FK Viagem Příbram Česko - FK Viagem Příbram - Zprávy

Preview: 1. FK Příbram - FK Jablonec

Navázat na dobré výsledky ze svých domácích vystoupení budou chtít fotbalisté jedenácté Příbrami proti Jablonci, který by se rád přiblížil k pátému Liberci.

Sigma Olomouc - 1. FK Příbram 4:1

I přes prvně inkasovanou branku získala Olomouc další tři body. Příbram využila své jediné příležitosti k vedení, do poločasu však bylo srovnáno, aby v děsivé jedenáctiminutovce ve druhé půli rozhodli domácí o třígólovém vítězství.

Preview: Sigma Olomouc - 1. FK Příbram

Fotbalisté Olomouce budou chtít v neděli prodloužit sérii čtyř zápasů bez prohry. Postaví se proti Příbrami, která venku naposledy vyhrála před třemi lety.

1. FK Příbram - SK Kladno 2:0

Příbram doma zdolala Kladno a vyhrála 2:0. Branky vstřelili v prvním poločase Huňa a v druhém Klesa.

Preview: 1. FK Příbram - SK Kladno

Stadion Na Litavce přivítá duel jedenácté Příbrami a čtrnáctého Kladna. Tradičně vyrovnaní soupeři budou hrát o možnost uniknutí sestupovým příčkám.

Sparta Praha - 1. FK Příbram 3:0

Sparta se po více jak pěti týdnech konečně dočkala vítězství. Svému soupeři nedala mnoho šancí a uštědřila tak Příbrami její nejvyšší porážku od návratu do ligy.

Preview: Sparta Praha - 1. FK Příbram

Čtvrtá Sparta, která ztrácí na vedoucí celek tabulky již sedm bodů, hostí v rámci 11. kola Příbram. Domácí věří, že černou sérii konečně prolomí a po čtyřech kolech se budou opět radovat z vítězství. Zato hosté si před týdnem s chutí zastříleli proti Zlínu a na pražskou Letnou nejedou s poraženeckou náladou.

1. FK Příbram - Tescoma Zlín 3:0

Daniel Huňa využil z pěti šancí tři a dal tak převahu svého týmu najevo i výsledkově. Zlín se i přes další porážku na cizím hřišti udrží na třinácté příčce, naopak Příbram přeskočí střížkovské Bohemians.

Preview: 1. FK Příbram - Tescoma Zlín

Příbramští fotbalisté hostí v neděli Zlín a z tohoto souboje neberou nic jiného než vítězství, zatímco Moravané by rádi potvrdili své výkony z posledních týdnů.

FK Mladá Boleslav - 1. FK Příbram 3:1

Mladá Boleslav nadále prokazuje skvělou formu. Za posledních šest zápasů pětkrát vyhrála a jednou remizovala. Příbram sice poprvé venku skórovala, ale na vítězství z minulého kola nenavázala ani bodem.

Preview: FK Mladá Boleslav - 1. FK Příbram

Mladá Boleslav nastoupí do nedělního zápasu s Příbramí s jasnými plány – vyhrát a poskočit tak minimálně na čtyřiadvacet hodin na pozici lídra tabulky.

1. FK Příbram - Bohemians Praha 2:1

První letošní střetnutí dvou nováčků Gambrinus ligy zná svého vítěze. Mírným favoritem tohoto zápasu byla domácí Příbram a také zápas zvládla. Výhra 2:1 se ale nerodila jednoduše, jelikož jako první inkasovala.

Preview: 1. FK Příbram - Bohemians Praha

Nováčkovské derby bude k vidění v Příbrami, kde s tamním celkem změří síly hráči Bohemians Praha. Hostující mužstvo bude chtít potvrdit senzační vítězství nad Libercem.

Baník Ostrava - 1. FK Příbram 2:0

Baník po sedmi týdnech čekání konečně slaví své druhé domácí vítěství v letošní sezóně. Celý zápas měli hráči Ostravy pod kontrolou a krom prvních minut obou poločasů toho svému soupeři moc nedovolili. Příbram si tak připisuje čtvrtý zápas v řadě bez výhry.

Preview: Baník Ostrava - 1. FK Příbram

V neděli odpoledne se fotbalisté Příbrami představí na horké půdě ostravských Bazalů, kde se pokusí potrápit favorita. Ten nastoupí i s útočníkem Svěrkošem, kterého čeká disciplinárka až příští týden.