severoitalského celku se začaly psát před 105 lety a celkem zahrnují třináct sezon v nejvyšší soutěži, dnes ovšem tápající klub vyhlásil bankrot...  
05.11.2017 | Aktuality | 25 komentářů
 

Vestenický opustil AS Řím a šel do Modeny

Ve druhé lize bude nově působit Tomáš Vestenický. Šikovný mladík Nitry ukončil hostování v AS Řím a následně zamířil do Modeny...  
03.08.2015 | Aktuality | 3 komentáře
 

Oslavenec Crespo je připraven na své angažmá v Modeně

Hodně špatnou sezonu prožila Modena. Druholigový italský klub musel až do poslední vteřiny bojovat o záchranu v Serii B, v dalším ligovém ročníku ale míří mnohem výše a pomoci mu má i nový trenér, tím se stal někdejší argentinský útočník a dnes čtyřicáté narozeniny slavící Hernán Crespo...  
05.07.2015 | Aktuality | 34 komentářů
 

Trézéguet se může vrátit do Itálie, zájem o něho má Modena

Smlouvu s dalším klubem by v dohledné době mohl podepsat David Trézéguet. Zkušený francouzský útočník je aktuálně volným hráčem a zájem o něho má druholigová italská Modena...  
16.01.2015 | Aktuality | 18 komentářů
 

Legendární Roberto Baggio by mohl trénovat Modenu

Legendární útočník Roberto Baggio se možná znovu brzy objeví ve velkém fotbale. Pětačtyřicetiletý Ital, kterého proslavila skvělá technika, góly a také cop, získal trenérskou licenci druhé třídy a zvažuje nabídku druholigové Modeny.  
07.07.2012 | Aktuality | 58 komentářů
 

Toni pomůže finančně Modeně

Hvězdný útočník Bayernu Mnichov Luca Toni finančně pomůže klubu FC Modena, v jehož dresu před čtrnácti lety zahájil svou profesionální kariéru. Představitelé druholigového celku, jemuž hrozí sestup o soutěž níž, to oznámili bez podrobností na svém webu.  
16.11.2008 | Aktuality | 32 komentářů
 

ČISTÝ NENÍ ANI ITALSKÝ FOTBAL

Ovlivnňování a manipulování ligových zápasů není pouze českou a portugalskou "specialitou". Na vlastní kůži se o tom přesvědčilo několik hráčů, trenérů a představitelů klubů z první a druhé nejvyšší soutěže na Apeninském poloostrově, nad nimiž ve středu vyřkla ortel Italská fotbalová asociace. Bez postihu pak nezůstaly ani samotné kluby, i když sankce mohly být daleko tvrdší…  
25.08.2004 | Aktuality | 1 komentář
 

ITÁLIE SE PŘIPRAVUJE NA NOVÉ PRAVIDLO

Italský fotbalový svaz se chystá od příští sezóny uvést v platnost nové pravidlo, které by mělo omezit příliv cizinců, kteří zabírají místo mladým Italům. Kluby Serie A budou moci každou sezónu koupit jen jednoho hráče ze zemí mimo Eropskou Unii.  
09.03.2003 | Aktuality | 3 komentáře
 

Stávka v Itálii?

Budou italští profesionální fotbalisté bojkotovat ligové soutěže? Včera tímto návrhem pohrozili. Důvodem je prý stále agresivnější chování fanoušků v podobě násilí a různých výhružek. Stávku už může zažehnat jen Italský fotbalový svaz.  
10.01.2003 | Aktuality | 5 komentářů
10.01. Cremonese zapůjčilo Strizzola do Modeny
Luca Strizzolo se z hostování v Perugii předčasně vrátil do Cremonese, obratem se však vrací do Serie B. Třicetiletý útočník bude ve zbytku sezony vypomáhat Modeně. (transfermarkt.de)
29.09.2022 Poli bude nastupovat za Modenu
Zpátky na Apeninský poloostrov se po angažmá v Turecku vrací Andrea Poli. Pětinásobný italský reprezentant, jenž v minulosti prošel Sampdorií nebo oběma milánskými velkokluby, podepsal smlouvu s druholigovou Modenou. (transfermarkt.de)
22.07.2022 Modena koupila Gargiula
Mario Gargiulo s Lecce postoupil do Serie A, tu si však nezahraje. Italský záložník se stěhuje do druholigové Modeny, které se zavázal do roku 2025. (transfermarkt.de)
06.07.2022 Falcinelli zkusí štěstí v Modeně
Diego Falcinelli opouští Bolognu, v jejímž dresu loni jenom paběrkoval - útočník se spokojí s druhou italskou ligou, zdarma ho získala Modena. (transfermarkt.de)
25.08.2021 Armellino jde do Modeny
Marco Armellino po dvou letech opouští druholigovou italskou Monzu. Hrát bude za Modenu, kde se dohodl na dvouleté smlouvě s roční opcí. (transfermarketweb.com)
30.03.2018 Atalanta si zavázala Chiossiho
Federico Chiossi spojil i svoji další budoucnost s Atalantou Bergamo. Mladý středopolař, jenž momentálně nastupuje za Modenu, podepsal s italským klubem smlouvu do roku 2020 s dvouletou opcí. (transfermarketweb.com)
06.11.2017 Modena byla vyloučena z Lega Pro
Konec na poli italského fotbalu hlásí Medena FC. Třetiligový celek, jenž nedávno vyhlásil bankrot, byl oficiálně vyřazen z Lega Pro, za což mohla skutečnost, že třetiligový celek nenastoupil do třech ligových duelů. (football-italia.net)
05.11.2017 Modena vyhlásila bankrot
Po 105 letech historie končí v propadlišti dějin italský klub Modena FC. Ten nepostavil tým už pro tři poslední kola třetí ligy a nyní vyhlásil bankrot. (football-italia.net)
26.03.2016 Crespo skončil jako trenér Modeny
Hernán Crespo končí jako trenér druholigové italské Modeny, klubu vážně hrozí sestup ze Serie B a vedení dnes někdejšího argentinského útočníka odvolalo. (football-italia.net)
03.02.2016 Bertoncini byl zapůjčen do Modeny
Druhou italskou ligu bude v následujících měsících hrát Davide Bertoncini, obránce Frosinone byl odeslán na hostování do Modeny. (transfermarketweb.com)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
03.02.Modena FC - Cagliari Calcio2:0
Další zápas
11.02.Brescia Calcio - Modena FCinfo
Tabulka
 TýmZB
9.Cagliari Calcio2332
10.Pisa SC2331
11.Modena FC2331
12.AS Cittadella2327
13.Ascoli Calcio2326
Poslední zápas
20.10.US Cremonese - Modena FC4:2e
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci