MFK Karviná Česko - MFK Karviná - Zprávy

Duel dvou účastníku baráže, Příbram přivítá Karvinou

V rámci desátého kola dojde vedle soubojů klubů ze špice tabulky i na ty z opačného konce, mezi něž se řadí i střetnutí Příbrami s Karvinou. Tedy dvou celků, které se loni zachránily až horko těžko v baráži a nyní by se takovým starostem rády vyhnuly.

Hašek: K našemu způsobu hry je potřeba mít nakropené hřiště

Bohemians 1905 v devátém kole první ligy remizovali 0:0 v Karviné a na pátý pokus v sezoně bodovali venku. Slezané naopak potřetí za sebou vyšli doma střelecky naprázdno a ve čtyřech zápasech před vlastními fanoušky stále nevyhráli.

Karviná se s pražskými Bohemians rozešla bez branek

Ani jeden gól neviděli fanoušci, kteří přišli na duel devátého kola mezi Karvinou a Bohemians. Domácí se tak potřetí v řadě neprohráli a odlepili se ode dna tabulky, Klokani se drží v klidném středu.

Zvedající se Karviná přivítá Klokany

Po bezbodových třech kolech fotbalisté Karviné zabrali a už nejsou na dně ligové tabulky, odlepit se ještě více mohou proti Bohemians. S těmi se doma v tomto kalendářním roce potkali již dvakrát, v obou případech odcházeli bez bodu a gólu.

Souboj mezi Teplicemi a Karvinou skončil remízou

Dva z dosud nejhorších ligových týmu se střetly v nedělním duelu osmého kola FORTUNA:LIGY Na Stínadlech. Ani jeden ze soupeřů nedokázal skórovat, a tak se nyní vyskytují na posledních dvou místech.

V souboji o „padáka“ vyzvou Teplice Karvinou

S pěti body se na samém dně tabulky krčí trojice týmů, z nichž dva se utkají v nedělením duelu v Teplicích. Hůře na tom jsou co do skóre a postavení v tabulce Teplice, ty však na druhou stranu mají zápas s Mladou Boleslaví k dobru.

Je to obrovská vzpruha, radoval se karvinský střelec Petráň

Až do sedmého ligového kola museli čekat hráči Karviné na první vítězství v sezoně. Dočkali se ho na hřišti Zlína, který smetli rozdílem třídy 4:1. Jednou brankou se na nečekaně hladkém výsledku podílel i útočník Michal Petráň. Výhra podle něj znamená obrovskou vzpruhu do dalších zápasů.

Karviná konečně zvítězila, ve Zlíně přejela domácí ševce

Na sedmý pokus to Karviné konečně vyšlo. Na půdě Zlína se Slezané dočkali první výhry v sezóně, když domácí zničili čtyřmi góly. Tři z nich vsítili ve druhém poločase, kdy Ševci po vyloučení Azackého dohrávali v deseti hráčích a zmohli se jen na kosmetickou úpravu skóre.

Zlín bude proti Karviné usilovat o třetí výhru v řadě

Zlín se po dvou výhrách v řadě vyšvihl do první poloviny tabulky a na domácí Letné touží připsat další tři body proti Karviné. Hosté v nové sezóně stále čekají na vítězství a proto figurují na úplném dně.

Hoftych po výhře v Karviné smekl klobouk před libereckými hráči

Liberečtí v první lize zvítězili na hřišti poslední Karviné 1:0, přestože zápas šestého kola dohrávali bez dvou vyloučených hráčů Oscara a Kamsa Mary. Slovan díky gólu Jakuba Peška z 18. minuty v nejvyšší soutěži zabral po sérii čtyř porážek a opustil předposlední místo, naopak Slezané dál čekají na premiérovou výhru v sezoně a mají na kontě jenom dva body.

Liberec vyhrál utkání v Karviné jediným gólem

Jeden gól a dvě červené. S takovou bilancí odjížděli hráči Liberce z utkání šestého kola nejvyšší soutěže v Karviné. V první půli za ně skóroval Pešek, domácím k vyrovnání nepomohlo ani vyloučení Dorleye a Mary.

Předposlední Liberec vyzve ještě horší Karvinou

Souboj dvou celků z chvostu tabulky bude k vidění na stadionu v Karviné. Domácí mají po pěti kolech na kontě body pouze za dvě remízy, hosté z Liberce na tom však nejsou o moc lépe - jediným úspěchem je vítězství z prvního kola.

Olomouc doma ztratila body s poslední Karvinou

Olomouc nezvládla dobře rozehraný duel s Karvinou a pouze remizovala. Sigma se do vedení dostala v první půli a dlouho držela otěže zápasu pevně v rukách, jenž v závěru polevila v koncentraci a zbytečně inkasovala.

Olomouc se proti Karviné teprve podruhé představí doma

Sigma doposud posbírala šest bodů a po těžkém losu se chce chytnout na vítěznou vlnu. Karviná si s podobně náročným úvodem neporadila tak dobře jako soupeř, ukázala však, že je nepříjemným protivníkem. Domácí tak budou mít co dělat, aby zvítězili.