FK Viagem Příbram Česko - FK Viagem Příbram - Zprávy

Boj o holé přežití, Opava vyzve Příbram

Opavě teče každým přibývajícím týdnem čím dál víc do bot. V sobotu čeká Slezany přímo existenční zápas. Pokud doma porazí Příbram, vrátí se zpět do záchranářských bojů. V opačném případě budou zřejmě víc a víc propadat panice.

Příbram v zápase plném kuriózních gólů obrala Slavii

Šestigólová přestřelka byla k vidění v Příbrami. Domácí tým tam senzačně obral o body lídra tabulky Slavii. V první půli se do vlastní brány trefili Zima s Kúdelou, do té správné Olayinka. Po pauze otočili Sima s Kúdelou, nicméně v nastavení na konečných 3:3 srovnal Voltr.

Příbram se pokusí o senzaci v podobě zdolání Slavie

Na první pohled jednoznačné utkání. V rámci nedělního programu osmnáctého kola FORTUNA:LIGY se střetnou týmy ze zcela opačných konců tabulky a v naprosto odlišném rozpoložení. Příbram totiž hostí Slavii.

Příbram do boje o záchranu získala slovenské křídlo Lalkoviče

Příbram posílil slovenský křídelník Milan Lalkovič. Osmadvacetiletý křídelník přichází jako volný hráč po vypršení smlouvy v Ostravě. S předposledním klubem prvoligové tabulky podepsal kontrakt do konce aktuální sezony.

Všude jsme byli pozdě, posteskl si Horváth po prohře s Pardubicemi

Pardubičtí v utkání 17. kola první ligy porazili ve svém vršovickém azylu Příbram 1:0 a po dvou porážkách na jaře poprvé bodovali. Premiérový vzájemný duel těchto týmů v ligové historii rozhodl v 72. minutě vlastní gól střídajícího Jana Kvídy. Domácí Michal Hlavatý navíc v 26. minutě neproměnil penaltu.

Pardubice díky vlastenci přehrály Příbram

Po dvou porážkách se fotbalisté Pardubic znovu vrátili na vítěznou vlnu. Dokázali totiž porazit o záchranu bojující Příbram, a to poměrem 1:0 po vlastním gólu Kvídy.

Pardubice potřebují proti Příbrami zvítězit

Až na desáté místo spadli po dvou nezdarech hráči Pardubic, kteří nyní mají jedinečnou příležitost na návrat na vítěznou vlnu. Na domácím hřišti totiž hostí utrápenou o záchranu bojující Příbram.

Jablonec v "zimní válce" udolal Příbram a zůstává druhý

Sněhová vánice zasypávala statečné fotbalisty Jablonce a Příbrami po celých 90 minut. V extrémních podmínkách se z výhry nakonec radovali domácí Severočeši, kteří díky dvěma brankám Miloše Kratochvíla rychle otočili po změně stran nepříznivě vyvíjející se skóre.

Rozjetý Jablonec přivítá o záchranu usilující Příbram

Jablonec od konce listopadu řádí jako vítr. Správný severočeský, pořádně mrazivý, který se jeho sokům dostává pod kůži a zůstává tam dlouhou dobu. Jeho formu naposledy pocítily Teplice, v pokračování své režie nemíní svěřenci trenéra Petra Rady polevovat ani proti Příbrami. Ta tradičně usiluje o ligovou záchranu a nebude mít na Střelnici vůbec co ztratit.

Hráči z Balkánu zajistili Dynamu obrat proti Příbrami

České Budějovice se proti Příbrami překvapivě trápily, nakonec však zužitkovaly početní převahu a díky vydřenému vítězství pokračují ve vzestupu tabulkou. Obrat Jihočechů zrežírovali balkánské opory Benjamin Čolić s Matejem Mršićem.

Budějovice nabírají na síle. Poradí si také s Příbramí?

Budějovice v prvním soutěžním zápase nového kalendářního roku zaskočily silné Pardubice a již se pomalu blíží směrem k první polovině tabulky. Mezi nejlepších devět mužstev ligy mohou Jihočeši nakouknout v případě vítězného duelu s Příbramí.

Horváth získal profi licenci a už je hlavním trenérem Příbrami

Pavel Horváth získal v minulých týdnech profesionální licenci a už je oficiálně hlavním trenérem Příbrami. V nové roli bývalý český reprezentant poprvé vedl mužstvo v nedělním utkání 15. kola první ligy, v němž tým od Litavky doma remizoval s Plzní bez branek.

Plzeň neuspěla ani v Příbrami, Čermák zahodil penaltu

Ani nové tváře v záloze nepomohly Plzni k vítězství v prvním lednovém utkání na hřišti Příbrami. Hostům k prolomení obrany soupeře nestačila ani penalta, kterou zahodil Aleš Čermák, a jejich podzimní mizérie se tak protáhla i na stadionu jednoho z nejhorších týmů ligy.

Plzeň se pokusí vstoupit do jara vítězně v Příbrami

Po tristním závěru podzimu se musí fotbalisté Plzně na jaře vzchopit, aby se vůbec dostali do evropských pohárů. Na úvod mají k rozehrání se výtečnou příležitost, neboť míří na hřiště předposlední Příbrami.

Podle Horvátha se Plzeň zlepší, ve specifickém duelu chce ale body

Pro trenéra Příbrami Pavla Horvátha bude nedělní souboj s Plzní specifický. "Své" Viktorii, kterou jako kapitán dovedl ke třem mistrovským titulům, sice už jako kouč soupeře čelil, ale nikdy v soutěžním zápase. Bývalý reprezentant věří v jarní zlepšení trápících se Západočechů, v utkání 15. prvoligového kola by ale doma rád favorita obral o další body.