Viktoria Žižkov Česko - Viktoria Žižkov - Zprávy

Viktoria Žižkov - 1. FK Příbram 1:2

Na posledním místě Gambrinus ligy přezimuje žižkovská Viktoria, ta totiž podledla v posledním kole podzimní části Příbrami 1:2. Hosté naopak zvítězili letos už podeváté a překvapivě jsou na šesté příčce. Příbram o osudu zápasu rozhodla dvěma góly v rozmezí čtyř minut, domácí pak už stihli v závěru jen snížit na konečných 1:2.

Preview: Viktoria Žižkov - 1. FK Příbram

V tradiční nedělní dopoledne odehraje pod žižkovským vysílačem domácí Viktoria poslední duel před zimní přestávkou. Soupeřem jí bude rozjetá Příbram.

Komise zahájila řízení se Žižkovem

Disciplinární komise Fotbalové asociace České republiky zahájila na návrh arbitrážní komise řízení s Viktorií Žižkov kvůli dluhu vůči bývalému hráči pražského celku Zdeňku Koukalovi. Zároveň klubu zaslala upozornění, aby neprodleně své závazky uhradil, jinak mu hrozí postih podle disciplinárního řádu, který umožňuje i odebrání bodů.

Nádvorník: Prohráli jsme si to v úvodních dvaceti minutách

Nový trenér Žižkova Roman Nádvorník litoval nepovedeného začátku zápasu se Slováckem (0:1). "Bohužel jsme si to prohráli v úvodních dvaceti minutách, kde jsem se báli hrát. Doufali jsme v lepší vstup, jenže soupeř se dostal rychle na koně a my i přes zlepšenou hru nedokázali protlačit míč do sítě," řekl zklamaně.

Viktoria Žižkov - 1. FC Slovácko 0:1

Žižkov během týdne odvolal trenéra Pulpita, kterého do konce podzimu nahradil Romanem Nádvorníkem, a proto vedení klubu věřilo, že první úspěch by mohl přijít už dnes proti Slovácku. Nakonec ale Viktorka mnoho důvodů ke spokojenosti neměla, jelikož musela skousnout porážku 0:1.

Preview: Viktoria Žižkov - 1. FC Slovácko

Čtyři porážky v řadě srazily Žižkov na sestupovou příčku. To odnesl trenér Pulpit, kterého na závěr podzimu nahradí Roman Nádvorník. Ve své pražské premiéře se utká se Slováckem, jehož forma není o nic lepší.

Pulpit na Žižkově končí, Viktorii povede Nádvorník

Viktorii Žižkov už nebude trénovat Martin Pulpit, s nímž vedení klubu jedná o ukončení smlouvy. Ve zbývajících dvou zápasech podzimní části první ligy povede předposlední tým tabulky kouč druholigové Vlašimi Roman Nádvorník. ČTK o tom informoval mluvčí klubu Jiří Fryc.

České Budějovice - Viktoria Žižkov 1:0

České Budějovice úspěšně zvládly záchranářský souboj, když v domácím prostředí zdolali Žižkov 1:0. Vítězství zařídil nejlepší střelec Dynama Zdeněk Ondrášek, jenž v neděli zaznamenal sedmý gól v letošním ročníku. Pro domácí fotbalisty to byla teprve druhá výhra v sezoně.

Preview: České Budějovice - Viktoria Žižkov

Na jihu Čech se potkají týmy s nejhorší obranou a se stejným počtem bodů na kontě. České Budějovice přivítají Viktorii Žižkov.

Bylo to hodně důležité vítězství, věděl Malura

Trenér Baníku Pavel Malura poprvé na ostravské lavičce zažil vítězství venku. Výhra 3:0 na Žižkově mu udělala větší radost i proto, že Ostrava uspěla na hřišti soupeře, s nímž bojuje o záchranu.

Viktoria Žižkov - Baník Ostrava 0:3

Bojovné a ne příliš pohledné utkání na Žižkově skončilo krutým výsledkem pro domácí. Baník využil důrazu při standardních situacích a odvezl si vítězství 0:3.

Preview: Viktoria Žižkov - Baník Ostrava

Důležitý záchranářský souboj bude k vidění na pražském Žižkově, kde domácí Viktoria přivítá Baník Ostrava. Pro oba celky to je klíčový duel, před zimní přestávkou na tom chtějí být co nejlépe.

Viktoria Žižkov - Slovan Liberec 1:4

V dopoledním utkání zvítězil Slovan Liberec na půdě Viktorky Žižkov 4:1 a dotáhl se bodově na Plzeň. Severočeši si vytvořili podmínky k hladkému vítězství na konci prvního poločasu, kdy vstřelili dvě branky. Ve druhém poločase sice snížil Böhm, ale následně hosté přidali další dvě trefy. Dvakrát se mezi střelce zapsal Breznaník.

Preview: Viktoria Žižkov - Slovan Liberec

V tradiční nedělní dopoledne odehraje své domácí utkání Viktoria Žižkov. Pod televizní vysílač přijede nebezpečný Slovan Liberec.

Žižkovský Zapalač si kvůli dopingu 18 měsíců nezahraje

Disciplinární komise Fotbalové asociace České republiky potrestala žižkovského záložníka Petra Zapalače za pozitivní dopingový nález zastavením činnosti na osmnáct měsíců. Čtyřiadvacetiletý středopolař po zápase 7. ligového kola s Teplicemi neprošel testem na zakázaný clenbuterol.