FK Jablonec Česko - FK Jablonec - Expres Zprávy

09.12.202120:37

Jablonec prohrál v Rumunsku

Výsledek dnešního zápasu Konferenční ligy: CFR Kluž - Jablonec 2:0 (45. a 83. Debeljuh).

09.12.202119:34

Kluž - Jablonec 1:0

Poločasový výsledek dnešního zápasu Konferenční ligy: Kluž - Jablonec 1:0 (45. Debeljuh).

09.12.202117:40

Základní sestava Jablonce na CFR Kluž

Základní sestava Jablonce na utkání Konferenční ligy proti CFR Kluž: Hanuš - Holík, Martinec, Zelený, Surzyn - Malínský, Houska, Hübschman, Kratochvíl, Pilař - Čvančara.

07.12.202114:18

Do Kluže cestuje výprava z Německa

Jablonec bude v Kluži bojovat o postup do vyřazovací fáze Konferenční ligy a záležet bude i na výkonu jedné německé trojice. Hlavním rozhodčím bude Harm Osmers, asistenty pak Dominik Schaal a Robert Kempter.

uefa.com
04.12.202116:07

Kluž se na Jablonec naladila výhrou

Fotbalisté Kluže zvítězili v 18. kole rumunské ligy 1:0 na půdě Chindie Targoviste. Soupeř Jablonce v závěrečném kole základní skupiny Evropské konferenční ligy je suverénně v čele soutěže o 11 bodů před FCSB, který má zápas k dobru. Jedinou branku utkání vstřelil v 21. minutě Omrani. Kluž tak prodloužila vítěznou ligovou sérii na šest duelů. Kluž nastoupila v sestavě: Hindrich - Sušič, Graovac, Cestor, Camora - Sigurjónsson (61. Paun), Boateng (82. Bordeianu), Deac - Omrani (90. Stefan), Debeljuh, Costache (62. Chipciu).

ČTK
28.11.202118:50

Bude tu tvrdý režim, prohlásil Rada

Jablonec prohrál s Mladou Boleslaví (0:1) a sérii bez vítězství prodloužil na devět ligových zápasů. "Přístup v prvním poločase byl takový, jaký jsme si představovali. Bylo tam nasazení i bojovnost a zasloužili jsme si minimálně jednu branku vstřelit. Ale to, co jsme předvedli po poločase, to bylo odstrašující a nedovedu si to vysvětlit. Jdeme z kabiny nabuzení, hecujeme se, ale přijde pět minut, tyčka nás nevaruje a pak gól. Dostáváme laciné branky a šance neproměňujeme. Krize přijde na každého, ale my se do ní dostáváme sami svou bohorovností. Není v kádru nikdo, kdo by zvedl hlavu a to mi vadí. Ale já necuknu a budu bojovat dál. Bude tu tvrdý režim. Hráči mají jedinou výhodu, je někdo nevyhodí," řekl po utkání jablonecký kouč Petr Rada.

ČTK
25.11.202119:58

Základní sestavy: Jablonec - Alkmaar

Základní sestavy pro utkání Konferenční ligy Jablonec - AZ Alkmaar:
Jablonec: Hanuš - Holík, Surzyn, Zelený, Krob - Pleštil, Houska, Považanec, Kratochvíl, Pilař - Čvančara.
Alkmaar: Vindahl - Wiltry, Chatzidiakos, Martins Indi, Wijndal - Midstjö, de Wit, Clasie - Evjen, Pavlidis, Karlsson.

23.11.202112:16

Do Jablonce dorazí Rakušané

Čtvrteční zápas Evropské konferenční ligy mezi Jabloncem a Alkmaarem bude mít na starost rakouský sudí Manuel Schuettengruber. Na čarách mu budou pomáhat krajané Roland Brandner a Robert Steinacher, pozici čtvrtého rozhodčího zastane Rene Eisner.

uefa.com
11.11.202117:04

Jablonec - Varnsdorf 4:0

Osmifinále českého poháru MOL Cupu:
FK Jablonec - Varnsdorf 4:0 (2:0)
Branky:
38. Doležal, 43. Kratochvíl z pen., 55. Malínský, 89. Nešpor. Rozhodčí: Hocek - Mokrusch, Melichar. ČK: 42. Žák (Varnsdorf).
Sestava Jablonce: Hanuš - Holík (60. Haitl), V. Kubista (46. Zelený), Surzyn, Krob - Hübschman - Pleštil, Houska (68. Vaníček), Kratochvíl (46. Smejkal), Malínský - Doležal (68. Nešpor). Trenér: Rada.

ČTK
04.11.202117:55

Sestavy: Randers - Jablonec

Základní sestavy pro dnešní zápas Konferenční ligy:
Randers:
Carlgren - Kallesöe, Piesinger, Marxen, Kopplin - Tibbling, Johnsen, Hammershoy-Mistrati, Kehinde - Kamara, Odey.
Jablonec: Hanuš - Holík, Kubista, Zelený, Krob - Pleštil, Považanec, Hübschman, Kratochvíl, Malínský - Doležal.

