Krejčí v Boloni nehraje a má svolení najít si v létě jiné angažmá

Záložník Ladislav Krejčí uvažuje o změně klubu. V Boloni má sice ještě dva roky smlouvu a s životem v Itálii je naprosto spokojený, ale vzhledem k malému hernímu vytížení dostal od klubu svolení, že si od léta může hledat nové angažmá. O šestadvacetiletého levého záložníka mají zájem jiné celky v Itálii, elitní kluby v Nizozemsku a Rakousku a variantou je také návrat do Čech.
17.04. | Aktuality | 121 komentářů

Derby dell'Appennino skončilo bez branek

Obnovená premiéra trenéra Vincenza Montelly na lavičce Fiorentiny dopadla zklamáním. Fiorentina nejenže v Derby dell'Appennino neporazila Boloňu, ale dokonce jí nedokázala dát ani gól. Na Stadio Artemio Franchi nepadla za celých devadesát minut jediná branka a s konečným ziskem jednoho bodu budou přeci jenom spokojenější hosté.
14.04. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Derby dell'Appennino: Fiorentina hostí Boloňu, vrací se Montella

Vincenzo Montella se vrací na místo činu, aby pozvedl trápící se Fiorentinu. Obnovenou trenérskou premiéru si odbude v Derby dell'Appennino proti Boloni. Hosté bojují o záchranu a body ze stadionu Artemio Franchi by se jim náramně hodili. Povzbuzeni jsou přitom další výhrou, Boloňa totiž z pěti posledních kol čtyřikrát vyhrála.
13.04. | Previews | žádný komentář

Boloňa se po výhře nad Chievem posunula ze sestupového pásma

Boloňa se po 31. kole vymanila ze sestupových pozic a před osmnáctým Empoli má dvoubodový náskok. Rossoblu totiž zvládli klíčovou dohrávku s Chievem a nebohého soupeře díky třem brankám ve druhém poločase porazili jasně 3:0, hned dvakrát proměnil penaltu Erick Pulgar. Osud Chieva může být už příští týden definitivně zpečetěn.
09.04. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Boloňa se chce zachránit a proti Chievu nutně potřebuje tři body

Serie A má v pondělí na programu dohrávku dvou týmů, které ještě bojují o záchranu. Zatímco šance Chieva už jsem pouze v rovině matematické, Boloňa je od klidných vod vzdálená jen jeden bod. První vzájemný zápas letošní sezony nabídl divákům čtyři branky a zaslouženou dělbu bodů.
07.04. | Previews | žádný komentář

Atalanta za čtvrthodinu nasázela Boloni čtyři góly

Boloňa ani tentokrát nepřiveze z Bergama body, tím spíš, že na stadionu Atleti Azzurri D'Italia schytala čtyřbrankový debakl. Atalanta předvedla odzbrojující úvodní čtvrthodinu, během které nastřílela všechny góly a tím utkání rozhodla.
05.04. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Atalanta se může přiblížit čtvrtému místu, doma hostí Boloňu

Atalanta Bergamo se může ve čtvrtečním utkání dotáhnout na čtvrtý AC Milán už jen na rozdíl jediného bodu. Stačí k tomu porazit Boloňu, což by mohlo být na první pohled těžší, než se může zdát. Rossoblu nehrají pod Mihajlovićem špatně, navíc v boji o záchranu potřebují každý bod.
03.04. | Previews | žádný komentář

Střídající Destro získal v nastavení tři body pro Bolognu

Bologna sice doma nebyla o moc lepší, ale počkala si na rozuzlení celého příběhu do samého konce. V šesté minutě nastavení totiž po pouhých třech minutách pobytu na hřišti rozhodl útočník Mattia Destro, který zabezpečil pro Felsinei tři body.
31.03. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Sassuolo se pokusí napravit si reputaci v Bologně

