Třetiligový italský klub z Modeny zkrachoval

Italské fotbalové vody už dále nebude brázdit klub Modena FC, alespoň tedy ne ve své původní podobě. Dějiny severoitalského celku se začaly psát před 105 lety a celkem zahrnují třináct sezon v nejvyšší soutěži, dnes ovšem tápající klub vyhlásil bankrot...  
05.11.2017 | Aktuality | 25 komentářů
 

Vestenický opustil AS Řím a šel do Modeny

Ve druhé lize bude nově působit Tomáš Vestenický. Šikovný mladík Nitry ukončil hostování v AS Řím a následně zamířil do Modeny...  
03.08.2015 | Aktuality | 3 komentáře
 

Oslavenec Crespo je připraven na své angažmá v Modeně

Hodně špatnou sezonu prožila Modena. Druholigový italský klub musel až do poslední vteřiny bojovat o záchranu v Serii B, v dalším ligovém ročníku ale míří mnohem výše a pomoci mu má i nový trenér, tím se stal někdejší argentinský útočník a dnes čtyřicáté narozeniny slavící Hernán Crespo...  
05.07.2015 | Aktuality | 34 komentářů
 

Trézéguet se může vrátit do Itálie, zájem o něho má Modena

Smlouvu s dalším klubem by v dohledné době mohl podepsat David Trézéguet. Zkušený francouzský útočník je aktuálně volným hráčem a zájem o něho má druholigová italská Modena...  
16.01.2015 | Aktuality | 18 komentářů
 

Legendární Roberto Baggio by mohl trénovat Modenu

Legendární útočník Roberto Baggio se možná znovu brzy objeví ve velkém fotbale. Pětačtyřicetiletý Ital, kterého proslavila skvělá technika, góly a také cop, získal trenérskou licenci druhé třídy a zvažuje nabídku druholigové Modeny.  
07.07.2012 | Aktuality | 58 komentářů
 

Toni pomůže finančně Modeně

Hvězdný útočník Bayernu Mnichov Luca Toni finančně pomůže klubu FC Modena, v jehož dresu před čtrnácti lety zahájil svou profesionální kariéru. Představitelé druholigového celku, jemuž hrozí sestup o soutěž níž, to oznámili bez podrobností na svém webu.  
16.11.2008 | Aktuality | 32 komentářů
 

ČISTÝ NENÍ ANI ITALSKÝ FOTBAL

Ovlivnňování a manipulování ligových zápasů není pouze českou a portugalskou "specialitou". Na vlastní kůži se o tom přesvědčilo několik hráčů, trenérů a představitelů klubů z první a druhé nejvyšší soutěže na Apeninském poloostrově, nad nimiž ve středu vyřkla ortel Italská fotbalová asociace. Bez postihu pak nezůstaly ani samotné kluby, i když sankce mohly být daleko tvrdší…  
25.08.2004 | Aktuality | 1 komentář
 

ITÁLIE SE PŘIPRAVUJE NA NOVÉ PRAVIDLO

Italský fotbalový svaz se chystá od příští sezóny uvést v platnost nové pravidlo, které by mělo omezit příliv cizinců, kteří zabírají místo mladým Italům. Kluby Serie A budou moci každou sezónu koupit jen jednoho hráče ze zemí mimo Eropskou Unii.  
09.03.2003 | Aktuality | 3 komentáře
 

Stávka v Itálii?

Budou italští profesionální fotbalisté bojkotovat ligové soutěže? Včera tímto návrhem pohrozili. Důvodem je prý stále agresivnější chování fanoušků v podobě násilí a různých výhružek. Stávku už může zažehnat jen Italský fotbalový svaz.  
10.01.2003 | Aktuality | 5 komentářů
25.08. Armellino jde do Modeny
Marco Armellino po dvou letech opouští druholigovou italskou Monzu. Hrát bude za Modenu, kde se dohodl na dvouleté smlouvě s roční opcí. (transfermarketweb.com)
30.03.2018 Atalanta si zavázala Chiossiho
Federico Chiossi spojil i svoji další budoucnost s Atalantou Bergamo. Mladý středopolař, jenž momentálně nastupuje za Modenu, podepsal s italským klubem smlouvu do roku 2020 s dvouletou opcí. (transfermarketweb.com)
06.11.2017 Modena byla vyloučena z Lega Pro
Konec na poli italského fotbalu hlásí Medena FC. Třetiligový celek, jenž nedávno vyhlásil bankrot, byl oficiálně vyřazen z Lega Pro, za což mohla skutečnost, že třetiligový celek nenastoupil do třech ligových duelů. (football-italia.net)
05.11.2017 Modena vyhlásila bankrot
Po 105 letech historie končí v propadlišti dějin italský klub Modena FC. Ten nepostavil tým už pro tři poslední kola třetí ligy a nyní vyhlásil bankrot. (football-italia.net)
26.03.2016 Crespo skončil jako trenér Modeny
Hernán Crespo končí jako trenér druholigové italské Modeny, klubu vážně hrozí sestup ze Serie B a vedení dnes někdejšího argentinského útočníka odvolalo. (football-italia.net)
03.02.2016 Bertoncini byl zapůjčen do Modeny
Druhou italskou ligu bude v následujících měsících hrát Davide Bertoncini, obránce Frosinone byl odeslán na hostování do Modeny. (transfermarketweb.com)
12.01.2016 Cionek novou akvizicí Palerma
Thiago Cionek opouští druholigovou italskou Modenu a nově bude hrát Serii A, polský obránce přestoupil do Palerma, s nímž uzavřel kontrakt na dva a půl roku. (football-italia.net)
21.12.2015 Juventus a Inter sledují Sakaje
Fabio Sakaj pomalu nakukuje do sestavy Modeny, bezy by však mohl teprve 17letý záložník zamířit za lepším. Zájem o služby rodáka z Alatri hlásí Juventus a milánský Inter. (transfermarketweb.com)
30.06.2015 Crespo novým koučem Modeny
Ve druhé italské nejvyšší soutěži odstartuje trenérskou kariéru Hernán Crespo. Nebude to však na lavičce finančně strádající Parmy, která spadla do amatérských soutěží, nýbrž povede Modenu. Bývalý argentinský reprezentant podepsal roční smlouvu s dvouletou opcí. (football-italia.net)
18.05.2015 Novellino znovu trenérem Modeny
Modena bojuje o záchranu ve druhé italské lize a před posledním kolem se k jejímu kormidlu vrací Walter Novellino. Ten byl před třemi měsíci odvolán a jeho povinnosti převzal Mauro Melotti, týmu se ale příliš nedaří a vedení došla trpělivost poté, co Modena prohrála poslední tři zápasy. (football-italia.net)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
19.10.Delfino Pescara - Modena FC1:2
Další zápas
24.10.
14:30
Olbia Calcio - Modena FCinfo
Tabulka
 TýmZB
2.AC Cesena1021
3.Ancona–Matelica1019
4.Modena FC1018
5.AS Gubbio1017
6.ACN Siena 19041016
Poslední zápas
26.05.Modena FC - UC AlbinoLeffe0:2