Frosinone Calcio Itálie - Frosinone Calcio - Zprávy

Rozehraná Bologna vyzkouší nováčka z Frosinone

Zatímco domácí Frosinone se pomalu začíná bát o život mezi italskou elitou, hostující celek se neustále zlepšuje. A teď si Bologna brousí zuby na další tři body.

AS poprvé pod Spallettim vyhrálo

AS poprvé pod trenérem Lucianem Spallettim dokázalo vyhrát. Dnes večer si na domácí půdě poradilo s Frosinone, a i když to vůbec nebyla snadná práce, nakonec se Giallorossi radují z výhry i tří bodů.

Mátožné AS uvítá nováčka z Frosinone

Římská obroda pod dohledem trenéra Luciana Spallettiho pokračuje v sobotu večer, kdy se jeho Vlci utkají s Frosinone. Hosté jsou až na předposledním místě a Řím je jasným favoritem, i když ani to mu nic nezaručuje.

Frosinone sbírá další bod, remizovalo s Atalantou

Atalanta byla dnes v podvečer jasným favoritem v utkání proti Frosinone, ale naopak potvrdila, že se v jejím týmu odehrává něco negativního. La Dea pokračují ve výkonech z posledních týdnů a dnes si proti nováčkovi připisují jen bod.

Atalanta potřebuje vyhrát. V cestě stojí Frosinone

Atalanta má před sebou další možnost, jak dokázat, že její sezona ještě není ztracena. Přesouvá se totiž k utkání s jasným outsiderem z Frosinone.

Turín FC - Frosinone Calcio 4:2

FC Turín přerušil čtyřzápasovou sérii bez vítězství, když doma zdolal Frosinone 4:2. Vše podstatné se událo už v prvním poločase a hned dvě branky Býků měl na svědomí Andrea Belotti. Frosinone sice závěr utkání zdramatizovalo, ale na více se nezmohlo a nadále se topí v sestupových vodách.

Preview: Turín FC - Frosinone Calcio

V sobotní podvečer na sebe narazí celky, kterým se příliš nedaří. FC Turín čtyři kola nevyhrál, Frosinone dokonce pět. Favoritem samozřejmě bude Granata, která ovládla už první vzájemný zápas těchto soupeřů. Do jejich řad se navíc vrací Ciro Immobile.

Neapol rozstřílela Frosinone pěti góly

Neapol zesměšnila Frosinone na jeho hřišti pěti góly a připsala si jednoznačné tři body. Neapol dnes odpoledne opět bavila hrou, která jí přinesla kýžené výsledky.

Frosinone proti tabu. Neapol ještě neporazilo

Domácí Frosinone se v neděli odpoledne utká s Neapolí a bude mít extra motivaci, aby vyhrálo. Tři body totiž proti Partenopei ještě nikdy v oficiálních zápasech nebralo! Zároveň je to pro oba celky vzájemná premiéra mezi italskou elitou.

US Sassuolo - Frosinone Calcio 2:2

Jen remízu 2:2 si připsalo Sassuolo proti o záchranu bojujícímu Frosinone. Domácí dokonce tahali za kratší konec, když pokaždé dotahovali náskok soupeře.

Preview: US Sassuolo - Frosinone Calcio

Mezi největší překvapení letošního ročníku Serie A patří bezesporu výkony Sassuola. Neroverdi se překapivě zapojili do bojů o evropské poháry a s jedním zápasem k dobru ztrácejí na pátý AS Řím jen pět bodů. V tomto kole vyzvou o záchranu bojující Frosinone a o favoritovi utkání není pochyb.

Frosinone Calcio - AC Milán 2:4

AC Milán konečně dokázal zabrat a sestupem ohrožené Frosinone porazil. Nebylo to však bez potíží. Rossoneri po poločase prohrávali a o výsledek se museli bát až do posledních minut.

Preview: Frosinone Calcio - AC Milán

Frosinone po svém postupu do nejvyšší italské soutěže přivítá po Římu další slavný tým, tentokráte AC Milán a svého soupeře se rozhodně nebojí. Doma už dokázal nasbírat slušnou řádku bodů a věří si i proti Rossoneri, kteří v minulých kolech rozdali body konkurentům Frosinone v boji o záchranu - Carpi a Hellasu.

Città di Palermo - Frosinone Calcio 4:1

Z hlediska záchranářských bojů dokázalo Palermo opanovat zápas s Frosinone a v tabulce si polepší. Sicilané byli jasně lepším týmem a zvítězili 4:1 naprosto zaslouženě. Hosté to měli na stadionu Renza Barbery o to těžší, že od 41. minuty hráli bez vyloučeného Blancharda.

Preview: Città di Palermo - Frosinone Calcio

Palermo už dělí od sestupové propasti pouhý bod a pokud nezvládne domácí souboj s Frosinone, bude po šestnácti kolech mezi třemi nejhoršími týmy. Sicilané v posledních dvou kolech nejenže vyšli bodově naprázdno, ale ještě u toho stihli šestkrát inkasovat.