FK Teplice Česko - FK Teplice - Zprávy

Výsledkovou mizérii zlomil kapitán Jeřábek. Pardubice ovládly důležitou záchranářskou bitvu

Pardubice zvládly ve 29. kole Fortuna ligy duel s Teplicemi a v Ďolíčku zvítězily 2:0. Ve 33. minutě zápas rozhodl premiérovou trefou v ročníku zkušený středopolař Jan Jeřábek. Zároveň přestřihl nelichotivou šňůru devíti ligových utkání bez vítězství, kterou Východočeši tahali po celou jarní část soutěže.

Ďolíček uvidí bitvu o záchranu, Pardubice hostí Teplice

Pardubice loni až do konce bojovaly o poháry, letošní sezona je v jejich podání zcela jiná a Východočeši se strachují o přežití v nejvyšší soutěži. Jedním z hlavních konkurentů je jejich nedělní soupeř z Teplic.

Ljevaković a Rezek si 28. května v Teplicích zahrají rozlučkový zápas

Admir Ljevaković a Jan Rezek se rozloučí s profesionální kariérou exhibičním zápasem, který se uskuteční na teplických Stínadlech v sobotu 28. května od 15 hodin. Ljevaković zkusí k účasti přemluvit i bosenského krajana Edina Džeka z Interu Milán. Severočeský klub o tom informoval v tiskové zprávě.

Čvančara zazářil Na Stínadlech. Sparta se přiblížila boji o titul

Letenští v zápase 28. kola Fortuna ligy porazili Teplice 3:0. Po špatném výkonu v prvním poločase dokázali ve druhém dějství nastartovat rudý gólostroj a svého soupeře přestříleli. Dvěma góly se blýskl útočník Tomáš Čvančara, který si tak připsal čtvrtý a pátý ligový zásah ve sparťanském dresu.

Teplice hostí znovu rozjetou Spartu. Splní se Jarošíkovi přání o zaplněném stadionu?

Zažehnala Sparta krizi? Letenští zvítězili ve třech posledních utkáních a polemiky o možném konci trenéra rázem nahradily úvahy, zda Pražané ještě mají naději na zisk titulu. Pro její uchování si ale minimálně do konce základní části nemohou dovolit žádné zaváhání, už vůbec ne na půdě sestupem ohrožených Teplic.

Teplice uspěly v Liberci, vítězství jim vystřelil Sejk

S velmi improvizovanou obranou nastoupil Liberec do domácího utkání s Teplicemi, větším problémem však nakonec byla ofenziva. Ta se ani jednou neprosadila, naopak za hosty během druhé půle rozhodl o vítězství Sejk.

Sejk splnil slib trenérovi a jediným gólem rozhodl o výhře v Liberci

Teplický Václav Sejk pár dní před zápasem 27. ligového kola v Liberci trenérovi Jiřímu Jarošíkovi řekl, že dá gól. Český reprezentant do 21 let slib splnil a jedinou brankou rozhodl o nečekaném vítězství jeho týmu pod Ještědem 1:0. Sejk si pochvaloval, že Tepličtí po sérii tří porážek zabrali a v neúplné tabulce poskočili na 12. místo. Věří, že se Severočeši udrží v nejvyšší soutěži bez nutnosti hrát baráž.

Teplice se v Liberci pokusí znovu zvednout

Po nadějném období zase Teplice spadly do šedého podprůměru a šanci na oživení nejen svých výkonů, ale i nadějí na záchranu budou mít v Liberci. I ten však chce napravit své zaváhání zpřed reprezentační přestávky.

Z psance hrdinou. Král nejdříve zavinil první gól, poté rozhodl o výhře Hradce

Hradec Králové si odvezl ve 26. kole Fortuna ligy z Teplic výsledek 2:1 a vystoupal až do skupiny o titul. O triumfu hostů rozhodla v 76. minutě trefa hlavičkou od Jana Krále. Severočeši naopak v lize prohráli již potřetí v řadě a světlo na konci záchranářského tunelu se jim opět vzdálilo.

Teplice potřebují prolomit královehradecké prokletí

Teplice bojují o přežití v nejvyšší soutěži a v neděli odpoledne potřebují porazit Hradec Králové. Proti sobě přitom budou mít neoblíbeného soupeře, jehož porazili jenom jednou z posledních jedenácti vzájemných zápasů.

Plzeň opět zvítězila o jeden gól, hosté z Teplic spílali sudímu

Vítězství plzeňské Viktorie o jeden gól již rozhodně nepřekvapí. Podobným způsobem "decimují" Západočeši své protivníky v průběhu celé sezony a jinak tomu nebylo ani Teplicím. Severočeši odjeli ze Štruncových sadů s prázdnou kvůli proměněné penaltě ze strany Jeana-Davida Beauguela.

Podle Jarošíka realizační tým Plzně vytvářel tlak na rozhodčí

Trenérovi Teplic Jiřímu Jarošíkovi se po porážce 0:1 v Plzni nelíbilo chování domácího realizačního týmu v závěru utkání 25. ligového kola. Lavička Viktorie podle bývalého reprezentanta vytvářela tlak na čtvrtého rozhodčího Dominika Starého, hlavního kouče Západočechů Michala Bílka ale do své kritiky nezahrnul.

Plzeň hostí Teplice. Využijí domácí opět své elitní střelce?

Plzeň disponuje před koncovkou sezony solidním palebným arsenálem. V posledním kole se prosadili oba její útočníci, kteří na potenci ze Zlína budou chtít navázat též ve střetnutí s Teplicemi. Vzhledem k postavení obou celků v tabulce lze očekávat výhru domácí Viktorie.

Hráčem měsíce v lize je Fortelný, mezi trenéry vyhrál Jarošík

Hráčem měsíce v první lize se stal teplický záložník Jan Fortelný. Jeho kouč ze severočeského týmu Jiří Jarošík za únor zvítězil mezi trenéry. Výsledky ankety dnes oznámila Ligová fotbalová asociace, která v Česku řídí profesionální soutěže.

Teplice poprvé na jaře padly. Na Stínadlech nestačily na Slovácko

Bodová šňůra Teplic skončila s prvním březnovým zápasem. "Skláři" v domácím prostředí nestačili na Slovácko jak herně, tak i výsledkově, a zaslouženě odcházeli z trávníku z prázdnou. Moravané si naopak připsali cenný zisk, díky němuž se v tabulce dotáhli na čtvrtý Baník.