Viktoria Žižkov Česko - Viktoria Žižkov - Zprávy

Preview: Sigma Olomouc - Viktoria Žižkov

Olomouc v neděli hostí Žižkov. Pro oba týmy je to klíčový zápas. Oba totiž hrají o záchranu. Ve výhodnější pozici se aktuálně nacházejí domácí fotbalisté, kteří se ocitají na hraně sestupového pásma. To hosté se krčí na samotném dně tabulky a na svého sobotního soka a záchranářské pozice ztrácí čtyři body.

Dokázali jsme to dneska urvat, pochvaloval si Koubek

Mladoboleslavský trenér Miroslav Koubek po utkání na půdě Viktorie Žižkov přiznal, že brzký gól naboural celou naplánovanou strategickou přípravu. Jeho svěřenci se ale nakonec se vším vypořádali a z Prahy vezou výhru 2:1.

Viktoria Žižkov - FK Mladá Boleslav 1:2

Po Spartě a Jablonci se zdála být reálná i bodová ztráta Boleslavi. Ta se dostala do potíží hned po první akci sympaticky hrající Viktorie, která však vedení do přestávky neudržela a v druhé půli doplatila na individuální chybu. Osmá porážka v řadě tak drží Žižkov na poslední příčce, šťastnější Boleslav naopak tvrdě doráží na pohárové příčky.

Preview: Viktoria Žižkov - FK Mladá Boleslav

Týmy z opačných pólů tabulky se proti sobě postaví na Žižkově v tradiční nedělní dopoledne. Pod televizní vysílač přijede bojovat Mladá Boleslav.

Dukla Praha - Viktoria Žižkov 3:0

Do ligového jara skvěle vstoupila pražská Dukla, která v předehrávce sedmnáctého kola Gambrinus ligy porazila na domácím hřišti Žižkov 3:0. O osudu zápasu bylo rozhodnuto za sedmnáct minut, kdy vstřelili domácí všechny tři branky, o něž se postarali Pázler, Podrázký a Malý.

Preview: Dukla Praha - Viktoria Žižkov

Po více jak dvou měsících se ze zimního spánku probouzí i česká nejvyšší liga. Start jarní části bude ryze v režii pražských nováčků ligy. Zatímco Juliska prožila klidnou přestávku, teď ji čeká příjezd prakticky nového prvoligového soupeře.

Nádvorník věří, že Žižkovu pomůže i příprava na Kypru

Tak razantní hráčská obměna, jakou během zimní přestávky prodělala Viktoria Žižkov, je uprostřed rozehrané sezony neobvyklá nejen v českém fotbale. Trenér posledního celku první ligy Roman Nádvorník však novému týmu věří.

Žižkov doufá, že s obměněným týmem zachrání první ligu

Viktoria Žižkov v zimní přestávce provedla nezvykle výraznou proměnu hráčského kádru. Poslední tým první ligy opustilo čtrnáct hráčů a dvanáct nových tváří přišlo. Hlavním cílem Pražanů je záchrana v nejvyšší soutěži.

Kropík se vrací do Viktorie Žižkov

Žižkovu bude v jarních bojích o záchranu v první lize pomáhat obránce Michal Kropík. Šestadvacetiletý zadák dnes s vedením Viktorie podepsal smlouvu a pod televizní věž se vrací po necelých čtyřech letech. Poslední tým tabulky posílil také srbský záložník Vladan Milosavljev, který přichází na půlroční hostování z druholigové Karviné.

Žižkovu bude v bojích o záchranu pomáhat dvojice Estonců

Poslednímu týmu prvoligové tabulky fotbalistům Žižkova bude v jarních bojích o záchranu pomáhat dvojice hráčů z Estonska. Z celku Tammeka Tartu přestoupili do Viktorie dva jednadvacetiletí mladíci stoper Kaarel Kiidron a středopolař Siim Tenno. Záložní řadu Pražanů vyztužil také Martin Kotyza z druholigové Vlašimi.

Ticháček odchází z Plzně hostovat na Žižkov

Brankář Martin Ticháček na jaře posílí poslední tým prvoligové tabulky Viktorii Žižkov. Do klubu přichází na půlroční hostování z mistrovské Plzně, kde se neprosadil v silné konkurenci dalších tří gólmanů.

Žižkov v zimní přestávce přestavuje kádr

Razantní přestavbou projde v zimní přestávce kádr žižkovských fotbalistů, kteří po podzimu s pouhými sedmi získanými body uzavírají prvoligovou tabulku. Změny se dotýkají všech řad v sestavě, nejvýraznější jsou přitom na brankářském postu. Gólmanská opora Tomáš Vaclík odešel do Sparty a nahradit by ho měl Jan Hanuš ze Slavie.

Sparta získala Vaclíka ze Žižkova, do přípravy jde 34 hráčů

Sparta získala brankáře Tomáše Vaclíka z Viktorie Žižkov. Vaclík podepíše podle očekávání smlouvu na 4,5 roku, Sparta za něj zaplatí asi deset milionů korun. Letenský klub to oznámil při zahájení zimní přípravy, do které už Vaclík naskočí. Do přípravy zasáhne 34 hráčů, mimo hru bude několik týdnů zraněný útočník Václav Kadlec.

Vaclík je před podpisem smlouvy ve Spartě

Tomáš Vaclík by měl v nejbližší době podepsat smlouvu na 4,5 roku s pražskou Spartou, kam má namířeno ze Žižkova. Mluvčí Sparty Ondřej Kasík i hráčův agent David Nehoda dnes ČTK řekli, že přestup by měl být definitivně uzavřen v nejbližších dnech, aby se Vaclík mohl zapojit do přípravy v novém klubu.

Sparta začne vyjednávat o přestupu brankáře Vaclíka

Spartu možná posílí brankář Tomáš Vaclík z Viktorie Žižkov. Vedení letenského klubu podle informací ČTK zahájí jednání o přestupu bývalé opory reprezentační jednadvacítky v nejbližších dnech.