Montpellier HSC Francie - Montpellier HSC - Zprávy

Rozjetému Brestu se postaví do cesty Montpellier

Stade Brest si může o víkendu připsat už sedmou výhru v řadě, ale proti Montpellieru ho nečeká jednoduchá práce. Od začátku prosince získalo HSC dvě výhry a navíc s Brestem neprohrálo od roku 2008.

Montpellieru stačila k vítězství nad Clermontem jedna jediná branka

O tu se postaral v osmadvacáté minutě Elye Wahi, díky čemuž se MHSC vrátili zpět do horní poloviny tabulky, kde tradičně panuje vyrovnaná konkurence. Naopak Les Lanciers budou s velkou pravděpodobností bojovat o udržení až do závěru sezony.

Clermont potřebuje v Montpellieru zastavit pád tabulkou

V neděli od tří hodin se do sebe pustí také HSC Montpellier a Clermont-Foot. Domácí se vyhřívají na devátém místě tabulky a naplňují tak předsezonní očekávání. Clermontu se daří hůře a po šestizápasové sérii bez vítězství balancuje nad sestupovou propastí.

Montpellier veze tři body ze hřiště FC Metz

Domácí tak přišli o čtyřzápasovou sérii neporazitelnosti a pouze zásluhou lepšího skóre zůstávají předposlední. Naopak MHSC slaví už šestou výhru v sezoně.

Potvrdí Mety senzační výsledek z víkendu?

FC Mety o víkendu senzačně zvítězily na jihu Francie v Nice a potvrdit to budou chtít v domácím souboji s Montpellierem. Ten naopak nestačil na Lyon a zůstal ve středu tabulky. Mety navzdory prvotřídní senzaci zůstávají na předposledním místě tabulky.

Lyonu stačil k výhře nad MHSC jeden jediný gól

Les Gones si za poslední měsíc neodpustili dvě zaváhání a k tomu musel být přerušen kvůli diváckým duel s Marseille. Na Stade de la Mosson však rozhodl Lucas Paquetá o tom, že se někdejšímu jednoznačnému vládci Ligue 1 konkurenti na pohárových příčkách výrazně nevzdálí. La Paillade také nemusí smutnit, jelikož i pro ně zůstává ztráta minimální.

Olympique Lyon čeká v Montpellieru těžká šichta

Olympique Lyon sice drtí skupinu Evropské ligy, avšak v domácí soutěže tápe. Minulé utkání proti Marseille se nedohrálo a tak posledním vystoupením zůstává porážka v Roazhon Parku se Stade Rennes. Montpellier bývá doma hodně silný a proti Lyonu rozhodně není bez šance.

Stade Rennes porazilo Montpellier 2:0

Na vynikající formu navázalo po reprezentační přestávce Stade Rennes, které v Roazhon Parku porazilo HSC Montpellier 2:0. Vše podstatné se událo v průběhu prvního poločasu. Nejprve se trefil Martin Terrier a po něm pečetil výsledek Lovro Majer. Hostům také ublížilo vyloučení Téjiho Savaniera pár minut před koncem první půle.

Udrží si Rennes formu i po reprezentační přestávce?

Do vynikající formy se před reprezentační přestávkou dostalo Stade Rennes a fanoušci doufají v pokračovaní i o víkendu. Do Roazhon Parku ale zavítá nebezpečný a nevyzpytatelný soupeř - HSC Montpellier, jemuž patří hned v závěsu šestá příčka.

Nice překvapivě padlo s Montpellierem

Posun na druhou příčku se v případě OGC Nice nekoná. Les Aiglons doma překvapivě nestačili na Montpellier, který vyhrál po jediném gólu Florenta Molleta. Hosté znovu potvrdili, že patří k nejméně předvídatelným týmům Ligue 1 a v tabulce se posunuli už na sedmé místo.

OGC Nice se může v souboji s Montpellierem vrátit na druhou příčku

Na druhé místo se může vrátit OGC Nice, které bude v neděli hostit nevyzpytatelný HSC Montpellier. Les Aiglons pod vedením Christophera Galtiera šlapou a v domácí Allianz Riviéra si zatím udržují neporazitelnost. Vydrží to i po víkendu?

Nantes počtvrté v řadě nebodovalo, na Stade de la Mosson nestačilo na Montpellier

Les Canaris se po nemastném neslaném úvodu do sezony zvedli a celkových pět výher a dvě remízy je vystřelily do horní poloviny tabulky. Tam zůstanou navzdory této porážce s MHSC, které tak dokázalo odčinit porážku proti Monaku.

Nevyzpytatelný Montpellier vyzve na souboj FC Nantes

Zajímavý souboj se v sobotu odpoledne odehraje na stadionu de la Mosson v Montpellieru. Domácí ekipa přivítá ve formě hrající FC Nantes. Kanárci vyhráli čtyři z posledních šesti zápasů a v tabulce postoupili už na osmé místo. Montpellier před týdnem prohrál a ztrátu všech bodů hodlá odčinit.

Monaco doma po dobrém výkonu porazilo Montpellier

Hosté cestovali k duelu s knížecím klubem pouhých 350 kilometrů. Zároveň si byli vědomí toho, že tým Nika Kovače v rámci Evropské ligy přehrál Eindhoven na jeho stadionu. Hráči MHSC věděli, že v Ligue 1 je soupeř zranitelný, avšak tentokrát jakoby neměli svůj den.

Monaco v bitvě o jih Francie bude čelit Montpellieru

Monaco před týdnem nepředvedlo v rámci Ligue 1 určitě dobrý výkon a vlastně zaslouženě padlo na půdě Lyonu. Následně si ovšem spravilo náladu v Evropské lize, skolilo venku PSV a uzmulo ve skupině první místo tabulky. Protože se pohybuje v průběžném pořadí ligové soutěže jen ve středu, míní se odrazit a výše, a to samozřejmě v tomto mači s Montpellierem.