FK Teplice Česko - FK Teplice - Zprávy

Teplice přivedly na hostování Sejka a Proška

Václav Sejk bude na jaře hostovat z pražské Sparty v Teplicích, kde už v minulosti působil. Devatenáctiletý útočník čeká na debut v nejvyšší soutěži. Na hostování s opcí přišel ke "Sklářům" z druholigového Ústí nad Labem i krajní obránce či záložník Václav Prošek. Severočeši o tom informovali na svém webu.

Slovácko v přípravě prohrálo s Lublaní 0:3, Teplice porazily Slavii Sofia

Fotbalisté Slovácka v přípravném utkání na soustředění v Chorvatsku překvapivě prohráli s Olimpijí Lublaň vysoko 0:3. Teplice naopak na kempu v Turecku porazily Slavii Sofia 2:1. Bohemians 1905 tamtéž kvůli sněžení neodehráli plánovaný zápas s Karabachem a Karviná si odložila duel se Spartakem Subotica na středu.

Teplice posílil černohorský obránce Boljevič

Novou posilou Teplic se stal levý obránce Dejan Boljevič. Jednatřicetiletý hráč z Černé Hory přišel do týmu trenéra Jiřího Jarošíka z arménského Alaškertu Jerevan a po dnešním podpisu smlouvy odcestuje za mužstvem na soustředění v Turecku. Severočeský klub o tom informoval na svém webu, délku kontraktu nespecifikoval.

Laňka kvůli podezření z přijetí úplatku nesmí s Teplicemi trénovat

Teplice zakázaly univerzálovi Denisi Laňkovi přípravu s B-týmem, kam byl přeřazen z ligového "áčka". Čtyřiadvacetiletého hráče prošetřuje etická komise FAČR kvůli podezření, že si v létě 2020 nechal slíbit či přijal úplatek a také se pokusil ovlivnit výsledek utkání. Pokud se disciplinární přečin potvrdí, severočeský klub s Laňkou rozváže smlouvu.

Mucha chce zachránit Teplice v lize, podpořil ho otec i sestra tenistka

Brankář Filip Mucha považuje přestup do Teplic za velkou výzvu a věří, že pomůže svému novému klubu k záchraně v první lize. Přestože měl devětadvacetiletý gólman také nabídku z pražské Dukly, rozhodl se poprvé v životě zkusit nejvyšší soutěž. V novém angažmá jej povede trenér Jiří Jarošík, kterého zná z předchozího působení v Prostějově.

Teplice zahájily přípravu s Tijanim i dvojící hráčů z Prostějova

S kvartetem nových hráčů, kteří by měli pomoci se záchranou v nejvyšší soutěži, zahájili dnes fotbalisté Teplic přípravu na jarní část prvoligové sezony. Vedle obránce Mohameda Tijaniho, jenž přišel na hostování z pražské Slavie, přestoupili k Severočechům brankář Filip Mucha a útočník Filip Žák, které trenér Jiří Jarošík zná z předchozího působení v druholigovém Prostějově...

Slávista Tijani bude hostovat v Teplicích, Chlumecký na Stínadlech skončil

Stoper Mohamed Tijani bude v jarní části první ligy hostovat z pražské Slavie v Teplicích. V severočeském klubu naopak skončil jiný střední obránce Martin Chlumecký. Předposlední tým tabulky o tom informoval na svém webu.

Mladá Boleslav si z Teplic odvezla tři body

Trápení Teplic nekončí. V devatenáctém kole české ligy totiž na domácí půdě prohrály s Mladou Boleslaví 0:1. O jejím vítězství rozhodl v první poločase Tomáš Ladra.

Povzbuzené Teplice přivítají na závěr kalendářního roku Mladou Boleslav

Ještě na konci listopadu vypadala situace Teplic poměrně beznadějně. Předešlé dvě výhry ale můžou mít hodně povzbuzující účinek, a byť pořadí platí, že v jarní části budou muset zabrat, přece už z předposlední příčky nevypadá ztráta na celky před nimi tak hrozivě. V závěrečném klání roku 2021 budou chtít potvrzovat zlepšující se formu proti výběru z Mladé Boleslavi.

Další zklamání pro Jablonec. Podlehl i Teplicím

Druhé vítězství v řadě a teprve třetí v sezoně si připsaly Teplice. Ty i ve druhém vzájemném zápase vyzrály na Jablonec, když na jeho hřišti zvítězily 2:0. V první půli otevřel skóre Fortelný, v té druhé navyšoval vedení Hyčka.

Jablonec po konci v Evropě přivítá Teplice

O minulém víkendu prolomili fotbalisté Teplic i Jablonce velmi dlouhé čekání na výhru, v táboru zeleno-bílých ovšem dobrá nálada nevydržela dlouho. Může za to vypadnutí z Konferenční ligy.

Jarošík pustil hráčům motivační film, první výhru v Teplicích ale slavit nechce

Pří příchodu mezi novináře měl radost, že jde konečně zvesela a během hodnocení výhry nad Zlínem 4:1 netajil trenér teplických fotbalistů Jiří Jarošík úlevu. Severočeši v domácím utkání 17. kola první ligy ztráceli od 57. minuty, nakonec se jim ale podařilo čtyřmi góly duel otočit a poprvé s Jarošíkem uspěli. Čtyřiačtyřicetiletý kouč si chválil změnu rozestavení na tři obránce.

Teplice otočily zápas se Zlínem a podruhé v sezoně zvítězily

Teplice proti Zlínu dlouho doplácely na neproměňování šancí, v druhém poločase se ovšem nadechly k velkolepému obratu. Díky němu si "Skláři" připsali teprve druhé vítězství v ročníku a po dlouhé době opustili poslední příčku v tabulce.

Teplice se v domácím zápase se Zlínem nutně potřebují chytit

Stále se trápící Teplice mají v rámci sedmnáctého kola FORTUNA:LIGY jedinečnou šanci na to se odrazit k lepším zítřkům. Na domácí půdě totiž hostí Zlín, který se také nepyšní zrovna nejlepší formou.

Slavia využila obrovské převahy a Teplice s přehledem porazila

Vzhledem k průběhu milosrdný výsledek si odvezly z pražského Edenu Teplice. Domácí Slavia během první půle udeřila dvakrát díky Stanciuovi s Kuchtou. Po Marečkově vyloučení pak spálila několik šancí, takže Ousou upravoval "jen" na konečných 3:0.