OGC Nice Francie - OGC Nice - Zprávy

Preview: Racing Strasbourg - Olympique Nice

Štrasburk, nacházející se jen čtyři body od sestupových příček, přivítá v sobotu Nice, které je na sedmém místě a pokukuje po evropských pohárech.

Olympique Nice - Valenciennes FC 1:0

Nice dokázalo proti oslabenému Valenciennes zvítězit 1:0. Utkání ovlivnilo brzké vyloučení hráče hostů Bezzazeho, který šel do sprch už v 16. minutě.

Preview: Olympique Nice - Valenciennes FC

Na jihu Francie uvidí velmi vyrovnané utkání. Momentálně páté Valenciennes zajíždí na půdu Nice, které je jen o tři příčky níže, než hosté.

Olympique Lyon - Olympique Nice 0:0

Natěšeným fanouškům sice zápas na Stade de Gerland branku nepřinesl, se při jednom z nejvíce očekávaných duelů tohoto kola Ligue 1 se přesto určitě nenudili.

Preview: Olympique Lyon - Olympique Nice

Olympique Lyon čeká po povedeném zakončení základních skupin Ligy mistrů liga domácí. V jejím osmnáctém kole hostí jihofrancouzský klub Olympique Nice.

Olympique Nice - Girondins Bordeaux 1:1

Nice a Bordeaux si rozdělily body za remízu 1:1. Všechno podstatné se odehrálo během první čtvrthodiny. Domácí poslal do vedení Kone, o pět minut později vyrovnal Micoud.

Preview: Olympique Nice - Girondins Bordeaux

Nice uvidí souboj dvou týmů z horních pater tabulky. Domácí jsou na šestém místě, Bordeaux je na třetí příčce.

AS Monaco - OGC Nice 1:1

V zápase Nice s Monakem padaly branky až v posledních minutách. Nice utrhlo bod za remízu 1:1 v nastaveném čase brankou Liliana Laslandese, a díky tomu si udželo páté místo v tabulce Ligue 1.

OGC Nice - Paris Saint-Germain 2:1

Týmu Paris Saint-Germain se letos nedaří, přesto byl venku jediným neporaženým týmem. To už neplatí, z Nice si odvezl porážku 1:2, která pro něj znamená také pokles na sestupové pozice. Naopak domácí se vyhoupli na skvělé páté místo.

Preview: OGC Nice - Paris Saint-Germain

Návrat brankářské jedničky Nice Huga Llorise, který vyléčil své zranění, možná připraví dvojku Lionela Letiziho o zápas se svým bývalým klubem. Nice totiž v neděli večer hostí na domácí půdě Paris Saint Germain.

Lille OSC - OGC Nice 1:1

Nice pokračuje v dobré formě. Tentokrát zajířdělo k zápasu do Lille, na půdu týmu, kterému se již začalo přezdívat remízový král. Tuto přezdívku v sobotu domácí beze zbytku potvrdili. Remíza 1:1 znamená, že Nice neprohrálo ani svůj čtvrtý zápas v řadě.

Preview: Lille OSC - OGC Nice

Lille přivítá v sobotu večer Nice, oba týmy dělí v tabulce jen tři body. Domácí jsou remízovým králem, ze třinácti utkání jich sedm skončilo dělbou bodů.

OGC Nice - FC Sochaux 0:0

Utkání mezi Nice a Sochaux bylo spíše soubojem brankářů, kteří vynikali nad všemi ostatními hráči. Není se tedy čemu divit, že i po závěrečném hvizdu na ukazateli svítilo 0:0.

Preview: OGC Nice - FC Sochaux

Nice bude chtít odčinit vysokou porážku z francouzského poháru, kterou utrpělo v úterý v Auxerre, proti Sochaux bude favoritem.