Empoli FC Itálie - Empoli FC - Zprávy

Atalanta zvítězila v Empoli 2:0

Všechny body veze ze stadionu Carla Castellaniho Atalanta. Svěřenci trenéra Giana Piera Gasperiniho udeřili už v prvním poločase zásluhou Hanse Hateboera a druhou branku přidal po změně stran Ademola Lookman.

Empoli chce zatopit Atalantě

Tradiční poobědový zápas v Serii A obstarají Empoli FC a Atalanta. Hosté před týdnem prohráli s Laziem a na stadionu Carla Castellaniho na to potřebují zareagovat. Domácí tým střídá dobré výsledky s horšími a také on má z minulého týdne co napravovat.

Juventus to proti Empoli zvládl, prosadili se Kean, McKennie a dvakrát Rabiot

Tři body zůstaly v páteční předehrávce italské Serie A na Juventus Stadium. "Stará dáma" porazila houževnaté Empoli jasně 4:0 a poskočila na sedmé místo tabulky. Pro Juventus to byla vůbec poprvé v sezoně druhá ligová výhra v řadě.

Juventus i Empoli chtějí druhou výhru v řadě

Stará dáma v minulém kole zabrala a vyhrála v derby nad Býky z FC, na což bude chtít navázat v dalším kole. To trochu netradičně rozehraje už v pátek, když večer přivítá na svém stadionu Empoli. A toskánský celek má s velkými jmény dost potíží, takže se pro Juve rýsují další snadné body.

Série Monzy končí, stopku mu vystavilo Empoli

Pozitivní šňůra Monzy končí a dost překvapivě se o to postaralo Empoli. Utkání rozhodl jediným zásahem Nicolas Haas a od jedenácté minuty jsme se už další branky nedočkali.

Rozjetou Monzu se pokusí přibrzdit Empoli

Empoli se zatím dočkalo jedné jediné výhry v ročníku a sestupová propast se rychle přibližuje. Ani kouzlo stadionu Carla Castellaniho nefunguje a Empoli doma už dvakrát po sobě padlo. Přiživí se na tom i fenomén z Monzy?

Turín i přes převahu Empoli neporazil

Turín FC remizoval v nedělním utkání s Empoli 1:1, avšak měl namále. Hosté šli totiž po změně stran do vedení a Granata vyrovnala až v poslední minutě zápasu prostřednictvím Saši Lukiće.

Trápící se Turín potřebuje zabrat, s Empoli by neměl mít potíže

Turín prohrál už tři zápasy v řadě a tuhle negativní sérii se pokusí zastavit v nedělním utkání s Empoli. Jenže se mu proti němu moc nedaří. Doma Turín zvládl toskánskou návštěvu porazit jen osmkrát za dlouhých 36 let!

Milán zvládl těžké utkání v Empoli i díky neuvěřitelnému nastavení

Pyrhovo vítězství! I tak by se dala nazvat výhra milánského AC na stadionu Carla Castellaniho v Empoli. O těsné výhře 3:1 rozhodl z pohledu hostí až v nastaveném čase obránce Ballo-Touré, načež ho ještě doplnil Rafael Leão, avšak tři body jsou pro Pioliho družinu vykoupeny ztrátou hned tří hráčů - Saelemaekerse, Calabrii a Kjaera, kteří si přivodili zranění.

Empoli přivítá milánského šampiona

AC Milán před reprezentační přestávkou zaváhal a nyní se bude chtít vrátit zpět na vítěznou vlnu v Empoli. Na stadionu Carla Castellaniho loni sehrál šestibrankovou přestřelku s vítězným koncem, ale tentokrát ho čeká soupeř, kterého není snadné porazit.

Mottova premiéra neúspěšná, Empoli vyhrálo gólem Bandinelliho

Trenér Thiago Motta nezažil úspěšnou premiéru na lavičce Bologny, protože všechny tři body si odvezlo domů toskánské Empoli. Stačila mu k tomu jediná branka kapitána Bandinelliho ze závěru utkání, na kterou už domácí nedokázali reagovat.

Trápící se Empoli otestuje v premiéře trenéra Mottu

Empoli už více než šest a půl let nedokázalo vyloupit stadion Dall’Ara a další šanci má v sobotu odpoledne. Jenže v kádru Felsinei až nečekaně dobře zafungoval šok z odvolání kouče Mihajloviće a minulé kolo předvedla Bologna skvělé představení.

Empoli aktivita nestačila, AS Řím díky Abrahamovi s Dybalou odváží tři body

Empoli sehrálo další poměrně aktivní duel, ze kterého ale tři body mít nebude. O to se svými góly postarali Paulo Dybala s Tammym Abrahamem, kteří překonali skvěle chytajícího brankáře Vicaria.

Trápící se AS chce zastavit krizi v Empoli. To čeká na první výhru

Empoli v pondělní dohrávce 6. kola nečeká snadný úkol. Jeho ofenzivní snažení proti AS Řím zpravidla selhává a nyní se navíc tým trenéra Zanettiho musí obejít bez několika důležitých hráčů. Současná forma AS mu ale přeci jen dává mírnou naději na úspěch.

Salernitana dělila body s Empoli

Čtyři branky a konečná remíza 2:2 se urodila na Stadio Arechi v zápase Salernitany s Empoli. Až do první vstřelené branky byli hosté lepší, ale poté byla na hřišti jen Salernitana a postupně výsledek otočila. I tak mělo konečné slovo Empoli a zápas skončil dělbou bodů.