Empoli FC Itálie - Empoli FC - Zprávy

Empoli se potřebuje vymanit z krize, doma přivítá Lecce

Až v pondělní dohrávce se na stadionu Carla Castellaniho utkají Empoli FC a US Lecce. Oba celky se v tuto chvíli nachází mimo sestupové příčky, ale rozhodně ještě nemají vyhráno. Zvláště, když poslední výsledky neodpovídají jejich představám.

Zápas jako vystřižený z herní konzole nakonec nabídl nečekané rozuzlení ve prospěch Atalanty

Fotbalisté Atalanty potvrdili roli favorita, když ve 27. kole Serie A přemohli na domácí půdě Empoli 2:1. Hosté sice šli na konci první půle do vedení, když se z ojedinělé šance prosadil Tyronne Ebuehi. Hráči z Bergama však ve druhé půli duel dvěma góly otočili, a darovali tak po více než měsíci fanouškům Nerazzurri vítězství v rámci italské nejvyšší soutěže. Hosté naopak prodloužili své čekání na plný bodový zisk na osm zápasů v řadě, avšak i nadále mají bezpečný polštář na týmy ohrožené sestupem.

Empoli se pokusí najít ztracenou formu v Bergamu

V druhém pátečním duelu se podíváme do Bergama, kde se Gasperiniho hoši dost snaží, aby na ně vyšlo místo v příštím ročníku evropských pohárů. A tentokrát jim los nadělil velmi příznivého soupeře, neboť Empoli postrádá formu.

Udinese veze z Empoli nejtěsnější výhru

Tři body veze ze stadionu Carla Castellaniho Udinese a stačila mu na to jediná branka stopera Rodrigo Becãa. "Zebry" udeřily ve vyrovnaném utkání ve druhém poločase a Empoli na to nedokázalo jakkoliv reagovat.

Trápící se Empoli potřebuje nastartovat. Pomůže mu duel s Udinese?

Úvodní duel sobotního programu 26. kola Serie A se odehraje na stadionu Carla Castellaniho, kde se domácí Empoli pokusí zastavit sérii porážek na čísle dva. Se zcela opačnými úmysly dorazí do Toskánska Udinese.

Izzo hrdinou Monzy, rozhodl gólem o výhře nad Empoli

Monza zvládla domácí duel s Empoli lépe a díky dvěma brankám slaví tři body. Aktivnější domácí měli ještě několik dalších šancí na skórování, ale jeho útočníkům scházelo víc přesnosti. A kromě toho se vyznamenali i oba brankáři.

Monza hostí Empoli v souboji dvou týmů hledajících formu

Monza eviduje už druhou soutěžní porážku po sobě a rozhodně nestojí o tenhle typ hattricku. Jenže Empoli už několikrát ukázalo, že když má den, umí zastavit prakticky kohokoli. Oba kluby navíc dělí v tabulce jen velmi málo.

Neapol pokračuje v jistém kroku, padlo i Empoli

Empoli nepřekvapilo velikána italské kopané a Neapol si přivlastnila po právu všechny tři body. Vicario byl překonán dvakrát, z toho jednou vlastním spoluhráčem.

Empoli se pokusí zopakovat rok starý šok s Neapolí

Empoli čeká už čtyři zápasy na výhru a moc rádo by tuhle sérii ukončilo. Při pohledu na jméno a formu jeho nadcházejícího soupeře to ale nevypadá moc pravděpodobně. Do Toskánska totiž v sobotu odpoledne zamíří suverénní Neapol.

Empoli veze z Florencie cenou remízu

Hned po závěrečném hvizdu byla remíza zklamáním pro oba celky, protože Empoli dlouho ve Florencii vedlo a i když domácí pět minut před koncem vyrovnali, není to výsledek, se kterým před zápasem počítali. Empoli poslal do vedení Nicoló Cambiaghi a za Fiorentinu srovnal Arthur Cabral.

Nedělní odpoledne nabídne toskánské derby mezi Fialkami a Empoli

Tradiční nedělní čas vyhrazený pro calcio nabídne zajímavý duel dvou klubů z jednoho regionu. Do Florencie přijede mužstvo z jen 33 kilometrů vzdáleného Empoli, aby se v toskánském derby pokusilo potvrdit zlepšující se bilanci s Fialkami.

Empoli remizovalo se Spezií

Celkem čtyři branky viděli diváci na stadionu Carla Castellaniho v Empoli. Domácí ekipa prohrávala po prvním poločase už o dva góly, ale nevzdala se a postupně srovnala na konečných 2:2. V zápase rovněž padly dvě červené karty. Fabiano Parisi jí uviděl už po jedenadvaceti minutách, ale na začátku druhého poločasu ho napodobil Salvatore Esposito.

Střelecky se trápící Spezii vyzkouší domácí Empoli

První sobotní duel Serie A zavede fanoušky na neveliké Stadio Carlo Castellani v Empoli, kam se dostaví Spezia. Hosté si přivezou i prachbídnou formu, čehož bude chtít domácí celek využít k napravení negativní bilance se Spezií.

AS Řím drtivým úvodem porazil hosty z Empoli

Římané po fiasku s Cremonese zvládli domácí duel s hosty z Empoli a díky drtivému závěru dokázali získat tři body. Do hlavní role se opět vtělil Paulo Dybala, který získává pro svůj jeden bod za druhým.

Vlci musí doma zabrat, aby proti Empoli napravili pohárové fiasko

Giallorossi mají za sebou tragicky nezvládnutý duel v poháru, na který budou chtít reagovat třemi body z ligového klání. Jejich dalším soupeřem na Stadio Olimpico se stane toskánské Empoli, které má co dohánět.