FK Mladá Boleslav Česko - FK Mladá Boleslav - Zprávy

Slavia i přes hru v oslabení porazila Mladou Boleslav

Po výhrách Sparty a Plzně se Slavia dostala pod tlak, nakonec ale svůj zápas v rámci 12. kola zvládla. Sešívaní sice proti Mladé Boleslavi hráli většinu času bez vyloučeného Oscara, přesto zápas dotáhli do vítězného konce. Svěřenci kouče Jindřicha Trpišovského tak dál drží v ligové tabulce druhé místo, Boleslav klesla na 11. příčku.

Slavia se potřebuje odrazit ode dna, šanci má proti Mladé Boleslavi

Hrozivá forma provází v posledních týdnech pražskou Slavii, která prohrála čtyři z pěti zápasů z uplynulého měsíce. Napravit svou reputaci chce proti Mladé Boleslavi, jež se naopak po nepovedeném začátku zlepšila.

Rozehrávka rohu nakrátko se Plzni vyplatila. O výhře rozhodli netradiční střelci

Mistrovská Plzeň se po debaklu v Lize mistrů hledala i v prvním poločase utkání 11. kola Fortuna ligy proti Mladé Boleslavi. Mírnou převahu favorita využil až v 54. minutě Luděk Pernica a dočkal se po téměř roce ligové trefy. V závěru zápasu ještě pojistil domácí vítězství Václav Jemelka. Výhra 2:0 tak zároveň znemožnila konkurenční Slavii dostat se po tomto víkendu na první příčku tabulky.

Plzeň chce nepovedený týden vylepšit s Mladou Boleslaví

Asi nejhorší týden sezony za sebou mají fotbalisté Plzně, kteří ztratili v lize a navíc schytali debakl v Lize mistrů. Mladá Boleslav se naopak po nepovedeném startu rozehrála a díky čtyřem neprohrám v řadě stoupá tabulkou.

Sigma na poslední chvíli zachránila v Mladé Boleslavi remízu

Mladá Boleslav proti olomoucké Sigmě kráčela k vítězství, avšak v závěru o tři body přišla. Domácí v nastaveném čase neubránili stopera Hanáků Víta Beneše, jenž přesnou hlavičkou zajistil dělbu bodů. Po remíze 1:1 zůstávají obě mužstva blízko středu ligové tabulky.

Mladá Boleslav se s Olomoucí popere o horní polovinu

Hned pět desetibodových celků najdeme v tabulce nejvyšší české soutěže, přičemž tuto smečku vede olomoucká Sigma. Ta přitom může v sobotu proniknout do horní poloviny tabulky, v přímém souboji hostí osmou Mladou Boleslav.

Boleslav zahnala severočeskou noční můru. K obratu v Liberci gólově přispěl Matějovský

Liberecký Slovan nestačil v domácím utkání devátého kola Fortuna ligy na Mladou Boleslav, s níž nakonec padl 1:3. Domácí sice v poločase vedli, celek ze středu Čech ale po změně stran zavelel k obratu. Nejprve z penalty srovnal veterán Marek Matějovský, na kterého v závěru navázal vítěznou trefou Tomáš Ladra. Bolka si z neoblíbeného prostředí odvezla plný bodový zisk poprvé od roku 2008.

Liberec přivítá Mladou Boleslav. Trenér hostů navštíví známé prostředí

Po dvou bodových ztrátách najel Liberec zase na vítěznou vlnu. Slovan zvládl ligové střetnutí i pohárový duel a o další výhru bude usilovat proti Mladé Boleslavi. Speciální zápas čeká zejména trenéra hostů Pavla Hoftycha.

Mladá Boleslav se nedočkala premiérové domácí výhry. Remízu zachránil v závěru Krobot

Mladá Boleslav remizovala v zápase osmého kola Fortuna ligy se Slováckem 1:1. Středočeši nedokázali doma v letošní sezoně zvítězit ani na čtvrtý pokus. O otevření skóre se postaral v nastavení prvního poločasu hostující Merchas Doski, jenž se prosadil ve druhém ligovém utkání po sobě. V závěru utkání však pro domácí zachránil alespoň bod střídající Ladislav Krobot, který se v jejich dresu trefil vůbec poprvé.

Slovácko chce v Boleslavi zapomenout na divokou premiéru ve skupině EKL

Slovácko ostudně promrhalo dvoubrankový náskok proti oslabenému Partizanu Bělehrad a do skupinové fáze Evropské konferenční ligy vstoupilo remízou. O další body na mezinárodním poli budou Moravané bojovat následující čtvrtek v Kolíně nad Rýnem, předtím si ovšem splní tuzemské povinnosti zápasem v Mladé Boleslavi.

Boleslav získala druhé vítězství v sezoně. Dynamo srazilo hloupé vyloučení

České Budějovice na svém hřišti v zápase sedmého kola Fortuna ligy podlehly Mladé Boleslavi 0:2. Středočechům pomohl k druhému triumfu na stadionu soupeře nesmyslným vyloučením domácí obránce David Broukal, který se nechal během dvou minut v závěru prvního poločasu vykartovat. Utkání rozhodl svými premiérovými dvěma zásahy v sezoně Tomáš Ladra.

Mladá Boleslav se porve o body v Budějovicích

Zatím daleko za očekáváními zaostává Mladá Boleslav, která se v rámci sedmého kola popere o body v Českých Budějovicích. Pokud by tam uspěla, dostala by se před svého soupeře a tím i do elitní desítky.

Hradec odchod špílmachra neovlivnil. K výhře nad Bolkou mu pomohla minela brankáře

Čerstvý odchod Adama Vlkanovy do Plzně fotbalisty Hradce Králové nijak nepoznamenal, jelikož si v zápase vloženého šestého kola Fortuna ligy poradili s Mladou Boleslaví v poměru 2:1. V Lokotrans Areně, kterou hosté sami moc dobře znají, se vítěznou trefou prezentoval v 72. minutě Vojtěch Smrž, pro kterého to byl premiérový gól v hradeckém dresu. Velkou měrou mu k této brance pomohl i domácí brankář Martin Polaček, jenž jeho střelu trestuhodně propustil za svá záda.

Hradec se v Boleslaví tentokrát představí jako host. Už bez Vlkanovy?

Mladá Boleslav naposledy střelecky zazářila proti Pardubicím a v nové sezoně konečně zvítězila. Po dalších třech bodech budou Středočeši toužit na svém stadionu. Výhoda domácího prostředí jim ovšem tentokrát moc platná nebude, neboť soupeř z Hradce Králové využívá boleslavské hřiště jako dočasný azyl.

Pardubice prodloužily den otevřených dveří. Od Boleslavi inkasovaly třikrát

Zdá se, že hráči Pardubic po sedmigólovém výprasku od Slavie na obraně moc nezapracovali. Východočeši obdrželi od Mladé Boleslavi rovnou tři góly během první půle, která tak v podstatě rozhodla o osudu vzájemného střetnutí.