AS Saint-Étienne Francie - AS Saint-Étienne - Zprávy

Preview: AS Saint-Etienne - Le Mans UC 72

Díky zraněním značně oslabený tým Le Mans zajíždí v sobotu na hřiště St. Etienne. I přes problémy se sestavou hosté rozhodně nebudou lehkým soupeřem, patří jim 6. místo v tabulce. Zajímavá je jejich bilance z posledních tří zápasů – všechny skončily remízou 1:1.

AJ Auxerre - AS Saint-Etienne 1:3

Souboj sousedů z tabulky nakonec dopadl lépe pro hosty ze Saint-Etienne. A to i poté, co to domácím hned na začátku ulehčil Yohan Benalouane, který si vstřelil vlastní gól. Hosté v druhém poločase zabrali a třemi brankami otočili výsledek.

Preview: AJ Auxerre - AS Saint-Etienne

Auxerre přivítá mužstvo St. Etienne, očekává se velmi vyrovnané utkání. Oba týmy totiž mají stejný počet bodů, dělí je jen rozdílné skóre.

AS Saint-Etienne - Toulouse FC 0:0

Saint Etienne chtělo zíkat v sobotním zápase s Toulouse své třetí vítězství z posledních čtyř zápasů. Toulouse si ovšem na půdu Les Verts přijelo viditelně pro bod, který si za bezbrankovou remízu nakonec i odvezlo.

Preview: AS Saint-Etienne - Toulouse FC

Lépe postavené Saint-Etienne by rádo proti Toulouse potvrdilo vítězství z prvního vzájemného zápasu sezony. Tehdy zvítězilo díky trefám Gomisa 2:0.

Olympique Marseille - AS Saint-Etienne 2:0

St. Etienne nedokázalo oslavit svůj 2000. zápas v nejvyšší soutěži výhrou, na hřišti Marseille podlehlo 0:2. Domácí dokázali na začátku druhého poločasu v rozmezí sedmi minut vstřelit dva góly a rozhodnout o osudu utkání.

Preview: Olympique Marseille - AS Saint-Etienne

Velká sláva se chystá v týmu Saint-Etienne, zápas proti Marseille totiž bude pro tento klub jubilejním 2000. ve francouzské nejvyšší soutěži. Z těch dosavadních 1999 Saint-Etienne 861 utkání vyhrálo a 618x jeho hráči odcházeli poraženi.

AS Saint-Etienne - Olympique Nice 0:0

Ani nedělní utkání mezi St. Etienne a Nice branky nepřineslo, v tomto kole nejvyšší francouzské soutěže to je už čtvrtá bezgólová remíza. Největší zásluhu na bodovém zisku hostů měl brankář Lloris, který předvedl několik fantastických zákroků.

Preview: AS Saint-Etienne - Olympique Nice

V předposledním zápase sedmadvacátého kola přivítá St. Etienne celek Nice, domácí budou chtít získat čtvrtou výhru v řadě, Nice naopak už v pěti utkáních nedokázalo zvítězit a pohárové příčky se mu pomalu vzdalují.

Stade Caen - AS Saint-Etienne 1:3

Velmi dobrý výkon a tři branky z prvního poločasu rozhodly o tom, že 3 body získalo mužstvo St. Etienne. Na třígólový příděl stačili domácí reagovat pouze jedinou brankou a ani na sedmý pokus nedokázali zvítězit. Dvěma přesnými zásahy se blýskl útočník hostů Dernis.

Preview: Stade Caen - AS Saint-Etienne

Šestadvacáté kolo nejvyšší francouzské soutěže otevře duel mezi Caen a St. Etienne. Domácí se budou snažit zastavit svůj pád tabulkou, nyní se nacházejí na desáté příčce, ale kdybychom se podívali na tabulku po 20. kole, najdeme Caen na 4. pozici zajišťující účást v pohárové Evropě!

AS Saint-Etienne - AS Nancy-Lorraine 4:0

Bafetimbi Gomis se v zápase svého Saint Etienne proti Nancy trefil hned dvakrát a i díky němu může Saint Etienne alespoň na chvíli zapomenou na sestupové starosti.

Preview: AS Saint-Etienne - AS Nancy-Lorraine

Nancy bude chtít v sobotním zápase proti trápícímu se Saint-Etienne navázat na zápas z minulého týdne, kdy porazilo Toulouse nejtěsnějším rozdílem.

Racing Strasbourg - AS Saint-Etienne 3:0

Štrasburk si třemi góly zajistil cenné vítězstí nad St. Etienne, pro kouče Furlana to byla jubilejní 100. výhra na trenérské lavičce.

Preview: Racing Strasbourg - AS Saint-Etienne

Dva sousedé v tabulce změří síly v sobotu ve Štrasburku. Domácí tam budou od osmi hodin hostit Saint Etienne. Již z postavení v tabulce vyplývá, že by se mělo jednat o velice vyrovnaný a také bojovný zápas.