Paris Saint-Germain Francie - Paris Saint-Germain - Zprávy

Le Guen zůstane v PSG

V Paris Saint Germain došlo ke změně prezidenta, trenéra ovšem v posledních letech strádající francouzský klub nezmění. Nový šéf klubu Charles Villeneuve potvrdil, že koučem bude i v příští sezoně Paul Le Guen...

Lyon ukončil vydařenou sezónu ziskem Francouzského poháru

Jediný gól rozhodl o vítězství Lyonu ve Francouzském poháru. 25 tisíc fanoušků Lyonu, kteří do Paříže cestovali, si na gól museli počkat až do prodloužení, rozhodující úder zasadil Pařížanům Govou ve 102. minutě utkání. Lyonští získali vysněný double - podařilo se jim zvítězit v lize i v poháru. Stejný úspěch se podařil naposledy fotbalistům Auxerre před dvanácti lety.

Lyon si brousí zuby na další trofej

Fotbalisté Lyonu, kteří minulý týden získali sedmý mistrovský titul v řadě, se utkají ve fotbalovém chrámu Stade de France s týmem Paris Saint-Germain. O tom, kdo zvítězí ve Francouzském poháru a získá cennou trofej, rozhodne večerní utkání, které startuje v 21 hodin.

FC Sochaux - Paris Saint-Germain 1:2

PSG dokázalo zvítězit na hřišti Sochaux a v nejvyšší francouzské soutěži se nakonec zachránilo. Základ úspěchu položil v 22. minutě Diané. Domácím se sice podařilo srovnat, ale poslední slovo měl opět Diané, který sedm minut před koncem zajistil tři body pro PSG.

Preview: FC Sochaux - Paris Saint-Germain

S odhodláním zachránit v hlavním městě Francie nejvyšší soutěž jedou fotbalisté PSG do Sochaux. Tým v Ligue 1 definitivně zachrání jen vítězství, při jakémkoliv jiném výsledku budou muset Pařížané čekat na výsledky Toulouse a Lens.

Pauleta za týden ukončí kariéru

Kariéra Pedra Paulety je u konce, portugalský útočník za ní tečku udělá příští týden. Zkušený fotbalista se nakonec nevrátí do rodné země a v posledním zápase na sobě bude mít dres francouzského PSG...

Paris Saint-Germain - AS Saint-Etienne 1:1

Fotbalisté PSG se díky remíze 1:1 se St. Etienne posunuli na 16. příčku tabulky, ale vyhráno ještě zdaleka nemají. O tom, zda se hráči z hlavního města Francie udrží v Ligue 1, rozhodne až poslední kolo.

Pařížany čeká klíčový souboj se Saint-Etienne

Mizerně hrající PSG hostí v předposledním kole Ligue 1 páté Saint-Etienne, stále ještě bojující o účast v Poháru UEFA, k tomu mu stačí udržet se na své momentální pozici.

Toulouse FC - Paris Saint-Germain 1:1

Záchranářský souboj mezi Toulouse a PSG neměl vítěze. Hosté sice po hodině hry vstřelili první gól zápasu, ale domácím fotbalistům se minutu před koncem podařilo vyrovnat na konečných 1:1. Oba týmy i nadále zůstávají velmi ohroženy sestupem.

Preview: Toulouse FC - Paris Saint-Germain

Záchranářský duel čeká v sobotním podvečeru na fotbalisty Toulouse a PSG. Oba týmy jsou ohroženy sestupem, v tabulce mají dokonce stejný počet bodů, hosté jsou na sestupové 18. příčce, domácí tým je na tom díky lepšímu skóre o dvě místa lépe.

Paris Saint-Germain - AJ Auxerre 3:1

Pařížané zvýšili svou šanci na záchranu v nejvyšší francouzské soutěži. Na domácím hřišti porazili Auxerre 3:1, dvěma brankami se blýskl Diané. Domácí tým na soupeře "vlétl" ve velkém stylu, ve 12. minutě už na ukazateli skóre svítilo 2:0. Auxerre sice deset minut před koncem snížilo na rozdíl jednoho gólu, ale v závěru Diané definitivně rozhodl o třech bodech pro PSG.

Preview: Paris Saint-Germain - AJ Auxerre

PSG bude v sobotu bojovat o přežití v Ligue 1, v Parku princů hostí Auxerre, kterému se v letošní sezóně také příliš nedaří. Tým z hlavního města je stále na sestupové pozici a na záchranu ztrácí momentálně tři body.

Fanoušci PSG vyhrožují kvůli sestupu do druhé ligy násilím

Fanoušci klubu Paris St. Germain vyhrožují smrtí a násilím v ulicích, pokud tým sestoupí do druhé francouzské ligy. Příznivci výhružky napsali sprejem na zeď tréninkového centra v noci po sobotní prohře 0:3 na hřišti Caen.

Stade Caen - Paris Saint-Germain 3:0

PSG jen potvrdilo svou současnou mizerii a na hřišti Caen zažilo další debakl. O vítězství domácích 3:0 se postarali Anthony Deroin, Reynald Lemaitre a Yoan Gouffran.

Preview: Stade Caen - Paris Saint-Germain

Fotbalisté Paris Saint-Germain zajíždí na hřiště Caen, kde se pokusí bodovat a přiblížit se záchraně. Někdejší dvojnásobný mistr Francie, sedminásobný vítěz Francouzského poháru a trojnásobný vítěz Ligového poháru se pět kol před koncem potácí v tabulce na třetím místě od konce, a pokud na něm zůstane, nebo si ještě pohorší, přijde francouzská metropole o svého jediného zástupce v nejvyšší soutěži.