Hellas Verona Itálie - Hellas Verona - Zprávy

Toni je v 38 letech nejstarším králem střelců italské ligy

V 38 letech se stal Luca Toni nejstarším králem střelců italské ligy. V 38 zápasech za Hellas Verona dal 22 gólů a o první místo v tabulce kanonýrů se podělil s Maurem Icardim z Interu Milán, který je o 16 let mladší.

Hellas Verona - Juventus FC 2:2

Hellas Verona remizoval s Juventusem Turín! A bylo to drama až do samotného konce, protože poslední branka padla až v nastavení druhého poločasu. Svůj osobní triumf hlásí Luca Toni, který dal jednu branku a osamostatnil se na žebříčku nejlepších střelců Serie A! Carlos Tévez naopak neskóroval ani jednou.

Toni by měl prodloužit smlouvu, očekává Hellas

Luca Toni má ve svých třiceti osmi letech našlápnuto k zisku titulu pro nejlepšího střelce italské nejvyšší soutěže, načež vedení Hellasu Verona věří, že zkušený kanonýr odloží rozhodnutí o konci kariéry...

Tévez nebo Toni? Verona hostí souboj o korunu pro krále střelců

Poslední kolo nejvyšší italské fotbalové ligy je tady! Začínáme klasicky v sobotu od šesti hodin večer a rovnou velmi emotivním duelem. Hellas Verona vyzve Juventus Turín, který se připravuje na berlínské "utkání roku". Přesto mají oba týmy o co hrát i při vzájemném střetnutí.

Parma FC - Hellas Verona 2:2

Fotbalisté Parmy se doma rozloučili se Serií A remízou 2:2 s veronským Hellasem. Pro oba celky konečná remíza nic neřeší, co je však podstatnější, že se Luca Toni díky dvěma brankám vyhoupl do čela střelců soutěže.

Preview: Parma FC - Hellas Verona

Domácí loučení se Serií A čeká Parmu. Klub sužovaný finančními problémy skončí sezonu na posledním místě, ale s nejvyšší soutěží by se doma rád rozloučil vítězně. Proti bude Hellas, který už v podstatě o nic nehraje.

Hellas Verona - Empoli FC 2:1

Veronský Hellas doma otočil nepřiznivý vývoj s Empoli a nakonec slaví vítězství 2:1. Hosté šokovali Stadio Bentegodi brankou Saponary, ale Moras ještě do poločasu vyrovnal a po změně stran dokonal obrat Sala.

Preview: Hellas Verona - Empoli FC

Hellas i Empoli budou i v příští sezoně hrát Serii A, v té letošní pak chtějí skončit co nejvýše to půjde. Ve zbývajících třech kolech jsou na stejné startovní pozici, mají 41 bodů. Hellas má ale ještě o jednu motivaci postaráno, Luca Toni totiž stále bojuje o korunu krále střelců.

Chievo Verona - Hellas Verona 2:2

Veronské derby mezi Chievem a Hellasem vítěze nepoznalo. Oba týmy si připisují bod za remízu 2:2. Všechny branky padly už v průběhu prvního poločasu. Mezi střelce se opět zapsal Luca Toni, celkově se prosadil už devatenáctkrát.

Preview: Chievo Verona - Hellas Verona

Nedělní porci zápasů odstartuje v tradičních 12:30 prestižní veronské derby mezi Chievem a Hellasem. Oba týmy už mají svoje splněno, i v příštím ročníku Serie A je budeme vídat, ale derby je derby, zde není potřeba hledat nějakou další motivaci.

Hellas Verona - Udinese Calcio 0:1

Poměrně překvapivý výsledek se zrodil v zápase Hellasu Verona s Udinese. Hosté vyloupili Stadio Bentegodi po jediné brance Antonia Di Nataleho a v tabulce jim patří dvanácté místo. Hellas musel zápas dohrávat bez dvou vyloučených hráčů - Saly a Marqueze.

Preview: Hellas Verona - Udinese Calcio

Hellas má jistou záchranu, ale i nadále chce sbírat body. Doma přivítá Udinese a bude chtít prodloužit sérii neporazitelnosti na čtyři utkání. Zebry mají také o motivaci postaráno, vítězství jim definitivně zajistí účast v Serii A i pro příští rok.

UC Sampdoria - Hellas Verona 1:1

Sampdoria Janov znovu nevyhrála, na domácím stánku Luigi Ferraris jenom remizovala 1:1 s Hellasem, přesto však udržela průběžné páté místo. Branky padaly výhradně ve druhé půli, domácí nejprve poslal do vedení De Silvestri, ale za hosty bleskově srovnal Luca Toni.

Preview: UC Sampdoria - Hellas Verona

Sampdoria bude ve 33. kole hájit pátou příčku proti Hellasu Verona, který zaujímá pozici až ve druhé polovině tabulky. Nicméně forma je, zdá se být, spíše na straně Hellasu, vždyť Sampdoria nevyhrála už čtyři kola v řadě.

Hellas Verona - US Sassuolo 3:2

Hellas Verona si dokázal poradit se Sassuolem! A to přesto, že většinu času domácí hráli bez vyloučeného hráče. Po osmnácti minutách se nechal vyloučit Rafael. Hrdinou utkání se stal Luca Toni, který se trefil dvakrát. Doplnil jej Ignacio Gomez. Za hosty skóroval domácí Vangelis Moras, který se stal autorem vlastní branky. A pak Antonio Floro Flores.