02.11.202112:58

Jablonec bude mít na starost Grinfeeld

Orel Grinfeeld má na starost zápas Evropské konferenční ligy na půdě Randers, kde se představí Jablonec. Izraelskému rozhodčímu budou na čarách pomáhat krajané Roy Hassan a Idan Yarkoni, čtvrtým sudím je Gal Leibovitz.

uefa.com
24.10.202119:04

Musíme si to důkladně rozebrat, řekl Rada

Jablonec opět zaváhal a z Plzně si odvezl ostudný výprask 0:5. "Dostali jsme bůra, což je naše ostuda. Do utkání jsme vstoupili poměrně slušně. Vypadalo to, že jsme se na úvod domácích připravili dobře. Do 13. až 14. minuty jsme jim nedali příležitost, aby se dostali k naší šestnáctce. Pak to začalo individuálními chybami. Soupeři nabídneme úplně laciné branky, které nebyly ze situace, že bychom byli pod tlakem. Jednoduché dva centry, hráči hlavičkují a zakončují do prázdné branky. Vstoupili jsme i do druhého poločasu poměrně slušně, soupeř zase čekal na naši chybu a moc se nedostával k naší šestnáctce. Pak znovu dvě obrovské chyby. Jdeme do hlavičkového souboje, necháme se odstrčit jako děti. Čtvrtá a pátá situace to samé. Hrajeme Evropu a tohle je výsledek. Musíme si to důkladně rozebrat. Hráči si musí říct, jestli to bylo tak, jak má být, nebo nebylo," zhodnotil utkání jablonecký kouč Petr Rada.

ČTK
21.10.202122:54

Jablonec remizoval s Randers

Výsledek dnešního zápasu Konferenční ligy: Jablonec - Randers 2:2 (35. a 53. Čvančara - 36. a 90. z penalty Odey).

21.10.202121:49

Jablonec neudržel vedení nad Randers

Poločasový výsledek dnešního zápasu Konferenční ligy: Jablonec - Randers 1:1 (35. Čvančara - 36. Odey).

21.10.202120:31

Sestavy: Jablonec - Randers

Jablonec:
Hanuš - Holík, Kubista, Zelený, Krob - Pleštil, Kratochvíl, Považanec, Pilař - Čvančara - Doležal.
Randers: Carlgren - Kopplin, Piesinger, Marxen, Bundgaard - Kehinde, Hammershoy-Mistrati, Johnsen, Tibbling - Odey, Brock-Madsen.

21.10.202116:16

Jablonec doplnil na soupisku brankáře

Do problémů se před zápasem Konferenční ligy proti Randers dostal Jablonec, jemuž ze zdravotních důvodů vypadli brankáři Jan Hanuš a Vlastimil Hrubý, proto musel na pohárovou soupisku dopsat náhradníka. Třetího v pořadí Tomáše Vajnera doplnil dorostenec Tomáš Ježek, který byl na lavičce v ligovém utkání s Českými Budějovicemi (2:2). Trenér Petr Rada však nepřestává doufat, že bude připravený nastoupit zkušený Hanuš.

isport.cz
19.10.202116:17

Jablonec očekává delegaci z Ázerbájdžánu

Aliyar Aghayev z Ázerbájdžánu byl jmenován hlavním rozhodčím zápasu Konferenční ligy Jablonec - Randers. Jako jeho asistenti se na severu Čech představí Zeynal Zeynalov a Akif Amirali.

uefa.com
30.09.202119:38

Alkmaar - Jablonec 0:0 po poločase

Utkání 2. kola skupiny D fotbalové Evropské konferenční ligy:
AZ Alkmaar - FK Jablonec 0:0 po poločase
Rozhodčí:
Obrenovič - Praprotnik, Kordež (všichni Slovin.).

ČTK
30.09.202118:43

Jablonec bez zraněného Doležala

Sestavy obou dnešních soupeřů v rámci skupiny D Konferenční ligy: Alkmaar: Vindahl - Sugawara, Chatzidiakos, Martins Indi, Wijndal - Midtsjo, de Wit, Clasie - Gudmundsson, Pavlidis, Karlsson. Jablonec: Hanuš - Holík, Kubista, Zelený, Krob - Pleštil, Houska, Považanec, Kratochvíl, Pilař - Čvančara.

28.09.202114:14

V Alkmaaru budou pískat Slovinci

Za dozoru slovinských rozhodčích se odehraje zápas Konferenční ligy Alkmaar - Jablonec. Hlavním sudím bude Rade Obrenovič, asistenty pak Jure Praprotnik a Grega Kordež.