Sassuolo se po dobrém začátku ligy propadá tabulkou stále níž a jeho pád by moc ráda přiživila Bologna. Ta má dost starostí sama o sobě, protože je přímo namočena v sestupových potížích. Aktuální forma je ale na straně Felsinei.
29.03. | Previews | žádný komentář

Boloňa nastřílela v Turíně tři branky a překvapivě vyhrála

O záchranu bojující Boloňa se v Turíně postarala o poměrně velké překvapení, když tam vyhrála 3:2. Vynikající utkání odehrál Rodrigo Palacio, který se sice mezi střelce nezapsal, avšak pro kolegy zařídil dva góly. Turín podal nevýrazný výkon a Boloňa si za ten svůj tři body zasloužila.
17.03. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře
11.05. Destro objektem zájmu Parmy
Parma se pomalu připravuje na nadcházející sezónu, ve které by za italský celek mohl nastupovat i Mattia Destro. Bývalý italský reprezentant má do roku 2020 kontrakt s Bolognou. (transfermarketweb.com)
11.05. Hefti na odchodu ze St. Gallenu?
St. Gallen by po sezóně mohl opustit Silvan Hefti. Nadějný stoper a kapitán švýcarského klubu údajně zaujal představitele Huddersfieldu Town, Werderu Brémy, Sampdorie Janov a Bologny. (transfermarketweb.com)
09.05. Mihajlović má zájem o Ljajiče
Srbský křídelník Adem Ljajić by sice rád zůstal v Besiktasi Istanbul, kde hostuje z italského Turína. Nicméně turecký klub si jej zřejmě nebude moct dovolit. Velký zájem ale má mít Bologna. Tu vede Siniša Mihajlović, který už se s Ljajičem v minulosti potkal právě v Turíně. (transfermarketweb.com)
28.04. Lyanco chce i nadále hrát za Bolognu
Brazilský obránce Lyanco má ve své hlavě jasno o další budoucnosti. Fotbalista hostuje z Turína v Boloni a vedení už sdělil, že by za tento klub rád hrál rovněž v příští sezoně. (transfermarketweb.com)
20.04. Krejčí asistoval u vítězství Boloni
Záložník Ladislav Krejčí nastoupil po delší době v základní sestavě Boloni a hned na sebe výrazněji upozornil. Při vítězství 3:0 nad Sampdorií Janov si připsal asistenci u třetí branky Orsoliniho.
10.04. González vyměnil Bolognu za LA Galaxy
Los Angeles Galaxy posílil Giancarlo González. Kostarický obránce se do MLS, kde již dříve oblékal dres Columbusu Crew, vrací z Bologny. (lequipe.fr)
04.04. Orsolini se vrátí do Juventusu
Juventus si stáhne Riccarda Orsoliniho. Italský mládežnický reprezentant od ledna nastupuje za Bolognu, která má opci na trvalý přestup, avšak "Stará dáma" má tak jako tak předkupní právo. To hodlá úřadující šampion Serie A aktivovat, neboť chce talentovaného záložníka posléze zakomponovat do příchodu Nicola Zaniola (AS Řím) nebo Federica Chiesy (Fiorentina). (transfermarketweb.com)
02.04. Destro se zranil při oslavě gólu
Mattia Destro může chybět až tři týdny fotbalistům Bologni. Zranění si přivodil kuriózním způsobem při oslavě vítězného gólu nad Sassuolem v 96. minutě, při níž si znovu natáhl zadní stehenní sval. (football-italia.net)
24.03. González brzy odletí do Los Angeles
Giancarlo González opustí Bolognu a bude hrát za Los Angeles Galaxy. Kostarický obránce se s americkým klubem už dohodl na podmínkách smlouvy a společnou řeč našly i oba týmy, fotbalista tak v dohledné době odletí do USA. (football-italia.net)
16.03. Bologna přišla o Džemailiho
Na podrobné vyšetření bude muset Blerim Džemaili. Záložník Boloni nedohrál dnešní zápas v Turíně, v průběhu prvního poločasu si přivodil svalové zranění. (football-italia.net)