Empoli FC Itálie - Empoli FC - Zprávy

Vlci musí doma zabrat, aby proti Empoli napravili pohárové fiasko

Giallorossi mají za sebou tragicky nezvládnutý duel v poháru, na který budou chtít reagovat třemi body z ligového klání. Jejich dalším soupeřem na Stadio Olimpico se stane toskánské Empoli, které má co dohánět.

Turín v závěru vyválčil bod v Empoli

Dlouho to vypadalo, že si Empoli doma s Turínem poradí a získá tři body. Ještě osm minut před koncem vyzníval stav pro domácí 2:0, ale Turín se nadechl ke zvratu a nejprve snížil a následně i vyrovnal. Před dokonalý obratem nakonec zachránila domácí celek branková konstrukce.

Ve formě hrající Empoli chce po Interu taky skalp Turína

Empoli se dostalo do fantastické formy a trenér Zanetti ji bude chtít vytěžit na maximum i proti Turínu. Jenže doma se jeho týmu zas tak moc nedaří, zatímco Býci si ve venkovních duelech vedou až překvapivě dobře.

Mladík Baldanzi šokoval San Siro. Empoli porazilo oslabený Inter o jednu branku

Slova o paralympiádě jsou opět na místě, protože Inter dnes selhal a přenechal všechny tři body Empoli. Toskánskému klubu kromě brilantního střídání pomohl zkrat kapitána Škriniara, který se nechal ještě v první půli vyloučit.

Inter hostí Empoli

Inter přivítá na milánském San Siru Empoli a pokud zvítězí, půjde minimálně do úterý na druhé místo tabulky. Nerazzurri mají v poslední době skvělou formu, což demonstrovali výhrou v domácím Superpoháru. Co se týče Empoli, i to si vede dobře a v Miláně touží překvapit.

Empoli slaví výhru nad Dorií, rozhodl Ebuehi

Empoli si doma připsalo důležité tři body ze záchranářského souboje se Sampdorií, byť ho v závěru od infarktu zachránil videorozhodčí.

Empoli přivítá na stadionu Carla Castellaniho Sampdorii

Souboj z druhé poloviny tabulky bude náplní pondělní dohrávky italské Serie A. Empoli po přestávce dvakrát remizovalo a body si přeje získat i na vlastním stadionu proti Sampdorii. "Námořníci" jsou v tabulce předposlední.

Lazio zaznamenalo další ztrátu, doma ho v závěru obralo o body Empoli

Už to vypadalo, že se Laziu podaří napravit porážku v Lecce, ale všechno bylo nakonec jinak. Dvoubrankový náskok, který ještě šest minut před koncem drželo, prohospodařilo. Z pohledu Empoli se stal hrdinou autor vyrovnávací trefy Răzvan Marin.

Empoli chce vylepšit venkovní bilanci v Římě proti Laziu

Lazio vůbec nezvládlo první kolo nového roku podle svých plánů a na chvíli muselo opustit čtvrté místo. Pokud Sarriho hráči nechtějí zapisovat tři porážky v řadě, musí zabrat. Naštěstí pro ně se jejich toskánskému protivníkovi daří ještě méně než jim.

Udinese s Empoli ztratilo a bere jen bod

Udinese na domácí půdě zaváhalo a soupeři z Empoli nechalo jeden bod. Velmi rychle totiž inkasovalo a v závěru zápasu dokázalo už jenom srovnat na konečných 1:1.

Dočká se Udinese konečně výhry? Soupeřem mu bude Empoli

Druhá polovina roku 2022 byla pro Udinese poněkud zvláštní. "Zebry" zahájily novou sezonu ve velkém stylu a zaznamenaly devíti zápasovou sérii bez porážky, aby po jejím skončení započaly novou šňůru a tentokrát negativní. Od počátku října nevyhrály, což budou chtít proti Empoli změnit.

Empoli si v předehrávce zajistilo výhru nad Cremonese

Ve vyrovnaném utkání měli nakonec více štěstí domácí a po dvou brankách z druhého poločasu zvítězili 2:0. Empoli tak zvýšilo náskok na sestupové pozice, kde naopak s pouhými sedmi body zůstává Cremonese.

Cremonese chce první výhru v sezoně na půdě neproduktivního Empoli

Cremonese ještě ani zdaleka nevzdává boj o záchranu a ve vloženém kole na jeho houževnatost nevyzrálo ani milánské AC. To, co nezvládli Rossoneri, se pokusí zlomit Empoli, které má rozhodně co zlepšovat.

Neapol góly Lozana a Zielińského porazila Empoli a nepřipustila překvapení

Neapol snadno porazila Empoli, ve druhém poločase mu dala dvě branky a navýšila svůj náskok na čele první ligy.

Empoli je dalším týmem, který se pokusí přibrzdit Neapol

Neapol pořád nezastavuje a její výdrž fascinuje. V minulém kole ji nezastavila absence oblíbeného křídelníka Kvaraccheliji a před tím samým problémem bude Spallettiho družina stát i nyní. Na řadě je Empoli, které po většinou body nesbírá.